Annelerin Güncesi

Slm kızlar
Fatih çiş yaptığı yerle çok oynuyo bu aralar tuvalet eğitimimsi bişi yapıyoz ondan mı acaba yoksa dönemsel mi yine
Hortum koymuş adını da hortumum büyüdü niye küçülmüyo anne hortumumu asılıyorum bak falan:KK47:
Baydı yani hortum muhabbeti nasıl yaklaşmalıyım
3 yaşlarında çok normal diye biliyorum hatta onun bi adı var :olamaz:

Gökçe sürekli elini ağzına aldığı için nette bununla ilgili ne varsa okudum sayılır buna da denk gelmiştim.
Yapma etme demeyip. İlgisini o an başka yere çekip zamanla unutmasını sağlamak lazımmış.

3 yaşlarında çok normal diye biliyorum hatta onun bi adı var :olamaz:

Gökçe sürekli elini ağzına aldığı için nette bununla ilgili ne varsa okudum sayılır buna da denk gelmiştim.
Yapma etme demeyip. İlgisini o an başka yere çekip zamanla unutmasını sağlamak lazımmış.
Çok sağol canım dokunma olum deyip duruyorum istemsizce ses çıkarmıyım o zaman

Bende öyle diye diye iyice kötü yaptım eli ağzından çıkmıyo.
Elini oyalayacak bişeyler söylemek gerekyomuş şimdi ne söyleyeceğimi şaşırıyorum gördüğümde
Eli ağza alma fatihte de vardı bi ara 4 parmağını birden:oha:alıyordu ona çok tepki vermedim geçti ama cinsel organ mikrop be bilim tepkisiz kalamıyorum buna üstünü ne zaman çıkarsak yakalıyo hortumu çekiştiriyo bi de büyüdü bak falan diyo:olamaz:
:KK51:anne olmak ne zormuş şu tuvalet eğitimi çok zorluyo beni bi atlatsak hayırlısıyla:mad:

Eli ağza alma fatihte de vardı bi ara 4 parmağını birden:oha:alıyordu ona çok tepki vermedim geçti ama cinsel organ mikrop be bilim tepkisiz kalamıyorum buna üstünü ne zaman çıkarsak yakalıyo hortumu çekiştiriyo bi de büyüdü bak falan diyo:olamaz:
:KK51:anne olmak ne zormuş şu tuvalet eğitimi çok zorluyo beni bi atlatsak hayırlısıyla:mad:
Bazen Akifte yakalıyo ben herzamanki yaptığım şeyi dikkat dağıtmayı yapıyorum ve baskın çıkmaya çalışıyorum.üstüne hiç gitme canım buda geçer neler atlatmadık ki:KK43:keşfederek öğreniyolar işte

Benim oglanlarda olmadi elleme ama kizimda mesela göbeğini elliyordu burnuna parmagini sokuyordu bende yapma diyordum hep sağlık ocağına gittim birgun orada dr un yanindayken yine parmagini burnuna soktu hayir dedim dr neden mudahale ediyorsun birak soksun dedi benim kizimda sokuyordu hiç yapma demedik bir süre sonra bıraktı yapma dersen o huyunu bırakmayacak dedi bende görmezden geldim bir süre ya da o anda aaa ece şuna bakarmisin bunu alirmisin diyerek dikkatini dagittim şimdi her iki huyunu da bıraktı

Sende görmezden gel bir süre canım ellerini sık sık yıka bir süre sonra unutacaktir ayrica kolaylıklar diliyorum wc egitiminde de çabuk alışır insallah

Külodunu kendinin çekmesini falan öğretmeyi dene ya da ben arkamı dönüyorum hadi çek külodu diyorum aceleyle çekiyo sonra toparlıyorum.şimdilerde anne bakma ayıp diyo saklıyo.sonra el yıkama faslı falan:işsiz:unutturuyorum

Bugün alışveriş yaparken bişi aldım (evet gerçekten alabildim) aldığım kadına fikrimin bütününden bahsettim ki umarım tüm parçaları tamamlayabilirim çok hoşuna gitti kesinlikle bende hediye edicim böyle bişi dedi
Ay çok mutlu oldum ilk kez biriyle paylaştım inşallah tencereminde hoşuna gider :dua:
Tabi bide ben bulup da tamamlarsam :olamaz:
Tencerenin hoşuna gider bencede :kahve:

Hortum demesine çok takılmazsak düzelebilir çok da sorun değil aslında gerçek adını söylemesinden iyidir diye düşünüyorum bilmiyorum
Benim asıl takıldığım çekiştirip kurcalayıp durması enfeksiyon falan olur diye korkuyorum elini de herseferinde yıkamak zor geliyor görmediğim zamanlarda da yapıyo olabilir hijyen açısından sorun ediyorum biraz da
İsim takma işi de tamamen benzetme ile ilgili diye düşünüyorum kakasına da diken diyor poposuna battığı için onun dilinde GİKEN
Teşekkürler leydicim

Bizde de bez bırakma döneminde aynı şey olmuştu. Devamlı eli külodundaydı. Başlarda müdahele ettim sonra yanlış olduğunu öğrendim. Üstüne düşmeyince unuttu.

