Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

derin nefes al ve batır:)sonrası hıc acı vermıor ılk gırıs sınek ısırıgı gıbı okadar.Kafanı oraya vererek acıycak dıyerek vurursan ınan acıyo bende umursamadan amaaan nolcak dıyıp artık cok kolay vuruorum.Püf noktası amaaaaaaaaaaaannnnnnn acı dediğin nedir bi sn:sempatiksalakcinni poppodan vurulcak ılaç kesınlıkle bı saglıkçı tarafından vurulması gerekıor cunku popo onemlı bı nokta zaten hemsıre hnmda soluo koldan göbekten veya bacaktan vurulanları kendımız vurabılıoruz.KOLAY GELSINN.alkisalkisalkis

ebrucuğum ve diğer arkadaşlar inşeallah busefer bebişlere kavuşursunuz ebru raporda 3 aşıla şartı nasıl oldu haniben 2kere tüp bebek denemesi olduğu için nası oldu diye sordum birde fiyat ne tutu opuyorumnanaktan

delikafaduldenyazdıkların için sağol canım..bizi hayli aydınlattın..nerden başlayacağımızı bilmiyorduk...alkisalkisalkisbizde okulların tatile girmesini bekliyoruz bakalım...rapor başvurduktan kaç gün sonra çıkıyor peki????[/QUOTE]

RESSAM-07 selamlar, Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Rapor 1 hafta sonra cıkıyor. Senin icinde herşeyyolunda gitsin bol şans diliyorum hep iyi düşün öpüyorum. Bişiy olursa gene sor burdan öptmmm.a.s.

ebrudan her şey yolunda gitsin de hamilelik haberini alalım.iğnelere ne zaman başlıyorsun canım ?ben 19 mYISTA başlıyorum

Mona rosa selamlarrrrr, :) cok tsk ederim inşallah yolunda gitmeye devam eder şimdilik herşey güzel ben iğnelerimin sonuna yaklaştım bile :) sanırım 1 haftaya yumurta toplama olabilir bakalım bekliyoruz :) senin icinde 19 mayıs tarihi şimdiden hayırlı olsun öpüyorummma.s.

selammm, dualarım seninle herşeyyolunda gitsin inşallahhh hep pozitif düşün. Yumurtacıkların cok güzel gelişicekkkk merak etme sen ,gene yazın gelişmeleri bende yazıyorum fırsat buldukca. a.s.

selamlar inşallah hepimiz kavuşuruz aminnnnnn :))). Raporda hala 3 defa aşılama yaptırmış olmak şartı varmış fakat bizde gerekmedi cünkü bizdeki sorun sadece eşimdeki sperm sayısı azlığı olduğu icin aşılama yapılamaz dendi. Onu ordaki bayan izah ediyor. Üniveristedeki bayan tüp bebek katında girişte adı Ayfer hanım. Fiyat konusuna gelince ilaclar cok uyguna geldi ama herkesin iğneleri farklı oluyo biliyosun benimkiler 900 tuttu gayet uyguna geldiyani. Diğer gelecekteki işlem icin ödemeyi soruyosan oda ya 804 yada 1.250 olacak tam öğrenemedim öğrenince burdan yazarım hemen söz. Bnede coköperim kendine iyibak a.s.

KAÇ GÜN VE NE KADARlık doz kullandın ?kaç yumoş bekliyor mete bey?toplam kaç gün kullanmış oalcaksın ?kaçıncı denemen senin ?
buradan güzel haberi alma dileğiyle.kolay gelsin.a.s.:teytey::teytey::
seninle durumumuz çok benziyor.10-15arası yumurta yetecek dedi doktor benim için.bir de 19 mayısta gidince sperm donduracağız.siz dondurma işlemi yaptırdınız mı?

selam monarosa :) 1 haftayı gecti kullanıyorum. İlac dozu sormuşsun ama herkes farklı ilac ve doz alıyo biliyosun ben gonalF kullanıyorum. Mete beyin kontrollerisonucu sanırım20-25 civarında yumurtacık alıcaz :). bu 2.ci denemem benim ilkinde gebe kalmıştım ama biyokimyasal gebelikti oyüzden devam etmedi. Sperm dondurma işini eğer fazlalık olarak sağlıklı embriyo olursa tabikide bizde dondururuz hemde hemen. Bişiy sorucam sana 19 mayısta gidince sperm dondurucaz demişsin sen ogün tedavi başlıcak dememişmiydin ?
İnşallah seninde herşey yolunda gitsin öpüyorum cokkkk.

canımsın sağol cevabın ve desteğin için ...biraz olsun rahatladım inan...opuyorumnanaktan

arc_en_ciel nasıl gidiyor tatlım iğneler???...gelişme olmuş değilmi yumurtalarda..inşallah herşey yolunda gidiyordur..birdahaki kontrollerin ne zaman????

