Annemin dedikleri

Şüphelendiğim zaman kontrol ediyorum hep giriş çıkış var hep arkadaşlarından. Ondan borç aldığını biliyorum da başka bir hesabı var bence göremiyorum daha fazlasını
Niye gizli holding sahibi mi eşin?
Yaygara çıkaracaksın bacım onu da mı biz diyelim. Ne yapacaksın üstündeki kıyafetleri de mi satacaksın en son evdeki dolap makina falan gider demedi deme

Bir ara felaket kavga ettik, Ben artık dayanamayıp eşyalarımı toplayıp hazırlanıp gidecektim. Başladım toplamaya, bana hayatında birisi mi var ne bu acelen dedi
Yani diyordum ki geçen bu nickte birine cevap yazdım eminim. Buldum geldim. 😶

Niye gizli holding sahibi mi eşin?
Yaygara çıkaracaksın bacım onu da mı biz diyelim. Ne yapacaksın üstündeki kıyafetleri de mi satacaksın en son evdeki dolap makina falan gider demedi deme
Ya ben de olur böyle durumlar diye düşünüyorum. Anneme de öyle söyledim biz de borç ödedik evden mi kaçtık dediğimde biz birbirimize yedirdik dedi, elin oğluna değil. Her şeyini verdin zaten, ya o kadar takıldı ki kafama. Acaba hani bu durumlar yaşandığı için mi ben çok açığımdır bazen anneme o yüzden mi söylüyor diye düşündüm

Yani diyordum ki geçen bu nickte birine cevap yazdım eminim. Buldum geldim. 😶
Askooo :KK43:(( diyecek söz yok diyorsun

Eğer mal mülk edinmediyseniz kumarda yoksa yetişkin biri evini geçindirir. Annenizede yazık değil mi kazık kadar iki insanın cebini düşünüyor hala üzülüyodur.
Ay yok annem ev almıştı, evi beğenmedi eşim. Bir de ev mi beğendirecem ben ona diye çıkıştı.

Varya annen aşırı haklı, ne desem bilemedim önceki konunu da düşününce eşin birşeyler karıştırıyor, sakın çocuk yapma ondan açık döküm işte, para hesabını komple sen al gerekirse kendi maaşını sana atsın, borçları falan hepsini sen öde bak bakalım ne oluyor, kabul etmezse zaten birşeyler karıştırıyor boşan gitsin bir ömür cekilmez

Kazancı az mı? Tümünü versin kontrol edin. Hesap dökümü versin. Başka hesabı varsa onları da isteyin.

Ama ciddi ciddi boşanmayı düşünmüyorsanız annenizle dertleşmeyin. Siz unutursunuz o unutmaz. Haklı ama boşanasınız yok sizin 🥴

E kadın haklı. Borç işinin de Aslı astarı ne anlamadım kumar oynuyor olabilir mi?

Kazancı az mı? Tümünü versin kontrol edin. Hesap dökümü versin. Başka hesabı varsa onları da isteyin.

Ama ciddi ciddi boşanmayı düşünmüyorsanız annenizle dertleşmeyin. Siz unutursunuz o unutmaz. Haklı ama boşanasınız yok sizin 🥴
En çok benim boşanasım var aslında da, bir cesaret alıp söylüyorum her şeyi. Şimdi durduk yere ben ne diyeyim adama. Dediğiniz gibi yapacağım artık döküm möküm evlendiğimizden bu zamana kadar

Annen sonuna kadar haklı. Ya boşanın ya toparlanın. O bırç olayı bir başlarsa hiç bitmiyor ki geçen gün eşiniz banka hesaplarını karıstırıp ailenizin gönderdiği parayı sorun etmişti ona söylemediniz diye

X