Annelerin Güncesi

Hayırlı olsun canım az kalmış

Çok sevindim canım sağlıcakla gelsin bebiş

Çok sevindim canım hayırlı olsun. Seninkinin cinsiyeti ne?
Benimde bir kimyasal gebeliğim var. Eğer kimyasal olmasaydı bende 32 olacaktım.

Sağolun kızlar benim bebeğin cinsiyeti erkek normal de doğumum şubatın başı olacak ama bebek şu an ters pozisyonda ocak sonu sezeryan olacağım galiba 3 hafta önce gittiğim de 1 ay sonra gel demişti bebek yine halen pozisyondaysa sezeryan olursun demişti bakalım hayırlısı olsun

İnşallah döner. Dönmezsede sıkma canını benim ilkide sezaryen olduğundan Buda öyle olacak mecbur. Nehir ne tepki verdi erkek kardeşe :) Gökçe önce Kardeş istemediğini söyledi sonra erkek olmasın bari kız olsun demeye başladı eşimde bu erkek olsun diyordu, baya bi kavga ettiler

Nehir zaten kardeş istiyordu neyse hamile olduğumu öğrendim söyledik sevindi nehir evdeyken of sıkılıyom niye tekim deyip duruyodu cinsiyet meselesinde hamileliği öğrendiğim günden beri erkek diyodu annem erkek doğuracak erkek olsun diye neyse 16 haftalığım falan kontrole gittim nehir de geldi kız olursa bayağı üzülecek dedim içimden anne erkek olacak erkek olsun diyo başka bişey demiyo dr erkek deyince nasıl sevindi bilmeö doğumdan sonra hayat nasıl olacak kıskanır mı falan bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…