Annemin evlat ayrımı ve bozulan psikolojim

Ne yapsam yaranamıyorum demişsin,neden yaranmaya çalışıyon?Düşme bu kadar üstüne.Sana farklı davrandığını düşünüyorsan vede hissediyorsan uzak dur.Üzerine düşme bence.Neyle gelirse gelsin düşünme

Çok doğru,bravo

Bence karakterinizle alakalı. Yüzü tutuyor size çünkü sanırım çok yumuşak başlısınız ve ipleri koparamayacağınızı biliyor. Sizden rica ediyorum lütfen bir daha küsünce aramayın ne güzel atanmışsınız mis gibi bir hayat ama hala onlardanedet umuyorsunuz. Siz çok değerli ve güçlü bir kadınsınız. Tek başınıza da hayatta kalırsınız hem de mis gibi. Eğer bu huyunuzla devam ederseniz hep bu muameleyi göreceksiniz. Eğer hala annenizdeyseniz yarın ilk iş atandığınız yere gidin. Uzun bir süre aramayın hatta bana kalsa siz hiç aramayın. Kim olursa olsun size nasıl davranıyorsa siz de öyle davranın.

Allah'a şirk koştunuz. Onun yerine koydunuz kendinizi onun adına cevap verdiniz. Bence hemen tövbe edip helallik dileyin zira dinden çıktınız bildiğim kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…