Annem beni dışlıyor galiba

ben annenizin hasta olduğunu düşündüm yazdıklarınızdan. saglikli bir psikolojiye sahip bir anne kesinlikle bunları yapmaz. odaya yemek saklamak kapiyi kilitleyip gitmek çok aklı selim hareketler değil çünkü. yaşı genç veya ileri yaş düşünmeyin 42 yaşında alzheimer olan biri tanıyorum. durumunuza üzüldüm ama yani ne hayatlar var. yaş 22 kucakta bir cocuk bosanilmis ve anne baba evine dönülmüş. meslek sanirim yok iş yok para yok huzur yok....yok yok yok. ne denir ki? kızlarımızın böyle "yok"lar topluluğunda yaşıyor olması çok acı.

Annem bana o… derdi. Deli derdi … ağlarsam da ne ağlıyorsun deli derdi …boşanıp geldiğim için hiç değerim yoktu. Babam bi şişe kolayı çok görmüştü. Kalem aldığım kırtasiyeden çıkarken adama kolay gelsin dedim diye bana kızmıştı. Çok zordu
Zorla bi tanıdığı araya sokarak iş bulup çıktım evden.
Sonra tekrar evlendim. Evlenince kıymetlendim. Allah korusun yine boşansam aynı şeyleri yaşayacağımı biliyorum.
Bazı aileler böyledir.
İş bulup evden ayrılmaya bakın derim ben

Anne baba evine geri döndüğünde malesef bunları yaşıyor çoğu kadın Rabb'im yâr ve yardımcınız olsun çalışıyor musunuz bilmiyorum ama biraz birikim yapana kadar sabredin çalışıyor iseniz sizde kendinize yemek vs stoklayin

Bende yaşadım aynı durumları kız kardeşim babam neler yaptılar annem onlar kadar değildi ama en son çaresiz kaldım evlendim eşime benimle evlenir misin dedim
Şimdi o kadar iyiler ki ama içim buz gibi

Bende yaşadım aynı durumları kız kardeşim babam neler yaptılar annem onlar kadar değildi ama en son çaresiz kaldım evlendim eşime benimle evlenir misin dedim
Şimdi o kadar iyiler ki ama içim buz gibi
Umarım şimdi çok mutlusunuzdur bu tür şeylerin acısı çıkmıyor insanın içinden.
Annem beni hiç sevmez mesela. Kardeşim evlendi. İstemeye istemeye gelin aldılar kızı ama öyle bi sever konuşur ki geliniyle her defasında bi kere daha anlarım sevilmediğimi

Benim ailemde gelinlerini çok severler kız kardeşimi aşırı tutarlar
Benim hayatım sevgi dinlenmek ile geçti malesef
Eşim ile çok ama çok mutluyuz herşey çok güzel mükemmel diyemem ama bugüne şükür ne diyeyim anladım ki sevgi dilendikce daha da mahrum bırakıyorlar o yüzden kimseden bir şey beklememeye çalışıyorum
Umma ki kırılmayasin derler ya

Teşekkürler umarım sizde çok çok mutlusunuzdur

çaresiz kaldım evlendim eşime benimle evlenir misin dedim
Kuzum ya çok üzücü Burayı okudukça aslında insanların ellerine fırsat geçince ne kadar acımasız olabileceklerine şahit oluyorum. Aslında hiç şaşırmamak lazım çoğu aile bunları yapabilecek potansiyelde..

O yüzden gençler, zamanlarını çok iyi değerlendirmeli. Kendilerini iyi yetiştirmek iş güç sahibi olup para kazanmak için çok çabalamalı, çalışmalı..

Para var ya para kul köle eder herkesi! Bu anan- baban olsa bile..

Aynen öyle insan en yakınından en büyük darbeyi de yermiş onu gördüm yaşadım kimsesiz gibiyim düşün halimi aramak gitmek gelmek içimden gelmiyor

Kesinlikle böyle belirti veriyor. Konu sahibi dikkat edip takip edin derim . Hassas durumda olduğunuz için alınıyorsunuz elbette ama size tepki değil rahatsızlık olabilir

Vicdansızlık resmen,bir anne neden yemek saklar ki çocuğundan torunundan.
Maalesef her kadın anne olma sıfatını hak etmiyor,anneniz kaç yaşında belliki ruhsal sıkıntısı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…