Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Canım cok tşk ediyorum amin inşallah hepimiz icin amin. Güzel duaların icin cok sağolasın sende kendine iyi bak güzel haberler bekliyorummmm. öpüyorummmm.

canım inşallah....güzel haberler vermeyi isterim tabiki..ben gün sayıyorum..okulların biran önce kapanmasını hiç bukadar istememiştim...okullar 18 haziranda kapanıyor(daha erken kapanma durumu olabilir) 19 haziranda mete beyin yanında alıcam soluğu :)))))))))) hadi nerden başlıyoruz dicem:)))) işin şakası bir tarafa insan böyle boş boş durunca çabalamadan, dahada sıkıcı oluyor...sonuç ne olur tabiki bilemeyiz....

eyvahedigeldismile

bu arada kızlar sizinle birşey paylaşmak istiyorum...bana çok garip geldi sizede gelir mi bilmem????
hayatınızda muhakkak duymuşsunuzdur "KARABASAN" diye birşey...herzaman arkadaşlarımdan duyardım çok enteresan gelirdi bana....daha enteresan birşey söyliyeyim size: 3 defa aşılama yaptırdığımda üçündede (gebelik testinden 2 gün önce) karabasan şey banada uğradı..işin enteresan tarafı karnımın üzerine siyah bir hayvan oturuyor...o ağırlığı uyandığınızdada hissediyorsunuz...ömrümde böyle şeyle ilk defa karşılaştım....bu tür şeylere inanmayan birisiyim..ama bu durumu açıklayamıyorum...niçin hep aşılamada başıma geldi bilmiyorum...karnımın üzerindeki o basıncı anlatamam...uyandığımda aklıma gelen ilk şey eyvah çocuğumu düşürdüm oluyor...tüp bebek evresinde böyle bir durum yaşamaktan korkuyorum...yorumlarınızı bekliyorum..bu durum nasıl açıklanabilir sizce??????????????????????????

ressam07 selamlar, bununla ilgili bilgi sahibi değilim ve butür şeylerdende cok kokrtuğum icin pek araştırmadım ama cevremden de duydum.Sana tek diyebileceğim lütfen öylekendini ben 3 defa aşılamada hep oldu testten 2gün önce oldu falan diye kendini sakın ama sakın şartlama lütfen bu cok kötü bilinc altında kendini resmen farkında olmadan şartlıyorsun ve tekrarlanıyor. Bu fikirden biran önce kurtulmalısınki tüp bebek tedavisindede başına gelmesin.Böyle kendini korkutup şartlarsan gene olur.Hep güsel seylerdüşün aklına gelirse her gece yatmadan önce bolbol dua okuyup öyle yat. Herşey cokgüsel gidicek böyle kabuslar olabilir birde şöyle birşey okumuştum doğruluğu kanıtlanmış. Uyuduğun oda yani yatak odanın mutlaka hergün iyi bir şeklide havalandırılmalıymış, tam tersiolursa güneşsiz ve havalandırılmamış odada uyumak kabuslara sebep oluyormuş.Cünkü az olan oksijen gece artık birsüre sonra iyice bitiyormuş. Benden bukadar cok öpüyorum.

ressam canm kardeşim bu tür şeylerin olması hamileliktendir.ben çok yaşadım ama bekarken.şimdi senn yapacağın şey yatmadan önce 1 ayetel kürsi,felak ve nas sürelerini 3 kez oku.okuyabilirsen yasinin ilk sayfasını oku allahın izni ile ne senn yanına yaklaşabilirler nede olduğun odaya girebilirler.bu süreler onları yakar o yüzden hiç bişey yapamazlar cancazım.korkma çünkü amaçları korkutup bizim orda halk arasında emzikden düşme derler bebeğin tutmasını engelleyip düşürmek.bence senn bebeşin kalıcı rabbim senn yar ve yardımcın olsun cancazım.ben bu tür şeyler konusunda çok tecrübeliyim.benm her daim başımdalar o yüzden bol bol ihlas süresinide oku gülüm.allaha emanet olunuz sevgiler öptüm.

