Annemin boşanma sürecimdeki davranışları

Basıp evinize gidin.Anneniz eski kafa çevre ve toplum baskısına göre yasamaya alismistir.
Eminim o da sizin kadar üzgündür.Siz de çok duygusal bir dönemdesiniz.
Evinizde kafanizi dinleyin kararlarınızı planlarinizi gözden geçirin vs.
daha fazla üzmeyin kendinizi hayatta hersey olacagina variyor.sevgiler

Önceki konunuzu okudum, adamın tercihleri farklı paravan evlilik yapmış sizinle, o yüzden para harcamak istememiş, sadece kendi konu komşusu bilsin evlendi diye kapının önünde erkek kınası yapmak istemişler. Başka açıklaması olamaz. Annene bunları anlat. Sizinki evlilik bile olmamış, ne yuvası?

Tek yaşamak mutsuz yaşamaktan iyidir.Ben de çalıyorum annemler yakın kendi evimde kalıyorum.İlk zaman zor evet ama düzene oturunca rahatliyorsunuz.Tekrardan dekore edebilirsiniz evinizi yeni şeyler heyecan verici olur

Tam tersine nişanlıyken ayrılmak istedigimde seni evime sokmam elaleme beni rezil edersin diyerek yine savunmustu
Evet duygusalsınız zor gunler yaşıyorsunuz ama dik durma zamanı gelmedi mi?

Toplayin eşyalarınızı dönün evinize..

Tatilinize evinizde devam edin. Hayata yeni adımlarla başlayın. Hatta imkanıniz varsa bir tur tatili yapın.

İnsan bi kere ailesinin evinden ne sebeple çıkmış olursa olsun, artık o ev size ait değildir. Herkes herkese fazla gelmeye başlar..

Aile evine tatil için bile gidecekseniz 1 haftayı geçmemelisiniz.. Tatlı tatlı görüşmek en sağlıklısı.

Tek yaşamak mutsuz yaşamaktan iyidir.Ben de çalıyorum annemler yakın kendi evimde kalıyorum.İlk zaman zor evet ama düzene oturunca rahatliyorsunuz.Tekrardan dekore edebilirsiniz evinizi yeni şeyler heyecan verici olur
Sizde mi ayrıldınız? Haddimi aştıysam affola.. Çok eski üyelerdensiniz az çok konularıniza denk geliyordum en son evliydiniz.

Anlaşmalı Dave açtık Eylül'de ama büyük ihtimalle çekişmeliye döneceğim
Dilerim gönlünüzce olsun her şey. Kendinizinde çocuklarınızın haklarını alın hiçbir şeyinizi bırakmayın.

Dilerim gönlünüzce olsun her şey. Kendinizinde çocuklarınızın haklarını alın hiçbir şeyinizi bırakmayın.
Amin öyle yapacağım inşallah ben alttan alıp iyilikle bitsin dedikçe beni yıpratmak için her yolu deniyor.Madem yipranacam böyle olsun

Kendi evime gider netfliks türü her şeye abone olur. Deli gibi izlerim. Yerim yürürüm

Babam 15 sene önce vefat etti,en küçük çocuk benim diger kardeslerim baska baska sehirlerde çalışıyor uzaktan da olsa destekler evet

Babam 15 sene önce vefat etti,en küçük çocuk benim diger kardeslerim baska baska sehirlerde çalışıyor uzaktan da olsa destekler evet
Başınız sağolsun, babanıza Allah rahmet eylesin. O zaman uzaklaşın annenizden, ayrı eviniz varmış.

Bir akrabamız var bekar. Anne babası vefat etti. Evinde tek başına yaşıyor yıllardır. Yaşayabiliyor yani… kaldı ki siz saçma sapan bir şeyi geride bırakmışsınız, hayli hayli yaşarsınız mutlu olmanız lazım hatta. Bence üç günlük kısa bir tatilden sonra kendi evinize dönün. Bir üzülür iki üzülürsünüz… destek bekleyip köstek görmekten iyidir.

Annenize "madem elaleme benim yüzünden rezil oluyorsun, ben uzaklaşayım o zaman. Sen elalemle yaşa. Yada bu kadar kıymetliyse damadını evlat edin" deyip geçin evinize. Bir süre aramayın. Belki yalnız kalınca kırdığını fark edip düzeltir hareketlerini.
Gidecek yeriniz olmasa katlanmanızı anlayabilirdim ama kendi eviniz, düzeniniz varmış ne güzel.
Evinize geçmeden arkadaşlarınızla güzel bir tatil yapmayı ihmal etmeyin.

Ya kusura bakmayın ama çok güldüm. Tek yaşamayı ancak büyük trajediler ve zorunluluktan doğan, mecbur katlanilmasi gereken bir durum gibi anlatmışsınız...Çevrenizde tek yaşayan sadece 1 kişinin olması da ilginç...Benim çevremde çok normal mesela, saymadım ama onlarca kadın-erkek "tek" yaşıyor, hatta mesleğini eline alan herkes hemen ayrı eve çıkıyor, anne-babalari sağ, hayatlarında hiçbir trajedi yok, isteseler tek yaşamazlar yani ama deli olmadıkları için olur olmaz insanları hayatlarına-evlerine sokmuyorlar, çünkü tek başına yaşamak büyük bir lüks...

Boşa gülmüşsünüz işte. Konu sahibi eşiyle yaşadığı evde yaşamaktan huzursuz olmuş annesinin yanına gelmiş. Doğru mu? Ben de diyorum ki adam ana babası öldükten sonra bile yaşyabiliyor bu evde, ne kalabalıktık iyiydik düzenimiz vardı diye üzülmüyor. Tek yaşamak kötü demedim, konu sahibinin üzüntüsüne örnek verdim

Haa "o evde" yaşamaktan bahsettiniz demek... Ben konu sahibinin eşyalarını alıp ex eşiyle yaşadığı evden başka bir eve geçtiğini düşündüm. Adam zaten çöp bile almamış eve evlenirken, bütün eşyalar konu sahibinin. Gerçi nerdeyse hicbirsey yaşamamışlar o evde, bence tasinmasa da olumlu... Zaten hiç güzel anısı olmamış ki o evde, içlenip kafası karışsın... yatağı bile hiç kullanmamislar anladığım kadarıyla....Netice olarak tertemiz döşenmiş cillop gibi ev işte

Olsun işte öyle olmuyor. Benim tanıdığım biri evliydi atanıp başka şehire gitti. Fırsattan istifade etmek isteyen kocası ihanet etmiş. Kadın bunu öğrenince dava açtı boşandı. Eşyalarını doğru dürüst kullanamadan eskitemeden atanıp gitmişti ama hiçbirini almak istemedi. Bazı insanlar anlam yüklüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…