Annemden bozulmam ve aramamam normal mi?

Düşük yaptığını söylemenin nesi kötü anlamadım? Tamam annenize söyleme dediğiniz birşeyi söylemiş yanlış yapmış.
Allah'ım ya ben kötü Bir şey olduğunu söylemedim sadecd yeniyekn şimdi söylemesin istedim bir iki hafta geçsin öyle söyleseydi ayrıca ben derdim ima ettim kişilere onlarda zaten sadece abimlerimdi dört kişi ama direk söylemesi beni çıldırttı o kadar sana deme dedim
Ayrıca kimse sormamış gebeliğimi sormadan direk söylemiş sorarlarsa derdi o zaman ilk haftadan kaç aylık oldu sorulmyacaktı

Annenizin yanlış yaptığını söyledim zaten ama bazı annelerin dilinin kemiği yok bilinmemesini istiyorsan hiç söylememen lazım. Annenin huyunu az çok biliyorsundur ona göre davranmalisin belli bir yaşın üstündekiler dediğim dedik oluyor.

Hanımefendi öncelikle güzel Türkçemizi katletmeyiniz, o nasıl başlık öyle gözlerim kanadı. Ardından diğer konulardan sizi az çok hatırladım tiroidim var eşim ailesine söylemiş eşimden bozulmam normal mi diye yine abuk bi konunuz vardı.. siz ya bu hayatı çok ciddiye alıyorsunuz, ya herkes yemiyor içmiyor sizi konuşuyor sanıyorsunuz, ya çevrenizde herkes sizi çekemiyor sanıyorsunuz cevap veriyorum hiç biri .. yahu biraz salın. Annenizin gram suçu yok basta siz riskli dönem bitene kadar bekleyeceksiniz o zaman, kadıncağız sizin kendi ağzınızla söylediğiniz şeye nasıl şaka yaptı hamile değildi desin . Düşük yapmak ayıp mı ben de yaptım bu takdiri ilahi . Abinize demiş o eşine demiş o ailesine demiş eeeee desin düşük yapti denilince ne olacak yani olan değişecek mi sonraki olana bi katkısı olacak mı bunlar cidden çok gereksiz boş işler kendinize meşgul olacak işler falan bulun lütfen kafanız çok tuhaf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…