cnm merhaba,

bu yazını okur okumaz sana yazmam gerektiğini düşündüm.Sana su kadarını sölıyım kımse gecelerı yanına gelıp senın uzerıne uzanmıor yanı bı varlık deıl o.Karabasan halk dılınde solenen sankı bı varlık sana basıomus gıbı anlatılan bısey deıl.O tamamen senın beynının yarattıgı uyku ıle uyanıklık arasında kaldıgın bı evreden ıcıne bırıken sıkıntıların verdıgı bı hıs.tabıkı dua et allahtan huzur ve rahatlık ıste ama lutfen doga ustu varlıklarmıs gıbı dusunup kendını kasma çunku öle varlıklar var olsada bıze zarar vercek nıtelıkte deıller allah zaten buna ızın vermez.o bır cesıt kabus ve sıkıntı hali.sen dedıgın gıbı gebelık testıne 2 gun kala heyecan yapmıssın,hep kafana takılmıs,okadar stres yuklenmıssınkı belkı de bilinc altında stresler var ve bu sekılde acıga cıkıor.yapıcagın sey stres olmamak ve hıc dusunmemek.sevdıgın seylerı yap o donemlerde hıc tranfer yapıldı aman tutcakmı dıe gecırme kafandan unut ıcıne konulanları.Bak ben hep dıorum allah ınsanların ölum saatlerını alnımıza yazdıgı gıbı dogumudaa bu sekılde belırlıo kımın ne zaman dunyaya gelcegını gıdecegıne bız karar veremeyız vesıle oluruz ama ha tutar ha tutmaz.
Benımde taa ortaokul zamanlarında ne manyak "Karabasan " hıkayelerım olmustu ben aman doga ustu varlıklarmı deıdm korktum ama yok öle bısey.hatta komedı bısey anlatayım bıkez bastı yıne bana ben uyanıklık halı gıbı de oluo ya söle dedım konustum sankı onla (tabı kımseyle konusmadım kendı kendıme soluorum)ya amannn napcaksın en fazla öldurursun öff umrumda deılsın defol gıt veya ıstersen kal dedım rahatladım sonra oo gectı valla.dusun ne stres yapıoz ıyce basıo sen bıdaha basınca benım gıbı yap korkma sallama bak gor rahatlıosun gecıo o krız anı tamam mı??buarada ıkıncı sebep odan cok sıcak olabılır veya cok kalın bıseyler örtmus veya gıymıs olabılırsın ustune haberın olsun.

Bu arada burdan yazan arkadaslar saolun tavsıyelerınız ıcın ama ben transfer sonrası sadece dınlenme odasında 1 saat dınlenıp yattım eve geldım sıradan ıslerımı yaptım hatta evın tozunu aldım hafıf ısler yaptım bı sonrakı gun bıssuru oturarak utu yaptım evı supurdum yemek vb seyler yaptım,alısverıse gıttım yanı sıradan bı olaymıs gıbı dusunerek akısına bıraktım.ınanın 5gun ust uste hep yatsam bence daha kotu olacagını dusunuorum.hatta bunu doktorum bıle dedı sureklı yatmak dogamız dısında bı olay avrupa dakı doktorlar bıle transfer sonrası 1 saat yatmayı bıle saglıklı bulmuyorlarmıs.ben kendımı cok yormadan tempolu aktıvıteler dısında hersey yapıorum ve hıc bırsey dusunmuorum streste olmuorum sankı hıc transfer yapılmamıs gıbı davranıorum,umarım hakkımızda hayırlısı olur ben olumlu dusunup tutacagına ınanıorum bencede tutucakk:).herkese sevgıler.guclubacismilehihoyyyt

iyi haberlerini bekliyoruz dört gözle.test günün ne zaman ?

kızlar hepinize çoooook teşekkür ederim...gerçekten bu bilmediğim konuda fikirleriniz benim için önemliydi...tavsiyelerinize uyucam...hepinizi öpüyorum...gidip şu bilinçaltımı bir temizliyeyimmmmm...
bu arada hayırlı haberlerinizi alırız inşallah....

sanırım bir ara yoksun,yazdıkların bana öyle düşündürdü.çok bekletme gelllll.bu arada bilinçaltındakiler bebek meselesiyle mi ilgili?görüşmek üzere.

