Annem hep beni dışladı,ablama daha yakın oldu

selam kızlar uzun bir aradan sonra yine ben ve yine annem
buraya yazmayalı bir bebeğim oldu şu an yaklaşık 4 aylık
ve annem yine yapacağını yaptı o olaydan sonra defalarca barışıp tekrar küstüm kardeşim evlendi ve anlaşamayıp 5 ayda boşandı
annem bunun acısını bile benden çıkardı
bu aralar yine görüşmüyorum yaklaşık 4 aydır sesini bile duymadım bu sefer kardeşlerimide bana düşman etti kardeşlerimde aramıyolar
aslında içim şu an öyle çok doluki çok yıprattı bu konu artık beni
inanın içimdekileri yazamıyorum bile o kadar karışık ve üzgünümki
buraya yazmayalı annem öyle şeyler yaptıki söylesem şaşırırsınız
bazen çokmu safım ben diyorum herşeylerine bu kadar olaylara rağmen yindede koştum ama sonuç ne yine yanlızsın deydimi hayır herşey boşa şu an dökülemiyorum içimdekiler beynimde dönüp duruyo hangisini yazıcamki anneler gününde çocuk gibi hüngür hüngür ağladım niye bana bunları layık gören bi anne içinmi ağladım ben yoksa bu kadar haksızlığı hak etmediğim içinmi
bende anneyim artık 2 tane erkeğin annesiyim bende kaynana olucam gelinlerimi sevmek zorundamıyım değilim
ama onlara saygı duymak zorundayım ve en önemlisi
oğullarımın huzuru için bazı şeyleri görmezlikten gelmek zorundayım gelinler beni sevmese bile ben arada bir bile olsa oğlumun iyi olduğunu görmeliyim yoksa anne olmamın ne önemi varki
anne demek koruyucu kollayıcı affedici demektir benim annemde bu vasıfların hiç biri mevcut değil en azından bana karşı değil
anne söylenişi o kadar sıcak bi kelimeki ama bide benim annemin modeline bakın anne kelimesi ne kadar soğuklaşıyo
hala torununun ismini bile bilmiyo bilmesinde bilse ne olucakki
onada çirkin bu der büyük oğluma dediği gibi sanki büyük oğluma anneannelikmi yaptı buna yapıcak

Gece gece fena aglattin beni.....
Allah'im esini, cocuklarini ve seni hep mutlu etsin insallah. Rabbim huzur versin.
Baska ne diyecegimi bilemedim su an.....

Gece gece fena aglattin beni.....
Allah'im esini, cocuklarini ve seni hep mutlu etsin insallah. Rabbim huzur versin.
Baska ne diyecegimi bilemedim su an.....

allah başka şeyler için ağlatmasın

amin burda bana destek olmanız yeter çok sağolun ilgiiniz için

lolo hikayen amada acıklıymış bence otur annenle yaptığı haksızlığı konuş, ölür gider içinde kalır ,bende annemle konuştum yaptığı bana karşı haksızlıkları ,önce kabul etmedi sonra ağlayarak ve bana sarılarak ,özür diledi ben de onu afettin annem bizimle ne .çocukken ne de ergenlikte ilgilendi varsa yoksa iş hayatı , ve babamla ilgilenirdi, neden ilgilenmedin diye sorunca, e kardeşlerin vardı onlarla halledlyordunuz dedi böyle saçmalıkmı olur dedlm, annenin ilgisi ,başka

lolo hikayen amada acıklıymış bence otur annenle yaptığı haksızlığı konuş, ölür gider içinde kalır ,bende annemle konuştum yaptığı bana karşı haksızlıkları ,önce kabul etmedi sonra ağlayarak ve bana sarılarak ,özür diledi ben de onu afettin annem bizimle ne .çocukken ne de ergenlikte ilgilendi varsa yoksa iş hayatı , ve babamla ilgilenirdi, neden ilgilenmedin diye sorunca, e kardeşlerin vardı onlarla halledlyordunuz dedi böyle saçmalıkmı olur dedlm, annenin ilgisi ,başka

yeni gördüm yazını annemle çok kereler konuşmayı denedim ama olmuyo annem bana yaptığı haksızlığı kabul etmiyo
benim annem dediğim dedik o bişeye doğru diyosa aslında yanlış bile olsa ona anlatamazsın çok inatçı
benimle alakalı hep kendini rahatlatıcak şeyler buluyo ben elimden geleni yaptım sanada şöyle yardım etmiştim içim rahat falan diyo artık annemi ikna etmeye çalışmıcam
bu bayram barıştım annemle ama işte öylesine hiç anne gibi değil mesela dün aradım anne oğlumun süte karşı alerjisi varmış diyorum o baktığı torunlarına neler yedirdiğini nasıl beslediğini anlatıyo kaç gündür çok hastaydım diyorum şimdi nasılsın nasıl oldun diye sormuyo ne diyimki artık bende bişey demiyorum öyle eskisi gibi arayıp konuşmuyorum hiç bişey yokmuş gibi davranmasıda bi okadar beni üzüyo ama anlamıyo anlamıyo anlatamıoyorum

X