Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

bu arada gelecek 'in sgk ile anlaşması onyalanmış mı ?bilen var mı?
en son onay aşamasındaydı diye biliyorum.

bu arada sizinle çok kırıldığım bir konuyu paylaşmak istiyorum...zamanında ben ne yazıkki markette çocuk malzemelerini gördüğüm zaman bile ağlıyan biriydim...şimdi çok yol katettim...anlatacağım olay okulumda müdür beyle aramızda geçen bir dialog..gerisine siz karar verin..benim her tedavi evremi bilen birisi kendisi..anneler günü programını kutlamamı istiyordu kendisi....bende bu konuda hassas olduğumu duygusal çöküntü yaşadığımı ve benim yapmamam gerektiğini söyledim...ve aldığım cevap aynen şöyle oldu:::::"sizin anneler gününüzü kutlamıyoruz hocam, anneler günü programı yapmanızı istiyoruz " dedi...yorumu size bırakıyorum...sinirlenmedim ama çok kırıldım kızlar...öpüldünüz...

bu arada sizinle çok kırıldığım bir konuyu paylaşmak istiyorum...zamanında ben ne yazıkki markette çocuk malzemelerini gördüğüm zaman bile ağlıyan biriydim...şimdi çok yol katettim...anlatacağım olay okulumda müdür beyle aramızda geçen bir dialog..gerisine siz karar verin..benim her tedavi evremi bilen birisi kendisi..anneler günü programını kutlamamı istiyordu kendisi....bende bu konuda hassas olduğumu duygusal çöküntü yaşadığımı ve benim yapmamam gerektiğini söyledim...ve aldığım cevap aynen şöyle oldu:::::"sizin anneler gününüzü kutlamıyoruz hocam, anneler günü programı yapmanızı istiyoruz " dedi...yorumu size bırakıyorum...sinirlenmedim ama çok kırıldım kızlar...öpüldünüz...

ne kadar düşüncesizce,ne kadar kırıcı.bunlar kolay kazanılanla sarhoş olanlar canım.hayatta bazı şeyle kolay ve çabuk elde ediliyor.bazılarıysa zor .biz bu 2. gruptayız işte.
onun söylediği insanlıkla bağdaşmıyor,eğitimci biri böyle olmamalı.
sen kendin mutlu ol yeter,sizin sorun neydi?yaşın kaç?taedavin ne aşamada?

dr.mete bey eşime sgk anlaşması tamamlandı demiş,siz arayın başlayın hemen o zaman.tel. arayabilirisniz.bizi de bilgilendirirseniz çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar.
bugün gelecek tüp bebek merkezinden mesaj geldi. SGK ile anlaşmamış tamamlanmıştır diye. haber bekleyen herkese müjdeler olsun.

bu arada mete bey bizden histereskopi ve genetik testi istemişti. hemşire hanım neler yapmanız gerektiğini anlatacak demişti. ama hemşire hanım bize genetik tanı için ne yapacağız anlatmadı. kim olduğunu da hatırlamıyorum. biz de telaştan çıktıktan sonra fark ettik. kim di acaba o hemşire??:sm_cool:

eveeett banada mesaj geldi sgk anlaşması tamamdır.rapor u nerden alıcaz akdenız tıptan mı.Bundan 3 ay onceye kadar rapor vermıorlardı.Ugrasan arkasdaslar yazarsa sevınrız.

kızlar bir müjde daha vereyim.bundan sonra sgk anlaşmalı tüp bebek merkezleri rapor verebilecekmiş.bazı şartları varmış.2 kere aşılama yapıldığını belgelemek bunlardan birisi...

eveeett banada mesaj geldi sgk anlaşması tamamdır.rapor u nerden alıcaz akdenız tıptan mı.Bundan 3 ay onceye kadar rapor vermıorlardı.Ugrasan arkasdaslar yazarsa sevınrız.

neden vermiyormuş antalya tıp?? ben antalya tüp bebk merkezinde yaptırmıştım ilk tüp bebek denememi. orada yaptırdığımda almıştım antalya tıptan. hemde onlar almıştı randevumu.ben 2009 ağustosta almıştım ilk raporumu. bir şey değiştiyse bilmiyorum..

