Annelerin Güncesi

Kızlar bugünü de atlattık emzirmeden, ama uyuturken çok ağladı. Zor sakinlestirdim. Calpol verdim köpek dişlerinden biri kalmıştı o zorluyor baya bi Bir de bugun alışverişe gitmiştik samsuna kerem alpin Künyesi kayboldu. Çok üzgünüm yaa ilk yaş hatırası olarak almıştık. Ağlamak istiyorum nasıl dikkat etmedim. Bebek arabasindan indirirken kolu takilmisti ama kemere aklımın ucundan bile geçmedi hiç ses de duymadım düşmüş olsa. Gitti yani, bugün hiç de iyi geçmedi anlayacağınız Can sağlığı olsun tabi...

Oğlunun canı sagolsun 2 yas hatırası yaparsınız belki arabaya falan düşmüştür bulursun

Bizde kaybettil bi kere kaç gün sonra farkettim yatağının arasına düşmüş nasıl kopardıysa bizim gibi olmasın eminmisin kolunda olduğuna giderken

Canım üzülme sağlık olsun nasipte varsa zaten bulursun bir yere düşer sıkışır nasipten çıktysa da yapacak bişey yok canınız sagolsun bende geçen gün kızımın künyesini takmıştım Gezmeye gittik geldik evde çıkartıp yatak odasında şifonyerin üstüne koydum geceydi ses olmasın çekmece açmayayım dedim ertesi sabah kızımın elinde gördüm alacaktım unuttum sonra aklıma geldi aradım bulamadım hiçbir yerde yok temizlik yaptım eşyaları çektim yok bir tek bizim karyolanın altı kaldı onu çekemedim agır diye inşallah oradadır Benimde abim hediye almıştı çokta güzel kalın bir künye sizinkide bir yere sıkışmıştır belki bulursun inşallah

Keşke yarında tatil olsaydı bugün çocuklar evde olunca cumartesi sandım hep ama yarın cuma sabah erken kalkcaz gerçi küçük oğlumun bugün dişi çekildi akşam biraz yarın okula gitmesem zaten iki ders beden eğitimi var dedi hiç devamsızlıkta yapmadı kuzum babasıda kıyamadı Tamam dedi ama büyük gidecek mecbur kalkcam yine

Oğlunun canı sagolsun 2 yas hatırası yaparsınız belki arabaya falan düşmüştür bulursun
İnşallah bulunur canım ne diyelim cana geleceğine mala gelsin

Bizde kaybettil bi kere kaç gün sonra farkettim yatağının arasına düşmüş nasıl kopardıysa bizim gibi olmasın eminmisin kolunda olduğuna giderken
Keşke öyle birşey olsa bizim de canım. Ama eminim kolunda olduğuna. İnşallah ben yaniliyorumdur.

Evde kaybolmus ya İnşallah sen de bulursun canım. Ben alışveriş merkezinin otoparkında düştüğünü düşünüyorum kerem alpin kolu birşeye takilmisti kucagima alırken ama künyenin düşme ihtimali aklımın ucundan geçmedi. Baya sağlam birşeydi çünkü. Yarın soracak eşim belki bulan vicdanli biridir ne bileyim dediğin gibi zaten nasibimizde yoksa gözümüzün önünde de olsa bulamayiz. Eşim de sürekli üzülme filan nasip ten çıkmış diyor ama elimde değil tabi. Şimdi daha iyiyim gerçi ilk şoku atlattim :)

Ya bencede tatil olsaydı bu saat oldu uyumadim nasıl kalkcam sabah bilmem Öğrenci olmayı istediğin zaman devamsızlık yapma özgürlüğün olmasi yönünden çok özlüyorum, oğlun iyi yapmış binde bir olur öyle şeyler:) Benim öğrencilerden de yarın gelmeyenler olacak 4 gün tatile çevirip biyerlere kacanlar var çünkü. Zaten ben de hep cumartesi sandım bugünü, her seferinde hayal kırıklığı

Kizlar bn biarada bizm renklileri 60 ta ykiyodum baktm esimin tshrtlerii soluyo pantlonlar soluyo benm markasz kiyafetlerm var sorun olmaz bnm icn ama esim hayatta gymez illa karaca polo vs olcak. Ama mahfoluyo 60 ta.sonra 40 a dusurdum smdi azmi 40 bizm renkliler icn? kizimin degil buarada bizmkiler

Ya ben koyu renkli tshirtleri pantolonları filan 30 a atarım hem solmasın hemde zaten 1 kere giyip akşam çıkarıyo eşim çok kirli oluyolar diye düşünmeidm hiç
60 a beyazları atıyorum ben nadiren daha yüksek dereceye atarım

Ben renklileri siyahlari bi de beyaz tshirtleri hep 40 ta yikiyorum. Renkliler dedigin gibi soluyo. Kotlarin rengi aciliyo. Esimde oyle marka olmadan giymez hasbam mahfolu yoksa.Bi makina beyaz tshirtu cektirdim 60 da o yuzden onlari da 40 ta yikiyorum hep. Gonleklerle atletleri 60 ta yikiyodum. Alt ic camasirlarini 90 dereceye atiyorum sadece. Valla merak ettim. Herkes nasil yapiyo.
Kendim atlet giymem ama esiminkileri 90 a atsam kuculur gibi geliyo
Yoksa sadece cocugunkilerimi 90 a atiyosunuz

birkibirki pütürsüz oluyor dimi? Ya bide sen eskilerdenmisin ? Çıkaramadım da ben seni.
normali putursuz oluyor ama ben ezip fistik findik kattigim icin biraz putur oluyor bak resmini koyayim son yaptigimin aslinda findik fistik da daha cok ezilebilir ama ben biraz agzima gelmesini seviyorum

cok eski de degilim canim yeni de degilim 2 yilligim

Son düzenleme:
birkibirki canım bilemicemki şalvar olur mu watsaptan cevap veriyolar kumaşçıya sorunca şimdi ben seni yanıltmış olmıyım
sagol canim watsap tan da guzel ilgileniyorlar hakikaten olmadi onlara sorarim.dun giyindim hazirlandim eski kurs hocami ziyarete gidecektim hem de soracaktim tam cikarken aklima 19 mayis oldugu geldi kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…