antalya balayıı

sirinkafa

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
60
8
Ekim sonu gibi Antalya'da balayı için otel tavsiyesi olanlar. gitmiş olanlardan ve :110:gidecek olup da araştirma yapanlardan fikirlere ihtiyacım var :KK47:

Ekim sonu gibi Antalya'da balayı için otel tavsiyesi olanlar. gitmiş olanlardan ve :110:gidecek olup da araştirma yapanlardan fikirlere ihtiyacım var :KK47:
Canım ben mukarnas spa&resort otele gittim bakayına harika bir oteldı.8yıl oldu ama harika bir otel eğlencesi yemesi içmesi herşeyi kaliteli memnun kalırsın personelin ilgiside iyi.

evet otel hakkında müthiş güzel yorumlar var, çok ii oldu bu :)
Canım o zaman yeni açilmişti bizde balayı çiftiyiz diye büyük bir oda hazırlamıslardı.birgünde özel yemek masası hazırlanmıstı ekstra ücret de almadılar düğün sonrası pek para kalmıyor malum biz kadınlarda balayını özel olsun diyoruz.iyikide gitmişim oraya çok güzeldi yemekler odalar.fiyatıda benzer otellere göre uygun,umarım gidip beğenirsin ben heycanlandım valla

Canım o zaman yeni açilmişti bizde balayı çiftiyiz diye büyük bir oda hazırlamıslardı.birgünde özel yemek masası hazırlanmıstı ekstra ücret de almadılar düğün sonrası pek para kalmıyor malum biz kadınlarda balayını özel olsun diyoruz.iyikide gitmişim oraya çok güzeldi yemekler odalar.fiyatıda benzer otellere göre uygun,umarım gidip beğenirsin ben heycanlandım valla
özleniyor değil mi o günler, tecrübeli biri olarak şunu mutlaka yap diyeceğin birşeyler varsa dinlerim:) insan telaşenin içindeyken bazı seylerin tadını pek çıkartamıyor ama günler geçtikten sonra da pişmanlıklar oluyor çnkü sonuçta bir kere yaşancak özel günler onlar

bizde geçen yıl mayıs ayında vogaye sorgundaydık . Mükemmel bi otel pahalı biraz ama otelin içinde hiç para harcamıyorsun ve hersey çok kaliteli deli gibi magnum yediğimi hatırlıyorum . bungolow tarzı evlerde kalmıştık . inanılmaz rahattı.

evet yoyagelere de baktım ve çoğu insan memnun kalmış, bungalowlarda direk havuz bağlantısı var mıydı peki giriş kattakilerde?

özleniyor değil mi o günler, tecrübeli biri olarak şunu mutlaka yap diyeceğin birşeyler varsa dinlerim:) insan telaşenin içindeyken bazı seylerin tadını pek çıkartamıyor ama günler geçtikten sonra da pişmanlıklar oluyor çnkü sonuçta bir kere yaşancak özel günler onlar
Biz eşim işe başlıycagı için 5 gün kalmiştik keşke ayarlıyop 10 gün kalsaydık.çok özledim o zamanları 4,5 yıl sonra kızım dogdu ama bazen hala evliliğime o aşka doymadan cocuk yaptıgımı düşünüyorum cocuktan sonra eşinle hiç görüşemez haşdeyiz.sinemqya gitmeyelı yıllar oldu.eşim yatıyor kızım geevuyumıyot sabah işe giderken görüyorum onu.tabsıyem bol bol resim çekîn.müsait oldugunda bende paylaşirim balayı resimlerimizi

bungalowuna göre değişio canım . Ama zaten hepsi yakın birbirine ve zaten toplamda 5 yada 6 tane havuzu vardı . aqua , relax , çift havuzu , aile havuzu gibi istemediğin kadar havuz var zaten orda biz denize giremedik mayıstı çünkü girilirdi ama havuyzlardan çıkamadık. tek tek bütün havuzları gezioduk gün boyu . ayrıca yanında havlu taşımana bile gerek yok çünkü ıslandıkça sürekli yenisi gelio :) keşke geri alabilsem çokgüzeldi bide 7 tane alakart restoranları vardı fransız , italyan , balık , taverna hergün istediğin birine rezervesyon yaptırıosun hepside çok keyifli bütün ülkerin yemeklerinide tatmış olduk ayrıca : ) balayı çiftine ayrıcalıkta var tabiki :) sen odadan bikininle çıkıosun ihtiyacın olan hersey ayaklarının altında acayip bi rahatlık . voyage i tek gecerim....

