Annemin boşanma sürecimdeki davranışları

Bence tek kalabilirsiniz annenizin yaninda sinirleriniz bozulana kadar .tek kalin kafanizi dinleyin film izleyin il il gezebilirsiniz evde psikolojik baski gorene kadar.elalem ne dee diye diye yasanmaz .kararinin arkasinda dur ve dimdik ayalta kal konuyu annenin yaninda cok gundeme getirme.konu acilinca degistir ben boyle istoyorum de.dul olmak ayip degil adam olamamis koca olmak ayiptir.ese sahip cikmamak deger vermemek ayipliktir.

Ben ilişkimi azaltırdım bu tepkiden sonra annemle.. Siz bilirsiniz yine de..

Benim kendi bekar evimde kendisi tek esya almadan yasadi mesela. O koltuklarda bi sohbet edilmedi,cay icilmedi agiz tadiyla. Birlikte yemek yemeyi sacma buldugu icin ayri yiyoduk. Yatak odasi desen benimle uyumuyordu bile sacma bahaneleriyle. Onu bana hatirlatan hicbir sey yok evimde,iyi hicbir anisi yok.. bencil bir ev arkadasiyla yasamisim ve gitmis gibi. O yuzden esyalarim bile ondan kiymetli ben sorun etmiyorum ornegin :)
E niye evlenmiş sordunuz mu hiç?

Bence tek kalabilirsiniz annenizin yaninda sinirleriniz bozulana kadar .tek kalin kafanizi dinleyin film izleyin il il gezebilirsiniz evde psikolojik baski gorene kadar.elalem ne dee diye diye yasanmaz .kararinin arkasinda dur ve dimdik ayalta kal konuyu annenin yaninda cok gundeme getirme.konu acilinca degistir ben boyle istoyorum de.dul olmak ayip degil adam olamamis koca olmak ayiptir.ese sahip cikmamak deger vermemek ayipliktir.
O kadar haklisin ki. Bu konuyu actiktan sonra yaninda durmadim Allah mecbur da etmesin hic

Kızlar merhaba,yaklaşık 1 ay önce boşanma başlığıyla konu açmıştım. Hatırlayanlar olabilir,olmayanlar için özet geçeyim. Nişanlılık sürecinde ilgisiz,sevgisiz,umursamaz olan,evimize eşya almak istemeyen,düğün yapmak istemeyen "yanlış biriyle" sonrasında da hiçbir cinsel ve duygusal birlikteliğin yaşanmadığı,tek kelime etmeden günlerin geçtiği bir evliliğim vardı ve ayrılık kararı almıştım.
dügün altınlarının hepsini ona vermiştim dugunden sonra, ayrılırken ondan hicbir sey istemememi söyledi. Bu yüzden çekişmeli açmak için bekliyorum. 2 aya yakındir ayrıyız davayı agustosta açıyorum çünkü şuan tatildeyim memleketimdeyim.
Annemin yanındayım ama her defasında yaşadıklarıma karşı duyarsız davranıyor en başından beri. O kişiyi haklı bulma çabasında,sürekli yuvayı kurtarmam için beni zorluyor(karşı tarafın asla böyle bir isteği olmamasına rağmen). Zaten zorlu bir süreçteyim annemin davranişlarından bunaldım. Bana hakarete kadar vardırıyor işi. Üstüme yürüdü en son adamı sen mi kaçırttın evden diye çocuk gibi dövmeye kalktı. Benim çalıştığım şehirde herşeyini kendim dizdigım evim var ama hak verirsiniz ki bu süreçte tek kalmak acıya tuz basıyor evde yaşadıklarım ruhumu sıkıyor.Annemden bir destek beklerken beni böyle ezmesi canımı yakıyor. Sadece sizinle dertleşmek istedim bu durum üzüyor hem aileden hem de kendi kurmak istedigim aileden yana yara almak çok zor
Adam paravan evlilik yapmış seni kullanmış mağdursun annen anlamıyor mu ? Annende tuhaf ben senin yerinde olsam o ananın yüzüne bakmam

Her kim olursa olsun bu kardeş annede olsa size zarar veren sizi kötü değersiz hissettiren aşağılayan herkesten uzaklaşın ben 40 yaşında geçte olsa bunu öğrendim ve uyguluyorum

X