sanırım bir ara yoksun,yazdıkların bana öyle düşündürdü.çok bekletme gelllll.bu arada bilinçaltındakiler bebek meselesiyle mi ilgili?görüşmek üzere.

evvet tahmin ettiğin gibi yoktum bu aralar...tüp bebek tedavisinden önce dişlerimi hallettiriyorum an-deva da...dr. ceyda hanım(dişçim) tedaviden önce sorunlu dişlerini halletmemiz lazım dedi..20 lik dişlerim apse yapmıştı antibiyotik kullandım...çektiriyoruz bakalım...hamillelik sırasında sorun açmasın diye tedbir:ecrin_bebek:...daha önceki aşılamamda 20 lik dişim apse yaptı..mete bey kontrolünde antibiyotik kullanmıştım..ama insan korkuyor...o yüzden şimdi eşşeğimizi sağlam bir kazık bulup bağlama telaşındayız...BU ARADA EVET BİLİNÇ ALTIM BEBEK MESELESİ İLE İLGİLİ DOPDOLU...DÜN GECE BUNU BİRKEZ DAHA ANLADIM...eşim eve geç geliyor gece 1 i bulur gelmesi(turizm sezonu olduğu için mağazayı geç kapatıyor) televizyon izlerken birden duygulandım ve ağlamaya başladım:1shok:..daha sonra bir baktım ağlama nedenim aslında anne olamam...bu şekilde düşündüğümü dün gece birkez daha anladımCADIARZU...normalde böyle bir tavır ve hal içinde değilim aslında...gün içinde gayet mutlu ve eğlenceliyim..bir anlık duygu patlaması bunu gösteriyor...guclubacismile

Arkadaslar artık bu foruma mutlu haberler yazma fırsatı verdiği için ALLAH ıma çok sükrediyorum,sonra doktor ve hemsırelerıme cok tesekkur edıyorumm.Ne mutlu bana 4 haftalık hamileyımm test sonucum ıcın aradılar once ınanamadım tamda sevınemedım ama sanırım sevınebılırım TUTTU ARKADASLAR.Artık normal gebelerin taşıdıgı riski tasıorum ALLAH umarım hayırlı ve guzel sonuclar nasıp eder sonuna kadar.Hala yolun basındayım cok farkındayım,dualarınız ıcınde cok tesekkur ederım burdakı bu duyguları paylastıgım herkese sevgıler hala dualara ıhtıyacım var umarım hersey yolunda gıder.Tup bebek yaptıracak ve yaptıran arkadaslar benım gıbı cok onemsemeden hatta ımkanınız varsa unutmaya calısarak sureclerı atlatmaya calısın burayı takıp eden arkadaslar benım nasıl yapıda oldugumu ıyı kotu anlamıstır rahat olun Allah tan baska buna karar veren olmadıgını aklınızdan cıkarmayıp kendınızı asla suclamayın.benımde ılk olumsuzlukla baslamıstı yumurtalarım nerdeyse 2000tl lık:) ılaclara yanıt vermedi saolsun mete bey bunu erkenden bilgi ve deneyımlerınden anlayarak tedavıyı sona erdırmıstı.sona erdırerek hem zamandan kazandık hem ılactan kazandık hem de psıkolojık olarak kazandık.1ay dınlenıp bastan basladık ALLAH a cok sukur bu sefer yanıt verıp yumurta keselerım buyudu (beklenıldıgı kadar) ve toplandı.9 tane yumurta toplandı 5 ı kalıtelıydı.ıcınden 4 u dollendı.En sona da 2 A kalıte yumurta kaldı.Ve bugune geldık.Sorun neydı dıye merak edenlere benım yumurtalıklarımdaydı 2 kere kist amelıyatı gecırmıstım.Yumurtalık haznem cok dusuktu.Once esıme devlet hast test yaptırdık sperm sayısı az cıktı sonra tıpta baktırdık hersey normal cıktı.Bence devlet hastanesınde ısı okadar cıddıyetle yapmıolar gıbı gelıor oyuzden sperm testı ıcın tup bebk merkezı olan yerlerı tercıh edın bence.Buarada tup bebek merkezı arastırıp arada derede kalanlar KESINLIKLE VE KESINLIKLE GELECEK TUP BEBEK MERKEZI dıorumm.herkese sevgılerr:lepi:hihoyyytdelikafadulden:CüvCüv:

