Annenize böyle teşekkür ettiniz.

cocuk sahibi olmaya calısırken anladım annemi
ben sedyede transfere girerken elimi tutup aglarken hersey güzel olucak bebegim kuzum derken anladım annemisenağlama
zaman zaman üzmüşümdür belki o her nekadar cok iyi bi evlat oldugumu söylesede üzmüşümdür senağlama
seni cok seviyorum annemmmmmm

desirebel cim Allah rahmet eylesin anneciğinni mekanı cennet olsun...
valalhi yazıdan içim cızz ettti...
gözlerim doldu
şimdi daha bir heves ve mutlukla gidicem annemi görmeye..
sağol arkadaşım

cok guzel bı yazı
mutlaka uzuyoruz ama onemlı olan gonullerını cabuck almak
onları daha fazla ıncıltmemek

hem annemi cok özledigim icin hemde kendim anne oldugum icin cok etkilendim yazidan tesekürler

paylasimin icin cok tskler
bu yazilanlar kadar negatif oldugumu sanmiyorum ama ben genel olarak sevgimi cok fazla belli edemiyenlerdenim aslinda sonradan pismanlik duycaima ve keske diycegime anneme onu nekadar cok sevdigimi daha fazla ve SIK dile getirmem gerekdigini daha cok anladim

canım süper ikisinide önceden biryerlerde okumuştum ama tekrar tekrar okumak beni bıktırmıyorrr
paylaşımın için teşekkürlerr

göz yaşlarıma engel olamadım...
bluğ çağlarında annemi ne kadarda çok üzdüğümü hatırladım gene:KK43:
Evlenipte türkiyenin taaa öbür ucuna gelince annemin kıymetini onu ne kadarda çok sevdiğimi daha iyi anladım...
Geçen hafta yanındaydım gözyaşlarıyla döndüm İstanbul'a...
Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi ve babalarımızı (amin)

emegine saglık çok güzel olmuş.sanki bogaıma bişey takıldı yaaa.çok teşekkürler....

Ne kadar güzel bir yazı. Her okuyuşumda sanki ilk kez okumuşcasına duygulanıyorum.
Anna işte var mı bundan ötesi diyorum. En karşılıksız, en riyasız, en çıkarsız sevgi annelik.a.s
Teşekkür ederim paylaşım için.

annecim benim ,asktir benim icin onsuz yasayamam bogulurum simdi gurbetteyim ama hergun konusuruz,,,,,,,, dunyanin en iyi annesi en iyi arkadasidir sirdasimdir benim hayatimin her anina katkisi vardir operken icime sokasim gelir............... dunyanin en iyi doktorudur akillidir,basarilidir,suan tam 65yasinda hala sifa dagitir iyiki varsin annecim hayatimin kalanini sana vermek isterim Allah seni benden ayirmasin anne olunca kiymetini dahada anladim

arkadasım annemden nerdeyse 500 km uzaktayım ve kımbılır ne zaman gıdebılırım.ınankı onu o kadar özledımkı suanda aglıyorum.çok guzeldı cok teşekkurler.zamanında ne cok hatayla onu uzdugumu bıkez daha hatırladım.allah herkesın aılesıne uzun omurler versın

senağlama yazı hakkındaki yorumlarınızı okurken çok ağladım ben de annemden uzaktayım ona hep ihtiyaç duyuyorum onu çok seviyorum kimse annem gibii değill.......olamazda Allah hiçbirimizi annesiz bırakmasınsenağlama

yenı bır anne olarak gözlerım doldu duygulandım çok yaaa....kızızm saat başı uyanıo ve sinirlenıyorum bu duruma artık derken bu yazıyla tekrara motıve oldum..her anne benım gıbı bebeğini büyütuyor aynı şekılde bınlerce anne uykusundan uyanıor......daha doğrusu hiç uyumuyor...

nisanda annemi kaybettim yüreğime taş gibi oturduu emınımm onun ıcınn elımden gelen herseyı yaptıgımaa ama az yapmısım dusunuyorumm canım acıoo..annenızı kaybetmeden daha fazlasını yapın.onu o kadar cok arıyorumm kı anlatamam sızeee..annemmmm senı cok ozledımm dıe haykırmaakk sarılmak opmekk ama yok gıttıı evde heryerde o var sankı baktıgım heryrdee..senağlamasenağlama ANNEM SANA HERSEY ICIN TESEKKUR EDERIMMMMMMMMMMMMMM

X