Annem meme kanseri 😥

Çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin, nasılsınız süreç nasıl geçiyor. 17 nisan son kemo aldım, bitti çok şükür, bugün tamoxifen başlayacağım akıllı ilaç tedavisiymiş. Siz nasılsınız?
Amin sagolun hepimize allahim şifa versin insalah bende koruyucu cerrahi oldum bu hafta kemoterapi ye baslicam endişeliyim korkuyorum inşallah iyi geçer sizin nasıl geçmisti

Herkese merhabalar en son konu açtığımda kızıma hamileymisim korkulu ama tatlı telaslarmis zaman geçti hayat bize güzel şeyler yaşattı zor günler de yaşadık ama hiç bugunlerdeki gibi mutsuz olmamıştım. Ben korkuyu yeni tanıdım. Annemde Eylül ayında memede kitle gördük daha doğrusu annem saklamış bir süredir varmış. Hemen hastane vs derken kanser olduğu anlaşıldı doktor agresif değil kötünün iyisi gibi düşünün dedi ve 20 gün önce koruyu ameliyat oldu. Ameliyat öncesi lenflerde mr dahil görülmemişti fakat ameliyatta 4 lenf alınmış 2 lenfinde görülmüş 3. De karışık dediler. Bugün patoloji çıktı doktor radyoterapiye ve onkolojiye göndermiş onkolog salı gününe randevu vermis. Radyolojide raporu incelemiş birkacc şey için iyi demiş işin gerekir demiş ama sonda bişey görüp kemoterapi alacaksın demiş. Herşey salı günü belli olacak. Ama kemoterapiyi duyunca dünya kapkaranlık oldu benim için. Annem grip gibi 1 hafta yatıp düzeleceğini sanıyor fakat yaşayanlar çok ağır anlatıyor. Kemoterapi süreci nasıl ilerliyor kusura bakmayın elim ayağım titriyor kafamı toparlayamiyorum. Eminim siz beni anlamışsınızdır.
Canim cok gecmis olsun oncelikle. Malesef sıkıcı yipratici surec. Moral cok onemli. Iyi dusunun Kemoterapi icin korkmayin ilac tedavisi.ve basari orani cok yuksek. Sadece sabirli ve moralli olmalisiniz🙏🙏

X