annişler hastane çantamızı ne zaman hazırlayalım..

esencen

Tuğram ömrüm benim (ESEN)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
241
0
41
kızlar ya hastane çantamı hazırlıyıcam neler almalı ve neler bırakmalıyız tabi bebeğin değil kendi çantamızı demek istiyorum,zaten bebişlere neler bırakacağımız belli.. fikirleriniz lütfen..:CüvCüv:

bende daha hazırlamadım bakalım nezamana kısmet olucak günler geçiyor hiçbirşey almadım kendime henüz ama kafamda ayarlıyorum ben yazayım eksiklerimide diğer arkadaşlar tamamlar ben bir takım gecelik 2 takım pijama koyacağım terlik,göğüspedi,gecepedi yeterli olurdiyor herkes oyüzden hasta bezi alamyı düşünmüyorum çorap,çamaşır, hastaneden çıkarken giymek için eşofman takımı yada onun tarzında rahat bir giysi süt sağma pompası süt gelmezse diye duyduğuma göre hastaneler ekstra ücret istiyorlarmış peçete şimdilik aklıma gelenler bunlar tarak saç bandı filan tabi bunları unutmamak lazım

ben daha çanta olarak hazırlamadım ama elime geçeni çamaşır sepetine attım aklıma geldikçe
kendim için 1 gecelik 2 pijama ( eşofman takımı) ev terliği çorap patik gögüs pedi kadın pedi + hasta bezide alıcam 1 rulo havlu kağıt 1 paket peçete 3-5 pet bardak 1 tane havlu gögüz ucu kremi diş fırçası macunu tarak toka makyaj malzemesi sıvı sabun.ve uzun yün bir ceketim var onu alıcam yanıma.
bebek için 1 takım hastane seti 1 takım havlu pijama takımı 1 takım ufak zıbın takımı 3 lü çıt çıtlı badi her takım altı tulumlu ama ben yine çorap koydum biberon şapka eldiven ( zaten takımların içinde var) peluş battaniye bebek bezlerinden port bebe çantası.
eksik ne var burdan birbirimize bakarak tamamlarız.

X