Annemin boşanma sürecimdeki davranışları

Tam tersine nişanlıyken ayrılmak istedigimde seni evime sokmam elaleme beni rezil edersin diyerek yine savunmustu
Gidin evinize, kapınızı kapatın huzurunuz olsun. Anneniz de sizden kıymetli elalemi ile koyniş koyniş yaşasın.

Aynen baktım olmuyor döndüm,telefonda da görüşmüyorum kendi kendime iyilestiririm yaralarimi yeter ki yenileri acilmasin
Bak hatta damadı bu kadar tatlıysa sizin yerinize evlatlık alsın harika olur . İlerleyen sayfalarda okudum nasıl annelik yaptığını, inanın hiçbir hakkı yok üzerinizde. Şu yaptıklarından sonra biraz haysiyeti varsa yaşlandığında huzurevine gider, el ucu ile analık ettiği evlatların üstüne yıkılmaz.

Aynen bu cumleyi söyledim o adamı evinde sen besle diye. Ben kanımı emen paraziti hayatımda evimde daha fazla istemiyorum isteyen alsın

Neyseki siz ayakları üzerinde durabilen, çok daha iyisini hak ettiğini bilecek kadar zeki akşı başında bilinçli bir kadınsınız... Her ne olduysa tecrübe oldu, yaşaöadan öğrenilemeyecek derslerinşz var hayatta. Anneniz belli ki sevginin önemini bilecek şansa sahip olamamış, yaşam hikayesi muhtemelen neden sizi anlamadığını ortaya koyuyordur.. Zamanla anlar, sular durulur, her şey yoluna girer. O yüzden hiç kendinizi kasmayın, hiçbir şeye mecbur hissetmeyin neye ihtiyacınız varsa ona gidin gerekirse terapi alın bir kaç seans yada bi arkadaşla takılın ama size iyi gelecek şeyler yapın mutlaka. İlerisi için bol şans ve mutluluklar dilerim.

Türkiye'de kadınlar aşırı anlam yüklüyor eşyaya ya...
gerçi kadınlar dyorum da komşumuzun kızı 2. kez evlenmişti
eşyasını da baştan 0 aldı
nasıl olduysa eski evinden bir tencere gitmiş yeni eve

yeni eşi o tencere için ortalığı yıkmıştı...
insanlar belki yeni eşi sorun edr diye de eski eşyaları almak istemiyor olabilir.

Bende oyle yapmaya calisiyorum,tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin

Benim kendi bekar evimde kendisi tek esya almadan yasadi mesela. O koltuklarda bi sohbet edilmedi,cay icilmedi agiz tadiyla. Birlikte yemek yemeyi sacma buldugu icin ayri yiyoduk. Yatak odasi desen benimle uyumuyordu bile sacma bahaneleriyle. Onu bana hatirlatan hicbir sey yok evimde,iyi hicbir anisi yok.. bencil bir ev arkadasiyla yasamisim ve gitmis gibi. O yuzden esyalarim bile ondan kiymetli ben sorun etmiyorum ornegin :)

@migrenimsinin yorumuna olabilir demek için girmiştim ama sen benden önce yazmışsın. Evet bazen eşya sembole dönüşebiliyor veya bazı insanlar aşırı hassas anlamlar yukleyebiliyor ama sizde böyle bir durum yoktu zaten. Ayrıca gerçekten evdeki klozet fırçası bile senin ex den değerli ve faydaliydi yav.... fırçanın günahı ne?

Cennetannelerinayaklarialtindadir

Annelikkutsaldır

Anagibiyârolmaz

Diyenlerin okuması gereken bir konu.

Anneniz sizi sevmiyor.

Erkek kardeşiniz varsa ona tapıyordur kesin.

Tahmin yürütüyorum, bu davranışların altında kendi mutsuzluğu olduğunu düşünüyorum.

O, babanızdan ayrılamadı, mutlu olamadı.

Siz de olamayın istiyor.

annenide boşa. uzaklaş. kurtul. bu şekilde kendi öz kızına olan tavrı cahilce. çok sinirlendim. demekki anne olmak mesele değil. öncesinde merhametli adaletli olmak gerekiyor.

dehşete düştüm. nasıl bir yaşanmışlık bu. nasıl anne bu, nasıl aile bu

Aynen abime ölüyor tek erkek ben en kucugum beni de erkek bekliyormus olmadigim icin uzun bi sure depresyona girmis

Benim halam eski kafalı. Kuzenim kocası çalışmadığı için boşanma sürecine girdiğinde sürekli yapma, etme elalem ne der, çocukların var diyordu. Kuzenim ayrı evde yaşıyordu eğer halamla aynı evde yaşasaydı muhtemelen sinir hastası olup çıkardı. 70 yaşındaki kadının kafa yapısını düzeltemeyeceğimize göre he he demek lazım. Lütfen annenizden uzaklaşın kendi ruh sağlığınız için lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…