kızlar bizim merkezde sperm ve yumurta dondurma işlemi yapacak cihazlar var mı???varsa tabiki dondurulması daha mantıklı...birdaha aynı işkenceyi ikinci kez yaşamamış oluruz....

arc_en_ciel nasıl gidiyor tatlım iğneler???...gelişme olmuş değilmi yumurtalarda..inşallah herşey yolunda gidiyordur..birdahaki kontrollerin ne zaman????

cnmcım bugun yıne kontrole gıttım yuumurtalar mete beyın ıstedıgı sekılde şükür gelişiyormuş.bakalım pers gunu yıne gorucek, böle gıderse catlatıcıları cuma veya cmt gunu baslıcakmısız.Ama suanda cok uzgunum moralım cok bozuldu.dısardan gonal f aldık ve( kalem seklınde olan)sanırım eczanedkı hemsıre ılacı cekmeden vurdu oyuzden sımdı cok suphelıyım bugunkı ıgnem vuruldummu vurulmadımmı bılemıorumm.30dk once aysun hnm aradım oda benı sabahtan cagırdı ılacı vurulup vurulmadıgımızı anlamaya calısazz ınsallah tren raydan cıkmamısdır.Üzme kendını dıor ama ben bugun yeterınce stres oldummmmm halada streslıyım üfffffsenağlama ılk defa kalem seklınde kullanınca bende dıkkat edemedım yaaaaa

selammm, dualarım seninle herşeyyolunda gitsin inşallahhh hep pozitif düşün. Yumurtacıkların cok güzel gelişicekkkk merak etme sen ,gene yazın gelişmeleri bende yazıyorum fırsat buldukca. a.s.

canım duaların ıcın saol ressam07 ye cevap olarak bıraz gelısmelerden bahsettım.5ınde basladık menapur ve gonal f sımdılık ıyı gıdıor yumurtalar ınsallah böle devam eder.eger ıst gıbı buyurse cuma veya cmt catlatıcı yapıcaz ama sanırım bugun hemsıre(merkez dısı) gonal f vuramadı bende anlamadım hatırlamıorum canım cook sıkkın acaba vursam mı asırı doz bısey yaparmıeyvahedigeldismile senın nasıl gıdıor acaba ıkımızın aynı zamanlara mı denk geldı cok merak edıorumm.Haberlerını beklıorumm bu pers yıne kontrolum var bakalım hayırlısı.

kızlar bizim merkezde sperm ve yumurta dondurma işlemi yapacak cihazlar var mı???varsa tabiki dondurulması daha mantıklı...birdaha aynı işkenceyi ikinci kez yaşamamış oluruz....

evet Gelecek tüp bebek merkezinde embriyo dondurma işlemi yaptırabiliyosunuz. Hatta yanlış hatırlamıyorsam dondurma işleminin bedeli 1 yıllık ücretti 500 yada 700 TL idi. Umarım dondurma işlemi yapacak kadar sağlıklı ve cok embriyomuz olur :) a.s.

Lütfen moralini bozma doktorumuz ne yapacağını bilir anlar sen rahat ol sadece. Valla aynı zamanlara denk gelebilirz sanırım bakalım benimde toplama ameliyatına sanırım tahmini 3-4 gün olabilir burdan yazarım :))) öptmmmmm

ARKADAŞLAR soran arkadaşlarımız vardı hemen cevaplıyım bugün öğrendim Eğer tüp bebek raporunuz varsa merkeze tüp bebek işlemi icin ödeyeceğiniz bedel 804 TL. oluyor. Bilgilerinize :)

ARKADAŞLAR soran arkadaşlarımız vardı hemen cevaplıyım bugün öğrendim Eğer tüp bebek raporunuz varsa merkeze tüp bebek işlemi icin ödeyeceğiniz bedel 804 TL. oluyor. Bilgilerinize :)
bize aysun hemşire raporunuz olursa sizden 1250 alıyoruz demişti ilaçlar hariç.1 ay önce söyledi.neden farklı farklı anlamadımbilmiyorumkismile

canım benim de 2. denemem.istanbulda olmuştu ilki 23 yumoş toplandı benden.mete bey biz o kadar çok sayı arzulamayız.önemli olan sayının çok olması değil kalitesi demişti.o yüzden 10-15 arası bir sayı yeterli bize demişti de ondan sordum.
doz olarak genelde 225 veya 250 kullanılıyor ,senin kaç?toplama işlemi ne zaman tahminen ?ne dedi doktor?
19 mayısta iğnelere başlanacak.aynı zamanda sperm donduracağız sanırım dikkat etmedin embriyo değil sperm donduracağız,benden yumurta toplandığı gün iyi sperm bulunamazsa diye ,tedbir amacıyla.sperm ve yumurta farklı şeyler canım
iyi haberlerini almak dileğiyle.kolay gelsin...

Son düzenleme:

inşallah ebrudan..hep olumlu düşünmeye çalışalım...ama kötüyede hazırlıklı olmak lazım...çok ümitlendiğimizde yıkımı daha çok oluyor sanırım....senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…