ne kadar düşüncesizce,ne kadar kırıcı.bunlar kolay kazanılanla sarhoş olanlar canım.hayatta bazı şeyle kolay ve çabuk elde ediliyor.bazılarıysa zor .biz bu 2. gruptayız işte.
onun söylediği insanlıkla bağdaşmıyor,eğitimci biri böyle olmamalı.
sen kendin mutlu ol yeter,sizin sorun neydi?yaşın kaç?taedavin ne aşamada?

canım bizim açıkçası hiç ibr sorunumuz görünmüyor..biz açıklanamayan sebeplerden dolayı gebeliği gerçekleşmeyen bir çiftiz..evliliğimin 5.yılındayım...30 yaşındayım...antalyada gitmediğim dr. ve merkez kalmadı..1 yıldır gelecek tüp bebeğe gidiyoruz...bir çok operasyon geçirdim...bizden istenmesi gereken herşeyi yaptık..3 defa aşılama yaptı mete bey...1 defada ameliyet geçirdim gelecek tüp bebek merkezinde...mete bey rahimde perde olup olmadığına baktı ve rahim tabakasında çökme vardı onu operasyonla halletti...ama sanırım tüp bebek evresindeyiz artık...şuan için sorun yok gibi görünüyor...galiba bizim psikolojik....sgk anlaşması için rapora uygunuz 3 defa gerçekleşmiş negatif aşılamamız var...ama içimde bir his 4.aşılamayıda yaptır diyor..bilmiyorum 3 defada da gerçekleşmezse tüp bebek diyorlar ...ama bir his işte....bilmiyorumkismile

opuyorumnanaktanbu arada gelecek tüp bebek merkezinde tedavi görüp gebeliği gerçekleşen arkadaşlardan güzel haberler bekliyoruz...

slm kızlar bende aranıza yeni katıldım ist dan antalyaya tasındım burda iki merkezde bakıyorum ama karra veremiyorum4, denemem olucak birde yeni şehir yeni merkez belki ugurlu gelicek diye düşünüyorum inş bu rapor olayını aslında düşünmek istiyorum nasıl bir yol cizecegim bilmiyorum ist bu rapor olayı cok zordu burdada öylemi 3 ay gel git zor almıştım raporu ordan antalyada nasıldır cıkaran arkaşalar varsa bi bahsedebilirmi acaba sevgiler MONOROSA SANA ÖZELDEN MSJ ATDIM BıLGıN OLSUN SEVGıLER

slm kızlar bende aranıza yeni katıldım ist dan antalyaya tasındım burda iki merkezde bakıyorum ama karra veremiyorum4, denemem olucak birde yeni şehir yeni merkez belki ugurlu gelicek diye düşünüyorum inş bu rapor olayını aslında düşünmek istiyorum nasıl bir yol cizecegim bilmiyorum ist bu rapor olayı cok zordu burdada öylemi 3 ay gel git zor almıştım raporu ordan antalyada nasıldır cıkaran arkaşalar varsa bi bahsedebilirmi acaba sevgiler MONOROSA SANA ÖZELDEN MSJ ATDIM BİLGİN OLSUN SEVGİLER

ben de sana cevap yazdım canım.umarım her şey yolunda gider bu seferalkisalkisalkis:dance::teytey::nazar::lepi::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Arkadaşlar selamlar, son bir haftadır gene giremiyorudum herkezin yazdıklarını okudum umarım hepimiz icin tedavilerimiz hayırlı olur.Ben gelecek den mete beyin hastasıyım. Sgk ile anlaşmaları oldu bu haber süperdi buhaftaicin. Benim gecen hafta ptesi günü tüp bebek raporum cıktı. Aynı günde iğnelerimi alıp başladık :). Raporu Akdeniz üviversitesinden aldım. 2 rapor cıkıyor arkadaşlar. 1.cisi tüp bebek heyet raporu bu rapor durumunuzu ispatlayan ve 1 yıl gecerliliği olan rapordur. 2.cisi ise tüp bebek ilac raporu bu rapor sadece 20gün yani bir seferlik tüp bebek tedavisinde ilac alabilmeniz icin. gecerli oluyor. Rapor 1 haftada cıkıyor. Umarım isteyen herkes raporunu alıp tedavisine hayırlısıyla başlar. Rapor almaya giderken yanınızda götürmeniz gerekenleri ben yazayım arkadaşlar umarım yardımım olur.
1-Evlilik cüzdanı fotokopisi
2-Sağlık Karnesi yanınızda olsun
3-3 tane eşinizin sperm rezervini gösteren sperm testi
4-Hsg Filmi ( benden istemediler ) (hangi durumlarda isteniyo bilmiyorum)
5-2 şer adet eşinizin ve sizin vesikalık fotoğrafı
6-Nüfus cüzdanı fotokipsi ( eşinizin ve sizin )
7-Nüfus dairesinden eşinizin ve sizin 3 er adet nüfus kayıt örneği.
8-Hormon tahlilleri sonuları ( hangi testler bilmiyorum merkezinize sorun gitmeden , benim son 6ayda araştırma icin birsürü hormon testlerim vardı onları götürdüm)

