Antalya buluşması - 31 Ocak 2009 Iptal Edildi...

CUVCUV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
1.232
7
Buluşmamız daha ileriki bir tarihte gerçekleştirilmek üzere iptal olmuştur arkadaşlar.

Son düzenleme:
istanbuldan arkadaşımın ,gelme olayı var.... kesin bir şey demeyeyim......... çok gelmek isterim ..bakalım ...,umarım gelebilirim...

cüvcüvüm bu yoğunlukta :ecrin_bebek:buluşma ayarladığın için teşekkürler şekercim.. a.s.
ayrıca ,anuşka'nın gelmesi çok güzel..kk'dan tanışıyoruz ama ilk defa yüz yüze tanışacağım.
yani şimdilik bir aksilik olmazsa buluşmaya geliyorum..

25 şubatta yapın leyynndelikafadulden
25 inde antalyadayım ama sabah gelicem akşam dönüceemmmdelikafadulden

25 şubatta yapın leyynndelikafadulden
25 inde antalyadayım ama sabah gelicem akşam dönüceemmmdelikafadulden

o ne öyle ateş almaya gelir gibi uzun geldiğinde haber ver senin için de yapalım canım.
hihoyyyt

fotolardan da olsa cüvcümüzü, çok değerli anuşka ablacığımı göreceğim için şimdiden çok heyecanlanıyorum

yeşilim ablamız da katılacak mı ki buluşmaya

Yeşilim ve Cüvcüvüm, ikinize de teşekkür ederim. Ne kadar duyarlı davrandınız. Anında konu açılmış, şaşırdım yani.
Allah'ın izniyle perşembe günü bir operasyon geçireceğim. Çabuk düzeleceğimi umuyorum. Hafta başı da oradayım inşallah. Geçen yılki gibi çoluğu çocuğu, anacığımı alır gelirim. Annem de görmek istiyordu zaten sizi.
Şimdiden heyecanlandım doğrusu. Bu cumartesi de Denizli buluşmamız var. Umarım çabuk ayağa kalkar ona da giderim.
Sizleri seviyorum ve lütfen benim için dua edin...

Anuşka canım, inşallah herşey güzel geçecek ve dediğin gibi çoluk çocuk anneciğinle buluşacağız. Denizli buluşmanızdaki arkadaşlara selâmlar
Dualarım seninle

Teşekkür ederim canım benim. İnşallah demekten başka bir şey gelmiyor elden.

Anuşka çok geçmiş olsun..inş biran önce kalkarsın ayağa.a.s.
Denizli buluşmasında, Arkadaşlara bendende selam..:1hug:

anuşkacım geçmiş olsun cnm a.s.
bir mani olmassa bende varım buluşmada :1hug:

bende geleyim miiiii:jeyyar: antalyadayım o gun

Son düzenleme:
ciwciw, tabi ki gelebilirsin, arzu eden herkes gelsin sonra duymadık diyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…