Annemi anlatıyorum.

Ya hu arkadaşım hani sizin matematik çok iyiydi asiktiniz ?
Matematik nedir size sorabilir miyim?
Yani şu çarpım tablosunu bilmeden hangi soru çözülür ?
Ya da neden ilk matematik derslerinde çarpım tablosunu ezberleriz ?
Faktoriyel sorularını bile en basitinden çözün ya da logaritma hepsi carpima dayalı değil mi off vallahi içimi sisirdiniz gece gece.
Yukarida da anlattığım gibi hırsızlık yalan vb şeylerin sonuna kahkaha smileyi koyuyorsunuz , çocuk bile olsanız nasıl kahkaha atarak anlatiyorsunuz ?
Konu benim için orda inandiriciligini yitirdi diyorum , inanmak zorunda miyim?
Madem diyorum böyle bir hastaliginiz var 6 ve 9 karistiriliyor sadece 9×6 sorusunu çözebilirsiniz ..
Tek tek heceleyerek yazmami ister misiniz anlamanız için ?

Bak şimdi ben içimi dökmüşüm altına yazmışsın ki ben inanmıyorum diye garip bir açıklama yapmışsın ben olsam inanmıyorsam geçerdim ama siz polemik istiyorsunuz. Ayrıca her gördüğüm 9 a 6 demiyorum karışıyor arada 50 soru matematik olsa çıkan yanlışlarımın neredeyse hepsi yanlış okumaktan yada ne biliyim mesela 19 yazar ama 16 gördüğüme eminimdir bir bakarım yine 16 yine 16 ama nasıl inanmişsam bir 2 dk 5 dk artık her neyse 19 görürüm onu yanı illa bunu açıklamam mı lazımdı ya
Yani şimdi siz emoji kullanırken o ifadeyi de takınıyor musunuz ? Kendim için diyorum genelde ben yapmıyorum yani yazarken kahkaha atmadım ama anladım ki siz kullandığınız emojiye bürünüyorsunuz bundan bunu çıkardım
Hastalık denmesini de sevmiyorum ne hastalıklar var..
İnanmak zorunda değilsiniz ama bence biraz daha anlayışlı olabilirsiniz. Sosyal medya kullanıyoruz ama karşımda olsaydınız böle diyeceğinizi düşünmüyorum
Polemiği siz başlattınız ben kapatıyorum
İnanmayabilirsiniz tabi ki iyi akşamlar..

Ya hu arkadaşım hani sizin matematik çok iyiydi asiktiniz ?
Matematik nedir size sorabilir miyim?
Yani şu çarpım tablosunu bilmeden hangi soru çözülür ?
Ya da neden ilk matematik derslerinde çarpım tablosunu ezberleriz ?
Faktoriyel sorularını bile en basitinden çözün ya da logaritma hepsi carpima dayalı değil mi off vallahi içimi sisirdiniz gece gece.
Yukarida da anlattığım gibi hırsızlık yalan vb şeylerin sonuna kahkaha smileyi koyuyorsunuz , çocuk bile olsanız nasıl kahkaha atarak anlatiyorsunuz ?
Konu benim için orda inandiriciligini yitirdi diyorum , inanmak zorunda miyim?
Madem diyorum böyle bir hastaliginiz var 6 ve 9 karistiriliyor sadece 9×6 sorusunu çözebilirsiniz ..
Tek tek heceleyerek yazmami ister misiniz anlamanız için ?

Siz yinede dikkatli olun emoji seçiminde çeşit çeşit şey var sonuçta

Bak şimdi ben içimi dökmüşüm altına yazmışsın ki ben inanmıyorum diye garip bir açıklama yapmışsın ben olsam inanmıyorsam geçerdim ama siz polemik istiyorsunuz. Ayrıca her gördüğüm 9 a 6 demiyorum karışıyor arada 50 soru matematik olsa çıkan yanlışlarımın neredeyse hepsi yanlış okumaktan yada ne biliyim mesela 19 yazar ama 16 gördüğüme eminimdir bir bakarım yine 16 yine 16 ama nasıl inanmişsam bir 2 dk 5 dk artık her neyse 19 görürüm onu yanı illa bunu açıklamam mı lazımdı ya
Yani şimdi siz emoji kullanırken o ifadeyi de takınıyor musunuz ? Kendim için diyorum genelde ben yapmıyorum yani yazarken kahkaha atmadım ama anladım ki siz kullandığınız emojiye bürünüyorsunuz bundan bunu çıkardım
Hastalık denmesini de sevmiyorum ne hastalıklar var..
İnanmak zorunda değilsiniz ama bence biraz daha anlayışlı olabilirsiniz. Sosyal medya kullanıyoruz ama karşımda olsaydınız böle diyeceğinizi düşünmüyorum
Polemiği siz başlattınız ben kapatıyorum
İnanmayabilirsiniz tabi ki iyi akşamlar..
Gerçekten niyetim polemik yaratmak değildi , buna inanabilirsiniz.
Sanal bir platform olsa bile tartismayi , laf yaristirmayi sevmiyorum.
Iyi geceler .