SÜPERRRRRRRRRRRRRRRR YA tebrikkkklerrrrrrrrrrrr harika bir haber bu biz bu güzel haberi yazamadık birinden duymak harika tekrar tebrikler herşey cok güzel gidicek allah iyigünler iyi gebelikler gecirip bebeğini kucağınıza almayı nasip etsin. Cok cok sevindim sevgiler öpücükler :) kendine cok dikkat et. . a.s.

yaşasın ar cen ciel hamileeeeeeeee:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Allah nazarlardan korusun arkadaşım.ne mutlu sana ve eşine.sevincini paylaşıyoruuuuuum:teytey::teytey::teytey::hooray::hooray::hooray::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

ALLAHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN DUALARIMIZ KABUL OLDUUUUUUU....HAMİLELİĞİNİN SONUNA KADAR DUALARIMIZDASIN TATLIIIIIIIIIIIIIIIIIM...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis..

bugün kimseyi göremedim arkadaşlar forumda...gözlerim sizleri arıyoooooor...sizlerden iyi haberler bekliyorum....

arc_en_ciel canm ne kadar sevindim anlatamam sanki ben hamileyim okudum ağladım tekrar okudum ve hala ağlıyorum allahım şükürler olsun sana ne büyüksün rabbim.cnm benm ne mutlu sana ebru ,ben ve bizim gibi nice arkadaşlarda böyle mutlu haberler yazmak nasıp olmadı kismet işte.allahım senn ve senn gibi hamile arkadaşlarımıza yardım etsin yar ve yoldaşın olsun.kendine dikkat et bak teyzesi olarak seni cız yaparım aklinialirimsmile sevgiler cnm allaha emanet ol ve bütün arkadaşlarım öptümopuyorumnanaktan

SEVGİLİ GÖNÜL ARKADASLARIM;

Bu içten yazılarınız ıcın cok tesekkur ederım ben ınanıorum kı artık seytanın bacağını kırdık 2.mutlu haber yolda.Inanıorumm burdakı herkes sonunda ıyı haberler yazıcakk aramızda bır sınerjı oluştu pozıtıf dusunce Allah ımıza her bırımızın vasıtasıyla ulasıor.Bırlıkten kuvvet doğar misali.Allah herseyın tamamına erdirsinn.Allah ın doğru zaman dediği an bıze bunu kısmet etceğini unutmayın.Bende şimdilik gebelik testi pozitif aldım Allah yıne bılır herseyi ınsallah guzel seyler yazmıstır alnıma,dualarınız ıcın tekrar cok tesekkur ederım.ınanın ben yazdıklarınızı okuyunca ALLAH ım nolur burda sevıncımı paylasan arkadaslarımada böyle guzel duygular yasama fırsatı ver nolur tutsun olsun bıran evvel dıye dua attım ınsallah allah dualarımızı kabul eder amin:Saruboceq:.sevgilerrr.. hep umutlu ve mutlu kalın nolurrrkaydirigubbakcemile5:1hug:

sevgili Arcenciel inanki hepimizin yazdıkları samimi ve icten, umarım bizde denemelerimizde bu sefer olur ve burdan senin gibi yazarız :) eylülde ben 3.denememi yapıcam kısmetse inşallah bende kırarım busefer zinciri. Kendine cok iyi bak herşey cok güzel gidicek hic merak etme inşallah herkez burdan yazmaya devam ederde hepimizin mutlu haberlerini alırız. Buarada senin kacıncı denemendi ? unuttum :) birde bir bilgi daha sorucam merakımı bağışla, 4 haftalık hamileyim demişsin, transfer olduktan sonra 12 gün bekleniyor ve test oluyor nasıl 4 haftalık oluyor ? merak ediyorum aydınlat bizi :) öpüyorum sevgiler opuyorumnanaktan

allahım sen ne büyüksün yarabbim. uzun zamandır aldığım en iyi haber. inanılmaz mutlu oldum senin adına. topiğimizin ilk bebeği. inşallah ilk doğan bebeğimizde olacak allahın izniyle. kendine çok dikkat et. allaha emanet ol. eşini ve seni tekrar tabrik ederim. çok öpüyorum canım.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…