Antalya da Hüray Hügül e islem yaptiranlar

Sa
Gol. Sen nasilsin bu arada
Cok iyiyim.kesi ve dikişleri cok ozenli yapmis ve hic görünmüyor.3.gunden itibaren bere ile disari ciktim hic kimse ameliyat oldugumu anlamadi.bugun 23.gun yaralar tamamen iyilesti kabuk filan yok . özellikle cene ovalim ve boynumun gerginligi beni baya bir genc gostertti

Merhaba, paylaştıkları gerçek. Ancak hemen operasyon sonrasında fotolar aliyor. Oncesi fotoları da biraz abartı. Başını öne eğip çekiyorlar fln.
Bem de yaptırdım, 3 iğne yaptırdım. Botox ondan. ben birde dolgu yaptırdım .
Ödenen para diğer yorumda yazilanla aynı.*Ancak, 3 . Ay bitmeden herşey eskiye döndü!! Fotograflarimi gönderdim. Doktor hanımın ilgilenecegi söylendi ama o gun bu gundur ses yok!!
Çok ciddi paralar aliyorlar, yapilan is ve arkasinda durus çok zayif.
Ayrıca, başımın kenarlarında sürekli ipleri hissediyorum Ve bazen aciyor, hala geçmedi.
Yanağımda çukurlara neden oldu.

Sonradan öğrendim ki bunlar hep dr acemiligiymis. Bir de bana ahkam kesti o kadar. Yok cok iyiymis bu iste, yok pariste bile o anlatiyormus!
Al benden de o kadar! Bir an tereddüt ettim acaba ben yazdım da unuttum mu acaba diye! Sonra farkettim ki sizde 3 ay kalmış bende 1 ay kaldı!
Tam olarak deneyimim bu şekilde.
Huray Hugul kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hatta bence doktorluk degil sahtekarlık ile parayı kazanıyor!
Sakın! Sakın! Sakın!

Merhaba kızlar bende Hüray Hügüle işlemm yaptırmak istiyorum fransız ip askısı? Yaptıranlar var mı?

Merhaba bende yarın için randevu aldım çok arastirdim yorumlar pekte iyi değil kararsızım acikcasi ancak yaptirmakta istiyorum.belamimi ariyorum yoksa doğru yoldasınız emin değilim......

Al benden de o kadar! Bir an tereddüt ettim acaba ben yazdım da unuttum mu acaba diye! Sonra farkettim ki sizde 3 ay kalmış bende 1 ay kaldı!
Tam olarak deneyimim bu şekilde.
Huray Hugul kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hatta bence doktorluk degil sahtekarlık ile parayı kazanıyor!
Sakın! Sakın! Sakın!
Ya ama paylaştığı okadar danısani var.yarin için randevu aldım ip aski ve dolgu için kararsızım

Merhaba yaklaşık 3 ay önce dinamik askı ve mini facelift yaptırdım, sonuçlardan çok memnunum. Fotoğraflar fotoshoplu değiller, tamamen gerçek. Instagram sayfasında bulunan son fotograflar bana ait. İşinde çok titiz ve bir o kadar sevimli bir doktor. Ben çok memnun kaldım. Pahalı evet, benim için de büyük bir paraydı ama değdi.
Merhaba yarin icin ip aski randevusu aldim.gercekten memnunmusunuz? Diğer yorumlar çok olumsuz bi sizin yorumunuzu olumlu gordum.gitsemmi gitmeseydi cok kararsızım.

X