Annemi kırk gün önce kaybettim

Allah sabirlar versin , cok zor... gercekten de zaman herseyin ilaci,daha aci cok taze...soyle dusun,gecici olarak ayrildiniz,birgun bulusacaksiniz...birgun hepimiz sevdiklerimizle orada bulusacagiz insallah canim. iyi ki bir ailen var,sukret buna...onlarla avunmaya calis,annenin yerini hicbirsey tutamaz tabii ama unutma ki sen de bir annesin,yavrularinin sana ihtiyaci var...(anne oldugunu tahmin ediyorum)
gulsum sultan... Allah sana da sabirlar versin canim...anneciginin mekani cennet olsun

alah cok sabır versın nasıl alısılır cok zordur ama dua et bılıyoruz kı gerı gelıyo gıden tek yapıcagımız dua
allah mekanını cennet eylesın taksıratını afeylesın

başın sağolsun canım.seni anlayabiliyorum annemı bende kaybettım 7 yıl önce ama o kadar özlüyorumkı yokluğu okadar derinki.babamda 1,5 yıl oldu kendıme gelemıyorum bende.uyuyamıyorum.hayat durmuş sankı benım için.carem dua diyorum Allaha sığınıyorum.çünkü hiçbir sözsenı tesellı etmez.acını dindirmez.acı senın acındır.Allah hepimize sabır versin.tüm ölmüşlerimiz nur içinde yatsın...:Saruboceq:

ALLah sabır versin cnm gerçekten kelimelerle ifade edilemeyecek kadar zor bir durum senağlamabol bol dua et imkanın varsa sık sık kabrini ziyaret et Allahım mekanını cennet eder inşallah :Saruboceq:

arkadaşlar merhaba ben yeniyim annemi 40 gün önce kaybettim nasıl kendime gelebiliri onu çok özlüyorum hani derler ya burnum sızlıyo diye işte öyle nereye baksam annemi görüyorum ailemle bile ilgilenemiyorum ne yapmam lazım

allah sabır versin cnm ya üzüldüm senağlama
mekanı cennet olsun inşallah:Saruboceq:

canım başın sağ olsun anneciğinin mekanı cennet olsun ama ailenide düşün annen için yapacağın tek şey ona bolbol dua etmek Allah sabır versin.

Bsşınız sağolsun :çok üzgünüm:
Mkanı cennet olsun işallah :teselli:

canım çok üzüldüm.Allah sabır versin.kendini salma aileninde sana ihtiyacı var.Kolay değil elbette ,gün geçtikçe yüreğindeki sızı dahada artıyordur..bizde abimi çok genç yaşta kaybettik:KK43:( sevdiğin birini kaybetmek ne demektir bilirim.aradan 8yıl geçti ama acısı dinmedi hatta her sene artttı.yokluğu insana biraz daha koyuyur gün geçtikçe ama elden bişey gelmiyor canım malesef.bol bol dua edip onu anmaktan başka yapılabilecek birşey yok.
anneciğinin mekanı cennet olsun.

X