ebrudan her şey yolunda gitsin de hamilelik haberini alalım.iğnelere ne zaman başlıyorsun canım ?ben 19 mYISTA başlıyorum

Arkadaşlar selamlar, son bir haftadır gene giremiyorudum herkezin yazdıklarını okudum umarım hepimiz icin tedavilerimiz hayırlı olur.Ben gelecek den mete beyin hastasıyım. Sgk ile anlaşmaları oldu bu haber süperdi buhaftaicin. Benim gecen hafta ptesi günü tüp bebek raporum cıktı. Aynı günde iğnelerimi alıp başladık :). Raporu Akdeniz üviversitesinden aldım. 2 rapor cıkıyor arkadaşlar. 1.cisi tüp bebek heyet raporu bu rapor durumunuzu ispatlayan ve 1 yıl gecerliliği olan rapordur. 2.cisi ise tüp bebek ilac raporu bu rapor sadece 20gün yani bir seferlik tüp bebek tedavisinde ilac alabilmeniz icin. gecerli oluyor. Rapor 1 haftada cıkıyor. Umarım isteyen herkes raporunu alıp tedavisine hayırlısıyla başlar. Rapor almaya giderken yanınızda götürmeniz gerekenleri ben yazayım arkadaşlar umarım yardımım olur.
1-Evlilik cüzdanı fotokopisi
2-Sağlık Karnesi yanınızda olsun
3-3 tane eşinizin sperm rezervini gösteren sperm testi
4-Hsg Filmi ( benden istemediler ) (hangi durumlarda isteniyo bilmiyorum)
5-2 şer adet eşinizin ve sizin vesikalık fotoğrafı
6-Nüfus cüzdanı fotokipsi ( eşinizin ve sizin )
7-Nüfus dairesinden eşinizin ve sizin 3 er adet nüfus kayıt örneği.
8-Hormon tahlilleri sonuları ( hangi testler bilmiyorum merkezinize sorun gitmeden , benim son 6ayda araştırma icin birsürü hormon testlerim vardı onları götürdüm)[/QUOTE

delikafaduldenyazdıkların için sağol canım..bizi hayli aydınlattın..nerden başlayacağımızı bilmiyorduk...alkisalkisalkisbizde okulların tatile girmesini bekliyoruz bakalım...rapor başvurduktan kaç gün sonra çıkıyor peki????

ebrudan her şey yolunda gitsin de hamilelik haberini alalım.iğnelere ne zaman başlıyorsun canım ?ben 19 mYISTA başlıyorum

dualarımız seninle mona rosa...bu arada çoooook merak ettiğim birşey var paylaşmak istiyorum...tüp bebek tedavisinde göbekten vurulması gereken bir iğne varmış...kendimize vuramıyorsak ne yapıcaz...bu iğnenin dışındada iğneler var. sürekli bir merkeze gitmek zorundamı kalıcaz bilmiyorum....ne yazıkki ben kendime iğne yapamıyorum..canım tatlı değildir aslında acıya dayanıklıyımdır ama ne yazıkki o küçücük iğneyi vuramıyorum...aşılama yaptırırken de aynı sıkıntıyı yaşadım..hastanede sürekli "kendiniz vurabilirsiniz" :eek:klava:diyorlardı...ama ben vuramıyorum...:sm_confused:

arkadaslar bende reglımın 2.gunu yani 5mayısta kontrole gıttım ve ıgnelerıme basladım bugunde 7mayıs 3.iğnemı vuruldum yarın yıne kontrole gıdıorum bakalım gidişat nasıl.Busefer 2 yumurta gelıstırıcı aynı anda vuruluorum yarın kontrol de gelişim gözükücek umarım bu sefer mete beyın ıstedıgı gıbı gelişir yumurta keseciklerim:)diğer gelişmeleri fırsat buldukca yazarımmm.herkese sevgiler

X