Biz eşim işe başlıycagı için 5 gün kalmiştik keşke ayarlıyop 10 gün kalsaydık.çok özledim o zamanları 4,5 yıl sonra kızım dogdu ama bazen hala evliliğime o aşka doymadan cocuk yaptıgımı düşünüyorum cocuktan sonra eşinle hiç görüşemez haşdeyiz.sinemqya gitmeyelı yıllar oldu.eşim yatıyor kızım geevuyumıyot sabah işe giderken görüyorum onu.tabsıyem bol bol resim çekîn.müsait oldugunda bende paylaşirim balayı resimlerimizi
merakla bekliyorum resimlerinizi, dilerim ilk günlerinizi tekrar yasayabilceğiniz fırsatlarınız olur, çok mutlu olun! :)

bungalowuna göre değişio canım . Ama zaten hepsi yakın birbirine ve zaten toplamda 5 yada 6 tane havuzu vardı . aqua , relax , çift havuzu , aile havuzu gibi istemediğin kadar havuz var zaten orda biz denize giremedik mayıstı çünkü girilirdi ama havuyzlardan çıkamadık. tek tek bütün havuzları gezioduk gün boyu . ayrıca yanında havlu taşımana bile gerek yok çünkü ıslandıkça sürekli yenisi gelio :) keşke geri alabilsem çokgüzeldi bide 7 tane alakart restoranları vardı fransız , italyan , balık , taverna hergün istediğin birine rezervesyon yaptırıosun hepside çok keyifli bütün ülkerin yemeklerinide tatmış olduk ayrıca : ) balayı çiftine ayrıcalıkta var tabiki :) sen odadan bikininle çıkıosun ihtiyacın olan hersey ayaklarının altında acayip bi rahatlık . voyage i tek gecerim....[/QUOTE
off okurken bile heyecanlandım sanki yarın cıkıyorum balayına gibi hissettim :) biz de ekim ayında gidicez nasipse ve biz de büyük ihtimalle denizden ck havuzda olacağız, umarım yağış olmaz :/ üst sıralara aldım voyageyi :KK24:

bungalowuna göre değişio canım . Ama zaten hepsi yakın birbirine ve zaten toplamda 5 yada 6 tane havuzu vardı . aqua , relax , çift havuzu , aile havuzu gibi istemediğin kadar havuz var zaten orda biz denize giremedik mayıstı çünkü girilirdi ama havuyzlardan çıkamadık. tek tek bütün havuzları gezioduk gün boyu . ayrıca yanında havlu taşımana bile gerek yok çünkü ıslandıkça sürekli yenisi gelio :) keşke geri alabilsem çokgüzeldi bide 7 tane alakart restoranları vardı fransız , italyan , balık , taverna hergün istediğin birine rezervesyon yaptırıosun hepside çok keyifli bütün ülkerin yemeklerinide tatmış olduk ayrıca : ) balayı çiftine ayrıcalıkta var tabiki :) sen odadan bikininle çıkıosun ihtiyacın olan hersey ayaklarının altında acayip bi rahatlık . voyage i tek gecerim....
off okurken bile heyecanlandım sanki yarın cıkıyorum balayına gibi hissettim :) biz de ekim ayında gidicez nasipse ve biz de büyük ihtimalle denizden ck havuzda olacağız, umarım yağış olmaz :/ üst sıralara aldım voyageyi :KK73:

X