Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

ressam07 rica ederim inşallah hepimiz icin en iyisi olur. Umarım sende başlayana kadar güsel bir yaz gecirirsin. sen bende önce başlıcan :) hadi bakalım aslında bende ozamanlarda başlayabilirm en son denemem mayısta idi.Ama ben bu sefer daha uzun dinlenmek istedim. Hatta buarada sizlerlede paylaşayım adetimin olması gereken zamandan 1 hafta gecti acaba böle tedavi sonrası adet düzeni bozuluyormuydu hic hatırlamıyorum valla. Bişey olacağından değil adet olucam biliyorum sürekli belim ağrıyorda ne biliyim düzenin bozulması sinir etti beni neyse sorun değil sizlerede sorayım dedim. Öpüyorum ressam07 kendine iyi bak.başlayınca gene yaz takip ediyorum.a.s.

ebrudan cnm benım ılk ılac kullandıgım ve yumurtalarımın gelısmedıgı zaman 1ay dınlenmıstım ya ozaman benımde regl gecıkmıstı baya.hatta aysun hemsıre regldn 10 -15gun gcerse bebısımın tuttugu ay ıcın gebelık testı yaptır demıstı ama tabıı gebe deıldım uzulmustum ama umutluda olmamak gerekıor gecıkınce.:CüvCüv:sonra ıste tedvı oldum şükür tuttu buarada kalp atımını gorduk bu persembe 8haftalık olcak ınsallah darısı basınıza az kaldı kızlar..

Merhabalar,
Bende 6.iğnemi bu gün yaptım ( Lucrin) Gelecek Tüp bebekte karar verdim. Antalyada 3 tüp bebek merkezi gezdim, ama beni en çok tatmin eden Gelecek TBM oldu.Tabi bu sayfada okuduklarımda kararımı vermemede etkili oldu. daha önce istanbulda 2 aşılama denemem oldu, ilk kez (ve diliyorum son kez) tüp bebek denemesi olacak. Bizdeki görünen sorun eşimin hareketli sperm sayısının yetersizliği.
Bu arada bir sorum olacak, Lucrin iğneden sonra iştahım çok açıldı, bu normal mı?
sevgiler

sevgili she35 selamlar, umarım herşey yolunda gider senin icin en hayırlısı olur ve en kısa sürede bebeğine kavuşursun. Seninde dediğin gibi busayfada bizlercok şey yazdık şimdi baktımda 41 sayfa olmuş bu sayfalarda hepimizle ilgili tüm süreclerde neler yaşadıklarımız var :). Soruna gelince iğnenin adı önemli değil hangisi iğne olursa olsun mutlaka iştah acılıyor malesef dikkat etmek gerekiyor ayrıca iğneden cok asıl istah acılma sebeblerinden biride kullandığımız vitaminler ( ben hep elevit kullandım) müthiş iştah acıyor:) kendine cok iyi bak öpüyorum.a.s.

ben başladım. bugün 3. iğnemi yapacağım bana lucrinsiz tedavi uyguluyor mete bey. o yüzden direk puregona başladım. bakalım bu sefer geçen sefer ki gibi olmaz inşallah.

KIZLAAAAAAARRRR SLM.... geri döndüm aranıza..sizlerden uzun süre ayrı kaldım...ama hepimizin dualarının kabul olduğu kutsal topraklardaydım...7 gün medinede efendimizin misafiri oldum,7 gün mekkede ALLAH (C.C.) ın misafiri oldum...samimiyetle söylüyorum hepiniz için dua ettim...KABE yi gördüğünde yapılan ilk dua kabul olur, bu yüzden hepimizi kapsıyacak bir dua yaptım yüce mevlam kabul eder inşallah...çooook huzurluyum..EBRUDAN sen neler yaptın merak ediyorum...biz eşimle geleceğe gidicez bu hafta...iyi haberler inşallah...öpüyorum hepinizi...bakın okadar dua ettim sıralayın bakalım bebişleriiiiiiiiii.....kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaşlar bende 1 ay önce gelecek tüp bebeğe başladım şuan tedavim biti.gün saymaya başladım..SON 5 gün :)) inş. güzel haberler alırım.. benim gibi sonuç bekelyen varmı aranızda

inşalaah kalbine göre verir allah.ben daha başlamadım bayramdan sonra düşünüyorum dün telde görüştüm fiyatlarıda iii.senin sorun neydi umut9

inşalaah kalbine göre verir allah.ben daha başlamadım bayramdan sonra düşünüyorum dün telde görüştüm fiyatlarıda iii.senin sorun neydi umut9

sperm düşüklüğü ne yazıkki ama bende evlendikten sonra adet düzensizliği başladı.troid sorunu rahimağzı yarası gibi sorunlarımda oldu..biraz daha beklesek başka bişeyler çıkacak diye alelacele başladım

mete bey çok iyi bir doktor çok ilgili için rahat bir şekilde gidebilirsin

Son düzenleme:
tüp bebek 804 tl tutuyo dedi bi bayanla görüştüm 2000tlyi geçmezmiş.konaklamada kalmana gerek yok gidip gelirsin dedi

ben seni antalya dışında oturuyosun diye düşündüm canım. zaten antalyada oturuyosan dedikleri gibi gidip geliyosun orada kalmanı gerektirecek bi durum yok. ücret konusuna gelince ben 2500e yakın harcadım tıp fakültesinede 140 tl rapor için veriyosun iğneler hariç diğer alınan ilaçlarımı da 2500 içine dahil ediyorm

Son düzenleme:
anladım alanyadan gelicem ben ilaçlar çok tuttu sanırım senin benim yaş 28 senin kaç adet günüm günü şaşmaz düzenli tek sorun sperm sayısı 0.6 milyon

anladım alanyadan gelicem ben ilaçlar çok tuttu sanırım senin benim yaş 28 senin kaç adet günüm günü şaşmaz düzenli tek sorun sperm sayısı 0.6 milyon

ben yaklaşık 6 kutu gonalf kullandım 1 kutu lucrin bunlar sadece raporl 900 gibi bir miktar tutuyo.. ama tabi her hastanın durumu farklı ben uzun protokol ile başladım senin durmunada mete bey ne diyecek bakalım belki sen benden dha az iğne kullanıcaksındır bunu biz bilemeyiz ..bu işte fiyatları değiştiren sadece kullanacağın iğnelerin miktrarı çünkü çok pahalılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…