Anneme çok düşkün olan yiğenlerim

Bence onların annesi öldü diye sizi kıskanıyorlar. Hiç kolay değil sonuçta, sizin annenizi boşluğa koymaya çalışıyorlar. Siz de annenizle onlar olmadan vakit geçirin, rahatsızlıklarınızı dile getirin, onlar konuşsun, sonuçta sizin anneniz, siz birbirinizi biliyorsunuz.

Bir de bir şey söyleyeceğim, onlar sizin kuzeniniz olmuyor mu? Yeğen onların çocuklarına denir.

Olabilir bazı yeğenlerine daha yakın olabilir bazılarıyla soğuk olabilir demek ki öbür yeğenleri çok gidip gelmiyor ilgilenmiyor annenizde onlara mesafeli benimde dayılarım var ama bir dayımla daha iyiyiz onun içinde benim yerim ayrıdır eline doğmuşum bizimle yaşıyordu zaten falan siz bariz kıskanmışsınız ya annenizle bağlarınız çok kuvvetli değil onlarla iyi olmasına bozuluyorsunuz ama ortada büyütecek hiçbirşey yok yani. Annesi olmadığı için anneniz daha çok ilgi gösteriyor onlarda anne yerine koyuyor siz de onlara çok iyi davranmıyorsunuz mesafelisiniz onlarda aynı şekilde davranıyorlar

Kusura bakma taktigin seyler onemsiz. Bos konusan cinsten biri kuzenin. Anneni kiskaniyor gibi duruyorsun buradan.

Kuzenim oluyorlar galiba doğrudur yeğen kuzen pek bilmem ayırdını öyle söyleyiveririm. Anneme söylüyorum her defasında benim saçmaladığımı söylüyor

Teyzem ölmeden öncede böyleydiler anneme ve bana karşı. Evet annem bir dönem onların yanında kalmış gençliğinde, okumak için gelmiş vs onlarda daha çocukmuş. Buradan geliyor samimiyet ama daha sonra teyzem annemi evden kovmuş. Beni ilgilendirmez orası pek tabii. Evet annemle bağımız kuvvetli değil çalışıyor küçüklüğümden beri bana babaannemler baktı kendisi ilgisizdi bana halen de öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…