Annemi anlatıyorum.

Artık daha olumlu bakıyor teşekkür ederim dışarı çok az yansıtırım bunları sevmem de o yüzden önyargılıyım
Doktora gittiginizde de herseyi ayrintisiyla anlatmaniza gerek yok ben bazen doktorun sorularina cevap vermek istemezsem gecistiriyodum anliyodu iki uc gorusmeden sonra tekrar auni soruyu soruyodu tabi ben yine cevap vermiyodum bu biraz da size kalmis buraya yazdiklariniz kadar acik olmaniza gerek yok

dayak yemedim ama sen yapamazsin oran cirkin buran cirkin gibi laflari bende duydum meger buda bir siddet sekliymis halada devam eder evli olmama ragmen ama artik susan cevap vermeyen bir ben yok karsisinda tamda kirildigim yerlerden kiriyorum yeri geldiginde kendisini

Aklıma ne geldi
Benimde cevaplamak istemediğim çok sorum var bir kelime buluruz ve o kelime der ki o soruda sorun var şimdi cevaplayamayacağım sonra artık topralamaya başladım mı yavaş yavaş o sorulara döneriz daha da olumlu bakıyorum bu işe

Bende artık susamıyorum ama sonra diyorum ki ya yarın ölürse sonra pişmanlık duyuyorum affediyorum sonra bir daha oluyor bir daha bir daha...

Yani zaten doktorlar anliyolar israrci davranmiyolar zaman gecince tekrar soruyolar gerci ben hic cevap vermedim tedavimde bitmisti emin olun her insanin konusmaktan anlatmaktan hoslanmadigi konulari vardir siz sadece duygularinizi ne hissettiginizi anlatsaniz bile yeter

Matematiğe aşık biri nasıl 6 yi 9 okur?
Ancak 9 kere 6 =54 bunu cozebilirsiniz ..
Kusura bakmayın da inanmadim.
Bunca kötü şeyin arasında içim parçalandı bende bi anneyim kız çocuğuyum insanım çünkü... sizin takıldığınız nokta bu mu gerçekten 6 kere 9u doğru carpabildiginiz için tebrikler

Neden ben görmek zorundayım neden bunu yapanlar değil görünmelisinciler dediğim buydu
Sonuç odaklı konuşuyoruz şu an. Eğer geçmişinizle ilgili üzüntü duyuyor ve unutamıyorsanız tabi ki destek almalısınız. Neden ben diyerek bir yere varamazsınız. Yaşadıklarınız kolay değil ağır şeyler ve şu zamana kadar etkisi sürmüş. Sizce bu durumda neden ben destek alayım, neden ben göreyim demenin size bir faydası var mı?

Bunca kötü şeyin arasında içim parçalandı bende bi anneyim kız çocuğuyum insanım çünkü... sizin takıldığınız nokta bu mu gerçekten 6 kere 9u doğru carpabildiginiz için tebrikler
Benimde ondan sonraki attığı mesajda içim parçalandı.

tabi ki yok haklısınız kaçıyorum işte bir şekilde

Matematiğe aşık biri nasıl 6 yi 9 okur?
Ancak 9 kere 6 =54 bunu cozebilirsiniz ..
Kusura bakmayın da inanmadim.
Disleksi varmis..Okumadiniz mi ? Bilmiyorsaniz bi google dan bakın lütfen ya..Matematik dediğiniz de rakamları okumak ve çarpım tablosundan ibaret değil..
Zeki gorunecegim diye kasmayin

Hepsini sabırla okudum.6 ile dokuz ayrımını anlatırken dedim acaba dıslekiysiydi kimse anlamadı mi ? Annem ikimiz kadin diye eklemişsin ama bu yasadikalrinin2 çoğunu annen kaldırabilirmiş ortadan okumuş olması yetmemiş bence. Umarim sen çok guzek bir ebeveyn olursun. Umarim bizler çok iyi ebeveyn oluruz yoksa çok şey kaybederiz gibi

Sabırla okuduğunuz için çok teşekkürler evet bazen insan kötüden de öğrenirmiş bazen diyordum ki ben böle böle yapmıycam diye sanırım iyi bir ebeveyn olabilirim

Okurken tuylerim diken diken oldu.
Kardeß olabilitmiyiz acaba diye düßundum.
Tipa tip aynilarinibhatta ve hatta çok daha ağırlarını yaşadim...
Evlendim baska sehire geldim ilk 1 iki sene iyidi son zamnlarda yine ortaya cikiyor sanki öfke halim..herdeyden ve herkesten nefret etme halim.
Asiri ozguvensizlik
Eziklik.
Offf ve daha birsurusu.
Çok korkuyorum ya bende boyle anne olursam diye.
Ve galiba oluyorum .
Bazen karsimdakin8n 13 aylik bebek oldugunu unutup bagiriyorum deli gibi.
Sonra gunlerce ağliyorum nasil bagiririm diye yani iyi değilim.
Ve gecmiyo

Disleksi varmis..Okumadiniz mi ? Bilmiyorsaniz bi google dan bakın lütfen ya..Matematik dediğiniz de rakamları okumak ve çarpım tablosundan ibaret değil..
Zeki gorunecegim diye kasmayin
Anlamını biliyorum zaten.
Derdim zeki görünmek falan da değil.
Matematiğin temeli çarpım tablosudur yalnız bunu belirtmeden gecemedim.

Sadece konuya inanmadim , bu da benim sorunum...

Aşırı özgüvensizlik
Eziklik
Bir sümdüklük hali
Daha ağırlarını yaşadım da yüzleşemem onlarla dursun şimdi onlar
Biri eleştirsin kötü bişey desin içimden canavar çıkıyor sadece bu bende.. ama görsen cam çerçeve iniyor sonra aynı dediğiniz gibi ne yaptım ben
Ne yapıcaz biz böle bazen normal hissetmeyi o kadar çok istiyorum ki

Anlamını biliyorum zaten.
Derdim zeki görünmek falan da değil.
Matematiğin temeli çarpım tablosudur yalnız bunu belirtmeden gecemedim.

Sadece konuya inanmadim , bu da benim sorunum...

Matematiğin temeli çarpım tablosu falan değil ya olsaydı ben yapamazdım...

Matematiğin temeli çarpım tablosu falan değil ya olsaydı ben yapamazdım...
Ya hu arkadaşım hani sizin matematik çok iyiydi asiktiniz ?
Matematik nedir size sorabilir miyim?
Yani şu çarpım tablosunu bilmeden hangi soru çözülür ?
Ya da neden ilk matematik derslerinde çarpım tablosunu ezberleriz ?
Faktoriyel sorularını bile en basitinden çözün ya da logaritma hepsi carpima dayalı değil mi off vallahi içimi sisirdiniz gece gece.
Yukarida da anlattığım gibi hırsızlık yalan vb şeylerin sonuna kahkaha smileyi koyuyorsunuz , çocuk bile olsanız nasıl kahkaha atarak anlatiyorsunuz ?
Konu benim için orda inandiriciligini yitirdi diyorum , inanmak zorunda miyim?
Madem diyorum böyle bir hastaliginiz var 6 ve 9 karistiriliyor sadece 9×6 sorusunu çözebilirsiniz ..
Tek tek heceleyerek yazmami ister misiniz anlamanız için ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…