Geçmişi silmek ne zor diymi? Kim istemez ki anne baba mutlu yuvada büyümeyi. Olan olmuş artık. bilmiyorum hala annenizle görüşüyormusunuz? Ben olsam bana bunları yaşattın ve ben silemiyorum hafızamdan derdim. Ne suçum vardı bakamıyorsan yapmasaydın derdim . O seni acıttıysa da sende gerçekleri tokat gibi yüzüne yapıştıracaksın belki o zaman anlardı. Benimde sorunlarım var . Ben yüzüne söylüyorum da ama malesef bizimki biraz daha farklı. ..

Geçmişi silmek ne zor diymi? Kim istemez ki anne baba mutlu yuvada büyümeyi. Olan olmuş artık. bilmiyorum hala annenizle görüşüyormusunuz? Ben olsam bana bunları yaşattın ve ben silemiyorum hafızamdan derdim. Ne suçum vardı bakamıyorsan yapmasaydın derdim . O seni acıttıysa da sende gerçekleri tokat gibi yüzüne yapıştıracaksın belki o zaman anlardı. Benimde sorunlarım var . Ben yüzüne söylüyorum da ama malesef bizimki biraz daha farklı. ..

Çok dedim hala görüşüyorum ne olacak bilmiyorum

canım simdi söyle düsün sen dısardan bakan biri olsaydın tüm bu olaylar yasanırken o cocuga ne derdin .

elinden tutup öpüp koklayıp hayır senin sucun degil bak annen baban normal degilşer onların derdi kendi dar sıg dünyaları sen cok degerlisin güzelsin hem herseyi mükemmel yapmak zorunda degilsin derdin degilmi .

herkesin az yada cok cocuklen yasadıgı seyler var benim anneminde benim üstümde cok baskıları olmustur zman zman aklıma gelir hayatımda davranıslarımda hep kendimi onun sözleriyle yönlendirmisimdir ama zaman zman yasadıgım seyler sonucu kendime itiraf ettim annemin yüzüne vırdum kavga ettim babamada dedim rahatladım. .

bi kitap bar dema terapi ile hayatı yeniden kesfedin o kitabı oku cocuklukta olan basına gelen seylerin etkiaini nasıl asacagını anlatıyor.

gecenlerde yine birsey yaptı ben artık bu eve adım atmam dedim ozman hiç birsey demedi aradan günler gecti aradı niye öyle dedin babanla bende cok üzüldük dedi düsündük dedi aradan gecmiş 5 gün yeni idrak etmişler . dedimki algıları bukadar

"Her çocuk özeldir" i izlemenizi tavsiye ederim. Sizinle benzer davranışlar sergileyen bi çocuğun hayatından küçük bir kesit var. Herkes yaşadığını bilir, niye uydurulsun böyle şeyler? Anlamıyorum. Yargılamak çok basit gerçekten. Bunları yazan kişi, iyi biri olduğuna inandım. Kendin e güven, seni sevmeyen insanlardan uzak dur. Hoşuna giden şeylerle meşgul ol. Kimsenin hayatı mükemmel değil, herkesin imtihanı farklı. Allah da seni annenle sınamış. O'na yönel, içini Rabbine dök. Ferahliga kavuşursun insaallah.. Herşey diş görünüş değil. Kalp ve fikir çok daha önemli.

Aşırı özgüvensizlik
Eziklik
Bir sümdüklük hali
Daha ağırlarını yaşadım da yüzleşemem onlarla dursun şimdi onlar :KK70:
Biri eleştirsin kötü bişey desin içimden canavar çıkıyor sadece bu bende.. ama görsen cam çerçeve iniyor sonra aynı dediğiniz gibi ne yaptım ben
Ne yapıcaz biz böle bazen normal hissetmeyi o kadar çok istiyorum ki

Peki hic destek almayi dusunduzmu .
Aldiysaniz faydasi oldumu.
Bende duaunuyorum bu aralar.
Ama ozel psklere gimem mumkun degil fiyatlar çok ucuk ve suan ona butce ayormam zor devlet hastanelerine gtmeyi dsnuyorum ama bilemeyorum ne kadar yardmci olabilirler.

X