Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

birbirimizden dualarımızı esirgemiyoruz.:Saruboceq: allahın izniyle dpğruzamanı bekliyoruz arkadaşlar...dualarımdasınız..

Sonradan görüp yazan arkadaslarada burdan tesekkur etmeden gecemıycem.Cok saolun umarımm umutlarımız devam eder ve bu yolculugu tamamlarız hepberaber.EBRUDAN cnm transferden sonra gebelık testı yapılıor sonuc pozıtıf cıkarsa ve bellı bı duzeylerde olunca transferden 14 gun onceye sayıyorsun yanı 20 sı transferımdı benım gebelık baslangıcı 6 mayıs dıye bakıolar bölece yaklasık 4 haftalık oldugunu söluolar.bunuda hemsıre hnm söledı yoksa ben anlamam hiç bu işlerden.Ama ınanın kızlar daha uzun yolum var daha kese ve kalp atımını görmemız lazım sımdılık böle sevındırdıler benı ama cokta sevınemıorum ınsallah guzel haberler verırım sevgıler.:CüvCüv:

sevgili arcenciel :)) cevap icin cok teşekkürler bizde öğrenmiş olduk öpüyorummmm, lütfen hep güzel düşünün herşey güzel gidicek ve bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alacaksınız. Hayırlısı olsun herşeyin. Güzel haberlerinizin devamını bekliyoruz öptmmmm a.s.

kızlar slm...rüyamda çok güzel şeyler gördüm....kocaman beyaz bir çantanın içinde, birsürü kırmızı elmalar vardı...sanırım bu kırmızı elmalar bizim için...kırmızı elma güzel haber demektir...hepimiz güzel haberlere hazırlanalım..bu yaz hayırlı haberler bizi bekliyor...çok umutluyum hepimiz için..içimde ayrı bir heyecan var...sadece kendimi düşünemiyorum...hepimiz bir beden olmuşuz sanki...bunu sevindiğimizde de ,üzüldüğümüzde de görebiliyoruz...sizleri gerçekten seviyorum kızlar..birbirimizi görmeden bile okadar hayatımızın içindeyiz ki rüyalarımı bile sadece kendime yoramıyorum....çünkü sürekli aklımdasınız...ve dualarımdasınız...öpüldünüz...bu arada sizlerle güzel bir heyecanımı paylaşmak istiyorum: TEMMUZDA ÜMREYE GıDıYORUM.ALLAH NASıP EDERSE..KABEYı GÖRDÜĞÜMÜZDE YAPILACAK ıLK DUA KABUL OLURMUŞ..inanın öyle bir dua edeceğim ki hepimizi içine alan..hiçbirinizi ayırt etmeden dua edeceğim inşallah..unutmam mümkün değil tabiki ama yinede kağıda yazdım...benden dualarınızı esirgemezseniz sevinirim...hayırlısıyla gitmeyi ve gelmeyi nasip etsin ALLAHIM...sizleri seviyorum... mono rosa, ebrudan,pembenaz,baharcum,arc_en_ciel,mceyda..ve şuan ismini yazamadığım arkadaşlar(vakitsizlikten) hepiniz için dua edeceğim....

ebru nasılsın arkadasım?

mona rosa cım selamlar cok iyiyim sağolasın sen nasılsın, beni biliyosun normal hayat devam ediyor :))) moral olarak cok iyiymarada aklıma gelince tabiki hüzünleniyorum ama yinede hep pozitifim güzel bir yaz gecireceğim sonra 3.kez deneyeceğim :). sen napıyosun anlat şuanda ? a.s.

ahh ya canım benim rüyaların hayıra cıkıcak sen merak etme , cok güzel rüyan. Temmuzda da Ümreye allah güle güle gitmeni güle güle gelmeni nasip etsin , tüm ama tüm dualarını kabul etsin, ayrıca bizim icin yazdığın güzel dilekler icinde cok teşekkür ederim gercekten duygulandım sağolasın benide unutmadığın icin.şimdiden iyi yolculuklar dilerim.a.s.

ressam 07 canım okadar duygulandımki şuanda gözlerim yaşlı biz birbirini görmeyen kocaman bir aile olmuşuz allah güle güle gitmeyi ve güle güle gelmeyi nasip etsin o mübarek yelere gitmeyi allah hepimize nasip etsin canım ya çok sevindim sanki kardeşim akrabam gidiyormuş gibi gerçi biz bir birini görmeyen ama tüm derdimizi sırrımızı paylaştığımız kardeşleriz hepinizi öptüm kardeşlerim

pembenaz canım benim inan duygularımız karşılıklı..çekilen ortak sıkıntılar bizi burada birleştirdi...Allahım yine burada ortak acılarımızı paylaştığımız yerde ,mutluluklarımızıda paylaşmayıda nasip etsin ....

