Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

canım benim hiç üzülme ...hemşireye sorsaydın,farkında değilmiydi ne yaptığının??..sorun çıkmayacağına inanıyorum ben, böyle hassas bir durumda insan çok vesvese yapıyor...bende her iğne vurdurduğumda hemşireye 10 defa talimat veriyormuşum farkında değilim...hemşire bana artık"rahat olurmusunuz,nereden vuracağımı iyi biliyorum"dedi...böyle hayırlı ve güzel işlerin manisi çok olur...sen kalbini ferah tut canım benim doğru vurmuştur hemşire...alkisalkisalkis

MONA ROSA, güzelim iğnelerin için az bir zaman kaldı..gün sayıyoruz valla..beni şimdiden heyecan bastı...ben böyleyim hemen heyecanlanıyorum..mete beyde diyor sen normal doğum nasıl yapacaksın diye..benim böyle zamanlarda nabız hızım artıyor..belirtiler panik atağı gösteriyor bende...keşke biraz sakin olmayı becerebilsem..kaydirigubbakcemile3..bu arada MONA ROSA iğnelere başlamadan önce mete beye kontrole gidecekmisin güzelim?

arc_en_ciel
canım gonal f i vururken geriye doğru çekiyorsunuz yaa iğne yapılırken çıt çıt diye ses çıkıyor. onu duyduysan sorun yok. bi de bu kadar stres yapma o gün vuramadıysanız mete bey ertesi gün telafi eder onu üzülme bu kadar .

evet 19 mayısta kontrole göre dozunu ayarlayacak doktor bey?senin belli mi başlama günün ?

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRR Ben hazırım :) ctesi günü yumurtacıklarım toplanıyor :)))) inşallah göründükleri gibi kaliteli ve güzeldirler :))) Hayırlısı bakalım sanırım ptesi - salı gibi de transferim yapılır. Bana şans dileyin :) herkezi öpüyorum gene yazıcammmm opuyorumnanaktan

slm kızlar bana yardımcı olursanız çok sevinicem Antalyada tüp bebek yaptırmak istiyorumda yaptıran sonrasında hamile kalan varmı nasıl memnunmusunuz?

harika.her şey gönlünce olsun.gelişmelerden bizi haberdar et mutlaka.

Ben tedavıaŞamasındayım.
Merkezlerle gıdın gÖrÜŞÜn,karar vermenızı kolaylaŞtırır.
Sızın sorun ne?yaŞ kaÇ?
Hem bu bıraz da Şansla baĞlantılı kı, sen ne ÖĞrenmek ıstedıĞını sÖyle yardımcı olmaya calıŞalım

slm kızlar bana yardımcı olursanız çok sevinicem Antalyada tüp bebek yaptırmak istiyorumda yaptıran sonrasında hamile kalan varmı nasıl memnunmusunuz?

Selam hilal, ben diğer bir cok arkadaş gibi Gelecek Tüp Bebek Merkezi Mete beyin hastasıyım. Cok memnunum başarı oranlarıda gayet iyi olan bir merkez. Benim 2.ci denemem olacak, ilk denememde aslında olmuştu benim ama biyokimyasal gebelik oldu ve düştü. Neyse ben cok memnunum ama tabiki sizinde gidip yerinde görmeniz ordakilerle tanışmanız daha iyi iciniz en cok nereye sinerse orayı secin sevmek cok önemli. Kolay gelsin. Bol şans diliyorum.

çooook sevindim yaaa...verdiğin bu güzel haberler için sağol canıııımmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm bütün arkadaşlara uzun zamandır yazmıyordum ama ben burda yazdıklarınızı okuyorum.ebru cum senn yazdıklarını okudukca içim ısınıyor, mutlu oluyorum.umarım rabbim bu kez (hayırlısysa)sana bebiçik verir cancazım.ben 2 denememin başarısız olmasından dolayı yıldım yoruldum.artık denemeye baya bir ara vericem.bunun nedeni hem maddi hemde bazı sebeblerimiz var.ama evliliğim yıkılır gibi oldu duymadığım azar söz kalmadı.neyse başınızı ağrıtmayayım arkadaşlar.ben bu negatiflerden çok dersler çıkardım.biz aciz kullar allahımızdan iyi bilemeyiz.arkadaşlar sizlerin içini karatmak istemiyorum.kalbim ve dualarım sizinle (ebru cum sen her duamda varsın.) allaha emanet olunuz cancazlarım sevgiler opuyorumnanaktan:ecrin_bebek:

ebru senin günlük doz kaçtı?gonal f kullandın değil mi?

canım ben antalyada değilim ama annemeler antalyada oldukları için orada yaptırmak istiyorum 2 tane düşük yaptım eşimide morfoloji bozukluğu çıkınca tüpbebek yaptırmaya karar verdik

teşekkür ederim verdiniz bilgiler için temmuzda yaptırmayı düşünüyorumda şimdiden araştırmasını yapayım dedim

AHHHH Ceydacım ya sen nerelerdesin bak sana en son yazdıklarımı hatırlıyosundur ne olursa olsun sen kendini hic bırakma lütfen neler hissettiğini biliyorum herşey yoluna girecek yoruldum deme. En son yazdıklarında moralin iyiydi lütfen öyle devam et. Hayatta ne olursa olsun herşeyden önce en önemli şey KENDİNSİN. Duaların icin cok tşk ederim allah razı olsun vede kabul etsin inşallah. Bakalım busefer ne olcak ama yine herşeye hazırım. Hayırlısı diyorum.Cok öpüyorum kendine iyi bak lütfen.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…