Annem beni tekrar ruh sağlığına yatırmak ile tehdit ediyor , ne yapmalıyım?

Kedi_sever_insan

Kedi aşığı 😻❤️
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2022
110
21
23
Kısaca özetleyim, daha önce birtakım olaylar yaşadığım için bunalıma girip intihara teşebbüs ettim, 5 gün yoğun bakımda kaldım sonra ruh sağlığında yattım ordan taburcu oldum bayağı oldu yani.eski konumda bahsettim
Ama artık farklı bir sebepten bile tartışsak annem beni oraya yatırmak ile Tehdit ediyor, zaten aramız iyi değil, bir telefon ederim gelirler diyor 😞 artık çok yoruldum ya...
Bıktım gerçekten, resmen koz olarak kullanıyor. Bu durumu, ben zaten yeni yeni kendime geliyorum ruhen, birde annem böyle yapınca kötü oldum, böyle birşey yapabilir mi sizce, o kadar basit mi bir insanı ruh sağlığına yatırmak 🙄...
Öyle birşey yaparsa ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz:KK43:((?

Kimse kimseyi bir şey yokken yatıramaz doktorlar izin vermez ruh sağlığı yerinde birini yatırmaya.

Geçen sefer doktorlar da uygun görmüş yatırmışlar. İnt*har büyük bir sorun. Eğer kötü iseniz tedaviye devam edin.
Şuan iyiyim, benim sorunum annem bunu koz olarak kullanıyor bana karşı.

Kısaca özetleyim, daha önce birtakım olaylar yaşadığım için bunalıma girip intihara teşebbüs ettim, 5 gün yoğun bakımda kaldım sonra ruh sağlığında yattım ordan taburcu oldum bayağı oldu yani.eski konumda bahsettim
Ama artık farklı bir sebepten bile tartışsak annem beni oraya yatırmak ile Tehdit ediyor, zaten aramız iyi değil, bir telefon ederim gelirler diyor 😞 artık çok yoruldum ya...
Bıktım gerçekten, resmen koz olarak kullanıyor. Bu durumu, ben zaten yeni yeni kendime geliyorum ruhen, birde annem böyle yapınca kötü oldum, böyle birşey yapabilir mi sizce, o kadar basit mi bir insanı ruh sağlığına yatırmak 🙄...
Öyle birşey yaparsa ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz:KK43:((?
Ara da bak bakalım beni mi alıyorlar seni mi alıyorlar de

Şuan iyiyim, benim sorunum annem bunu koz olarak kullanıyor bana karşı.
Kozdan ziyade kadın ölmüş ve dirilmiş olabilir mi?
Bundan korkuyor ve baştan önlem almaya çalışıyor olabilir mi?
Geçen ay tam alt katımızda bir intihar vakası yaşandı, aileyi bırakın biz bittik.
Aile o günden beri eve girmedi giremedi satıyorlar, insanlar canlı cenaze.
Yapmayın şunu ailelerinize, bu açıdan bak bir de yavrum ya.

Kozdan ziyade kadın ölmüş ve dirilmiş olabilir mi?
Bundan korkuyor ve baştan önlem almaya çalışıyor olabilir mi?
Geçen ay tam alt katımızda bir intihar vakası yaşandı, aileyi bırakın biz bittik.
Aile o günden beri eve girmedi giremedi satıyorlar, insanlar canlı cenaze.
Yapmayın şunu ailelerinize, bu açıdan bak bir de yavrum ya.
Tm ben yanlış birşey yaptım ama şuan öyle bir düşüncem yokki , intihar edicem yine vs demiyorum ki. Geçmiş konuları açıp kavga çıkartıyor, geçmiş hatalarımı vs. Şuan zaten uzaktayım ve çalışıyorum, ruhende iyiyim, beni tehdit etmek için geçerli bir sebebi yokki elinde .

yani sizin kısıtlanıp hakkınızdaki hukuki kararları annenizin alması demek. Eğer vasiniz ise buna yetkisi var, yok vasiniz değil ise de kafasına estiği gibi sizi zorla tedavi ettiremez, ettirmek için başvurur bu durumda da vasiliğinizi alması için yönlendirilir

X