slm ressam hanm inan yazdıklarını okuyunca çok duygulandım rabbim hepimize mübarek yerleri görmeyi nasıp etsin cnm.dualarımdasınız sizleri çok seviyorum.yazdıklarınla bir kez daha bir aile olduğumuzu anladım cancazım.seni ebruyu,monarosa arcinsel ve ismini zikredemediğim bütün arkadaşlarım.şu gurbet elerde yapayanlız iken bu kadar sorunlarımı paylaştığım sorunlarımı birebir yaşayan canlarımsınız.allah hepimiz için hayırlısını versin.ebrum cnm bak benm eşimle anlaşma yaptık biz 2 kez daha deneyecez oldu oldu olmadı bir daha denemek yok.ben olmadığı takdirde evlet edinelim dedim kabul etmeyince eşim bu şartımı kabul etti.rabbim hepimiz için hayırlısını versin.sevgiler canlarım sizi hepinizi seviyorum allaha emanet olunuz öptüm kucak dolusu canlarım

mona rosa hanm buradamısınız sizi göremiyorum nasılsınız cancazım?sizde durumlar nasıl allaha emanet olunuz sevgiler

Ceydacımmm canım benim heşeyin hayırlısı diyorus hepde öyle diyeceğiz kendinizi şartlamayın ama tabikide diğer evlat edinme kararınızda mantıklı, yeterki siz iyi olun mutlu olun yeter. Cok Cok öpüyorum seni kendine iyi bak hep yaz arada burdan hep okuyorum ben. Diğer arkadaşlar sizde gelişmeleri yazın hepinizi öpüyorum sevgiler.

mona rosa selam sana dün cvp yazdım görmedinmi :) ?
gördüm canım buğün 8.günüm .beklemedeyim.sen nasılsın ?
mona rosa hanm buradamısınız sizi göremiyorum nasılsınız cancazım?sizde durumlar nasıl allaha emanet olunuz sevgiler
iyiyim canım.beklemeye devam.hakkımda hayırlısı diyorum .iyi olursa sevineceğiz.olumsuza da alıştırdım kendimi .yeni denemeye para denklerştirip deneme planı yapıyorum kafamda.

arkadaşlar merhaba .ben yeni üyeyim.2 kez aşılama yapıtrıdım fakat sonuc negatıf oldu eylül gibi tüp bebek düşünüyoruz antalyada yaşıyorum .fakat karar veremedim nerede yaptıracagıma yardımcı olurmusunuzzzz.

merhaba arkadaslar,

bugun yıne cok sevınclı haber verıcem sızlere,bugun kese gormeye gıttık ve keseyı gorduk arkadaslar ıcı doluydu cok mutlu oldum.şımdı beklemem gereken asama kalp atımı bunuda duyduktan sonra artık sevınebılıcem.ama buda cok buyuk bırsey boşta cıkabılırdı.Allah sızlerede bu duyguyu yasatıcak ınanıorum kı beraber poztıf enerjı olusturduk hepınıze bulasıcagına ınanıorum.
ressam ruyaların hep guzel cıksın bak Allah hepımızın dualarını kabul edıor umarım gezın cok guzel gecer hepımız ıcın dua et olurmu hepımız sevınelımm.
mceyda sızınde esınle bırlıkte böyle pozıtıf ve umut dolu karar almanız benı cok sevındırdı tüp bebek yaptırırken bunu unutmanı aklından sılmenı ıstıorum sankı her defasında zıyarete gıdıomus gıbı dusun nolur asla takma kafana stresın yaptıgını hıc bısey yapmıor ınsana.Olmazsada dunyanın sonu deıl bak evlatlık almakda cok sevap mukemmel bır sorumluluk allah en ıyısını sızın ıcın dusundugune ınanıorum.Nolur cevrendekılerınde dedıkelrıne kulaklarını tıka kendılerını tatmın etmek ugruna senı uzuorlar ınsanların agzı torba deıl buzemıosun hep konusuorlar en ıyısı he haklısın de gec lafda soleme ortamdan uzaklas konusma bulusma gerekırse bıseyler uydur,hatta işte calıskı uzak ol sana olumsuz negatıf enerjı veren ınsanlardan.sen bu dunyaya bı kere gelıosun onlar ıcın bu hayatı zehır etme asla kım oluorlada senı uzuorlar öle dusun olurmu kımsenın senı uzmesıne asla ızın verme.sevgıler
HERKESE SEVGILER UMARIM HEP CEVREMIZDE AYNI ENERJIYI TASIDIGIMIZ INSANLAR OLUR DA HAYATIMIZ HEP OLUMLU GUZEL GECER.MUTLU KALIN.olumunekankayizsmile:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…