Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

ceydacım seni en çok iyi anlayan benim aynı şekilde 2ci de olmayınca insan çok kötü oluyor ama insan alışıyor şimdi arkadaşlar böyle yazınca tekrar yaptırmak istiyorum ama maddi durumdan dolayı erteliyorum tabii tekrar hayal kırıklığı olur diyede korkuyorum ama her şeye ramen kendimiz içn dik durmamız lazım öptüm

ebrudan canım yarın ıçın bol şanslar.ınsallah ıstedıgın gıbı olur hersey.Benımde pazartesi toplanıcak yumurtalarım :))))))aynı zamanlara denk geldı cmt catlatıcıyı yapıcam.pzartesi toplıcaklar bıraz heyecanlı bi durummmm senın ıcınde öle olmalı.buarada dısarda gonal f yaptırdıgım gun hemsıre yapamamıs kendım test ettım (o gece buraya yazdıktan sonra) ve gece yaptım kendıme.Ama şükür bı sorun olmadı.herkese sevgılerrr

cnm desteğin ve verdiğin değerli bilgi için tesekkur ederımm.sositososito

bugun yumurtalarım toplandı hersey cok cabuk ve kolay bı sekılde yapıldı.Icınız ferah olsun cok koay bı ıslemmıs:)Sadece bol bol su ıcmek gerekıor ıslemden sonra bende 3-3.5 lıtre ıctım hıc agrı sızı yok.ınsallah gerı kalan ıslemlerde böle gecerr hayırlısı ALLAH tan..

kesınlıkle gelecek tup bebek merkezini tavsiye ediyorum yenı teknıkler ılgılı alakalı hemsıreler ve doktorumuz mete bey bence superler.Ilacların dozajlarınıda eskı kafa yontemlerle değılde yeterı dozda ayarlayarak verım sagladıklarını dusunuorumm.Benden sadece tavsıye sızde arastırın karar verın.

arecciel slm :) evet bu işlem cok kolaydır sonrasıda iyi gecmiş sevindim.Benimde toplandı biliyosun yazmıştım burdan.Bende şimdi transfer günüm icin haber bekliyorum. Benim bu sefer yumurta toplamadan sonra ilk 2gün harika gecti ne ağrı ne şişlik süperdi ama sonraki günler şişliğim cok oldu idare ediyorum işte . Benim cok yumurtam toplandığı halde malesefki kalitesi yüksek olan embryo sayısı az oldu şimdi kalan sağlar bizimdir deyip dua etmekten başka carem yok arkadaşlar inşallah transferim olur lütfen bana şans dileyin kendimi salmıyorum ama tabiki biras icimde buruk. Herkese selamlar iyi haberler bekliyorum. a.s.

kızlar geçmiş olsun öncelikle.umarım her şey beklediğinizden çoook daha iyi gelişir.sonuçta elinizden geleni yaptınız.gerisi iyi olacak.umutlarımızı her zaman yüksek tutalım,her şey iyi olsun.
doktor ve embriyo sayısı ve kaliteleri için ne dedi?kaçar ve ne kalitede yumoşlarınız toplandı.
ebru sperm dondurmuş muydunz,dondurmaadıysanız mete bey tavsiye ememiş miydi,bize tavsiye etti,biz doktor gerekli görürse yumoş toplama günü sıkıntıya girmemek,risk almamak için sperm donduracağız iğnelere başladığım gün.
haberler çok güzel maaşallah.mutlu haberler bekliyorum sizden.çok umutluyum:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Son düzenleme:
kızlaaaarrr hadi bakalım hayırlısı bundan sonrada inşallah herşey yolunda gidecek...dualarımız sizinle...öpüldünüz..

canım allah dualrımızı kabul etsın umarım yarı yolda kalmayız bu kadar ugrasıoruz ınsallah olucak.sende moralını bozma sakın lütfen.benım mete bey 4 yumurta beklıodu sükür 9 tane toplandı bunun ıcınden 5 ı kalıtelı cıkmıs.4 u embrıo olmus ıste persembe gunune kadar takıp edıcekler persembe gunu transfer etmeyı dusunuorlarmıs umarım 4 ude kalıtelıdır transfere kadar ve sonrasında guzel haberler verırım.

herkese sevgılerr...eyvahedigeldismile

canım benim emeklerin ve umutların mutlu haberle sonuçlansın.haberlerin çok güzel.minişlerin sana sürpriz yapıp ikiz olarak tutunurlar inşallah.iyi düşün ve ilk 2gün mutlaka istirahat et,tutunma ilk 2 günde oluyormuş.
sizin sorun neydi ?yaşın kaç?
şimdiden meleklerine kavuşman dileğiyle

