Annemi kırk gün önce kaybettim

pembeli72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
3
0
52
arkadaşlar merhaba ben yeniyim annemi 40 gün önce kaybettim nasıl kendime gelebiliri onu çok özlüyorum hani derler ya burnum sızlıyo diye işte öyle nereye baksam annemi görüyorum ailemle bile ilgilenemiyorum ne yapmam lazım

canim oncelikle allah sabir versin allah rahmet eylesin inanki okuyunca cok kuttu oldum allah gercekten sabir guc versin sana ve geride kalan aiylene cok cok dua et zaman herseyin ilaci aslinda soyle dusunsen suan yaninda yok ama o sadece beden olarak öldu o seni birakmadi buna inan allah kimsenin basina vermesin dicam ama ölum herkez icin birgun gelcek bol bol ayetel kürsu oku kendini cok daha iy hisedersin allah yardimcin olsun

başın sağolsun kardeşim Allah her acının sabrını verir ölüm hepimizin kapısını çalıyor anneciğin için bol bol dua et ,yasinler oku ona hediye gönder senin dualarınla orda huzur bulur aileninde sana ihtiyacı var acın daha çok yeni haklısın ama zaman bütün acıları sarar dediğim gibi bol bol yasinler,dualar,fatihalar oku yolla onu mutlu et

Mekani cennet olsun rabbim sizlere sabirlar versin canim!!:Saruboceq:

Bilirim anne acisini bende 7 ay evvel kaybettim!!:çok üzgünüm:

Yapacak tek sey dua etmek, onunla gecirdigin güzel günleri hatirlamak!!:çok üzgünüm:

Kendini sallma arkadasim aileninde sana ihtiyaci var..:nazar:

BAŞIN SAĞOLSUN, ALLAH SABIR VERSİN.
ANNECİĞİNİNDE MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH.

O ÇOK ÖZLEDİĞİN ZAMANLARDA ve HER FIRSATTA ONA DUALAR ET.
EVLADIN DUASI KABRİNDE RAHATLATIRMIŞ.
ALLAHIM ACINI HAFİFLETSİN.

cnm bende annemi kaybettim allah onları nurlar içinde yatırsın tek yapmamn gereken şey dualara sarılmak emin ol allah sabrını veriyo seni o kadar iyi anlıyorumki insanın içinde kocaman dolmayacak bir boşluk oluşuyo allah sana sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin dediğimi unutma ben 1 yasin suresini okuyınca okadar ferahlıyorumki birde ben annemi kaybettikten yıllar sonra bir psikiyariste gitmiştim bana neden anneni kaybettiğimde gitmediğimi sordu çünki insan bu kadar yakın sevdiği insanı kaybettiğinde mutlaka gitmesi gerekiyormuş çünkü çok ağır bi travma yaratıyomuş insanda ben bunu manevi olarak dualarla atlattığıma inanıyorum eğer kendini çok kötü hissedersen hiç çekinmeden mutlaka bir psikiyatrist ten yardım alabilirsin cnm allah sana sabırlar versinn

başın sağolsun arkadaşım çok zor allahım sana sabırlar versin
bundan sonra elimizden gelen bol bol dua etmek
nurlar içinde yatsın annecin mekanı cennet olsun :Saruboceq::Saruboceq:

canım çok çok sabırlar diliyorum.gercekten anne sevgisi gibi bir şey yok bu diyarda.
mekanları cennet olsun.allah dualarınızı kabul etsin.ama unutma aileninde sana ihtiyacı var.gidenler geri gelmiyor malesef.çok üzgünüm.

gülsüm sultan sanada allah sabır versin canım.senin acında çok tazeymiş.hepimizin gidenlerini rabbim nur içinde yatırsın.başınız sağolsun.

Allah sabirlar versin
çok uzuldum....
Yattigi mekan cennet olsun anaciginizin

cok zor bir durum, çok aci, hafifletecek sozler varmidir bilemiyorum :-((

basiniz sagolsun

arkadaşlar merhaba ben yeniyim annemi 40 gün önce kaybettim nasıl kendime gelebiliri onu çok özlüyorum hani derler ya burnum sızlıyo diye işte öyle nereye baksam annemi görüyorum ailemle bile ilgilenemiyorum ne yapmam lazım

allah rahmet eylesin, çok üzüldüm.
ah canım ah. annesiz 13 yıl geçiren biri olarak, mesajını görünce yüreğim burkuldu.
ben yeni evli, ilk bebeğime 7 aylık hamile ve 22 yaşındayken, 45 yaşındaki annemi, gizli kalpten ,aniden kaybettim.
hiçbir söz 13 yıldır o acımı dindirmedi.
her yaşta anne kaybı zordur ama benimki zorun da zoruydu.
anne bambaşka.
allah mekanlarını cennet eylesin.
sana,bana ve bizim gibi olanlara sabır versin rabbim.​

"insan sevdiğiyle beraberdir."hadis bu.hayat herşeyine alıştırır.insan gölgesini kaybeder mi evet annesini kaybederse...allah sabrını verecektir.ailene sarıl

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı inanınki dualarımı hiç eksik etmiyorum ama özlem yokmu insanı mahveden işte o ben yürek acısını annemde tattım insanın kalbi sızlarmı benim hergün kalbim hani bir yerinizi sürtünmeden dolayı sıyırırsınız ya nasıl sızlar işte öyle sızlıyor ölümüde çok acı olduğu için belki bana bu kadar dokundu inşallah ALLAH sabrını verir yoksa böyle yaşanmaz

galiba bu acı çok farklı allah yardımcın olsun başın sağolsun umarım çok kötü olmazsın kendine dikkat et annen biyerlerde seni hisediyordur sevgiyle kal

başın sağolsun canım Allah sabırlar versin bol bol dua et canım
mekanı cennet olsun anneciğinin:teselli:

rabbim herşeyin sabrını verdiği gibi ölümünde sabrını verir
anneciğinin mekanı cennet olsun inşallah
hayat maalesef acısıyla tatlısıyla devam ediyor sana ihtiyacı olanları da düşün tabi ki acılar yakar ateş düştüğü yeri yakar hele anne acısı yaşamadım ama evlat acısı yaşadım mutlaka her acı gibi o da şu dünya telaşı içinde geçmesede hafifliyecektir

Allahım sabır versin arkadaşım annenizin mekanı cennet olsun acın çok yeni zamanla daha hafifler inşallah tekrar tekrar başınız sağolsun

başınız sağolsun,Allahtan rahmet diliyıorum annenize...
ailenize daha sıkı bağlanarak,bütün sevginizi göstererek
annenize dualar okuyarak kendinize gelebilirsiniz belki...
ama sıkıştığınız,daraldığınız anda bir uzmandan yardım alın....
Allah yardımcınız olsun...
sevgiler...

Başınız saolsun.Allah rahmet eylesin..:Saruboceq:
Annemi kaybettim başlığını görünce irkiliyorum.Annesizlik çok zor..Sizi çok iyi anlıyorum.Zamanla hayata ayak uydurabiliyorsunuz.Allahım kimseyi annesiz bırakmasın..
Çok zor..
senağlama

X