ARKADAŞLARIM ben malesefki size iyi haberler veremeyeceğim, benim 2.olan bu denememde boşa cıktı malesef. Bırakın negatif sonuc almayı buna gerek kalmadan transfer bile yapılmadı. Cünkü transfer yapacak embriyom oluşmadı. Yumurta kalitem cok düşük olduğu icin işte başımıza bu sonuc geldi. Demekki sadece pozitif olmak v.s yetmiyormuş arkadaşlar, cok üzgünüm yıkılmış durumdayım Allah size iyi sonuclar versin inşallah. Hepinize bol şanslar güzel sonuclar diliyorum.a.s.

canım benim hani 20 li sayılar demişti doktor.neden böyle oldu ki ?ilaçların dozunu mu ayarlayamadılar,yoksa genel bir yumurta sorunu mu?sizin morfoloji değil miydi sorun hatırladığım kadarıyla?bir dahaki denemeyi şimdide4n planlamaya çalış bence,ama önce braz toparlan.büyük geçmiş olsun.çok fazla üzülmemelisin,kendini bebeğinden uzaklaştırmış olursun kendini hırpaalayarak.işine ver kendini bir süre.ben öyle yapmıştım,çok rahatlatıyor canım.ne diyeceğimi bilemedim,ama vücut her ay aynı olmuyor,gelecek günlerde daha güzel yumurtaların toplanacaktır eminim ,bu tamamen hormonlarla ilgili bir şey.ne dedi doktor mete bey bu duruma?bilmiyorumkismile:uhm:senağlamasenağlamasenağlama

ah ebru cnm benm çok üzüldüm cancazım.her işte bir hayır var deyip sabır etmeliyiz.neyse cancazım rabbim bütün kardeşlerime hayırlı evlatlar versin.arc_en_ciel kardeşim allahım sana ve bütün arkadaşlara yardım etsin hepiniz dualarımdasınız.hepinize sevgiler allahım yar ve yardımcınız olsun.ebrum cnm bnm yerle bir oldun biliyorum amma bırak hayat akar yaralarını temizler zamana bırak güzelim.kendine dikkat et allaha emanet ol öptüm sevgiler cancazım

selam, hayır bu 2.denememde 30un üzerinde yumurtam toplandı benim. İlac dozu v.s yi valla ben bilemem ama metebeyin herşeyi en iyi şekilde yaptığına inanıyorum ben. Yumurtalarımda herhangi genel birsorun yok ama öle denk geldi işte tamammen şanssızlık diyelim kısmet.yaz sonunda tekrar deneyeceğim uzun bi tatil beni bekliyor :) sende kendine iyi bak yazın gelişmeleri takip edeceğim ben :))) öpüyorummmm

ebrucum öncelikle geçmiş olsun. sözlenecek bir şey yok biliyorum ama herşeyin hayırlısı önce. onun bir zamanı var ve o zaman ne zaman allahım bilir. bize düşen sadece sabır.

ceydacımmmmmmmmm bende öyle ama hayat gene devam ediyo napalım 3.denemeye gidecez dimi. ha transfer olmuş tutmamış ha transfer yapılmamış.Bencde böle olması daha iyi oldu bazı doktorlar doğru bilgi vermeden embriyo cok iyi olmasada transfer yapıyolarmış, Mete bey o konuda hem dürüst hemde en cok acıklayıcı sağolsun durumu anlatıp kararı verdi. Sende kendine cok iyi bak canım benim allah hepimizi en kısa sürede evlatlarına kavuştursun.opuyorumnanaktan

ebrucum öncelikle geçmiş olsun. sözlenecek bir şey yok biliyorum ama herşeyin hayırlısı önce. onun bir zamanı var ve o zaman ne zaman allahım bilir. bize düşen sadece sabır.

Baharcım cok tşk ederim sağolasın sizden iyi haberler alalım inşallah. kendine iyi bak opuyorumnanaktan

ebrudan cnm cok uzuldumm ama dedıgınde haklısın ha transfer yapıllmıs ha yapılmamıs en azından yıne bı umut tasımıcaksın en azından sonucu bılıorsun.bende su anda transfer yapıldı bende beklıorum ama ınan cok fazla sevınc lıde deılım cunku bu ıs öle bısey kı bebek dogana kadar ne oldugu bellı deıl.Dusunmuorum bıle kı sonuc negatıf olursa uzulmıyım dıe ama bunuda bılıoRum muhakkak uzulucem ama buna hazırlıklıda olmalıyımm.Hayırlısı Allah tan artık beklemekten baska caremız yok.Burdan herkese tavsıyem nolur fazla uzulmeyın hayatta tek sey cocuk deıl,elımızde olan sevdıklerımızı ve kendımızıde unutmayalım.Allah nasıl dılerse o olucak ha cocuklu ha cocuksuz.bu kadar kendımizi cocuga baglamayalım olurmu arkadaslarr.Burdan butun ıyı dıleklerınız ve dualarınız ıcın tesekkur ederımm.sevgılerrturkbayragi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…