Gecenin şu saati azıcık yeri kaldı bebeğin ve benim tığım kırıldı.
Yarın komşudan istiyip bitiriyim desem eşim çarşamba günü şehir dışına gidecek veremez. Oturup ağlayasım var :cry:
Bantlayop yapmayı denicem umarım olur :cry:
Olmazsa bu parçayı sonradan göndercem :cry:

Yarın komşudan istiyip bitiriyim desem eşim çarşamba günü şehir dışına gidecek veremez. Oturup ağlayasım var :cry:
Canım benim çok emek isteyen bi iş hepimiz bilyoruz.üzülme tamamlayamazsan.yahu ne farkeder eğleniyoruz hepbirlikte:KK200::KK49:

Bende bu saatte tencereme mektup yazdım.hiç beceremem ama o an içimden ne geldiyse yazdım işte.inş beğenir canımcım.üstelik hiç düşünmedim anlık bi mektup oldu:KK68:

Canım üzme kendini bu kadar varsın öyle olsun

Bende bu saatte tencereme mektup yazdım.hiç beceremem ama o an içimden ne geldiyse yazdım işte.inş beğenir canımcım.üstelik hiç düşünmedim anlık bi mektup
Ay ne güzel :dua:

Bazen Akifte yakalıyo ben herzamanki yaptığım şeyi dikkat dağıtmayı yapıyorum ve baskın çıkmaya çalışıyorum.üstüne hiç gitme canım buda geçer neler atlatmadık ki:KK43:keşfederek öğreniyolar işte
Neler atlattık ya cidden ben bi de kızda aynı süreçleri yaşıyorum bi taraftan bi garip oluyo kıyaslaya ders ala ilerliyoruz bakalım Allah yardımcımız olsun

Benim oglanlarda olmadi elleme ama kizimda mesela göbeğini elliyordu burnuna parmagini sokuyordu bende yapma diyordum hep sağlık ocağına gittim birgun orada dr un yanindayken yine parmagini burnuna soktu hayir dedim dr neden mudahale ediyorsun birak soksun dedi benim kizimda sokuyordu hiç yapma demedik bir süre sonra bıraktı yapma dersen o huyunu bırakmayacak dedi bende görmezden geldim bir süre ya da o anda aaa ece şuna bakarmisin bunu alirmisin diyerek dikkatini dagittim şimdi her iki huyunu da bıraktı

Sende görmezden gel bir süre canım ellerini sık sık yıka bir süre sonra unutacaktir ayrica kolaylıklar diliyorum wc egitiminde de çabuk alışır insallah
Sağol canım en iyi çözüm bu gözüküyor dikkat dağıtmak umarım en kısa sürede hasarsız atlatırız wc işini amin

Külodunu kendinin çekmesini falan öğretmeyi dene ya da ben arkamı dönüyorum hadi çek külodu diyorum aceleyle çekiyo sonra toparlıyorum.şimdilerde anne bakma ayıp diyo saklıyo.sonra el yıkama faslı falan:işsiz:unutturuyorum
Elini yıkadıktan sonra giydiriyorum canım ben giydirmekte gecikiyorum kendinin giyinmesine fırsat tanıycam teşekkürler

Bizde de bez bırakma döneminde aynı şey olmuştu. Devamlı eli külodundaydı. Başlarda müdahele ettim sonra yanlış olduğunu öğrendim. Üstüne düşmeyince unuttu.
Müdahale etmiycem ben de onu net anladım:KK48:
Sağolun kızlar yardımlarınız için sık yazamasamda burda olduğunuzu bilmek iyi geliyor:KK36:

bitmesse oyle kapat yarim kalsin hatirasi olur :halay:

canım benim ne kadar emekle yaptığını biliyoruz yarım bile olsa olur düşünmen uğraşın yeter:KK37:

Bende bu saatte tencereme mektup yazdım.hiç beceremem ama o an içimden ne geldiyse yazdım işte.inş beğenir canımcım.üstelik hiç düşünmedim anlık bi mektup oldu:KK68:
tam bir mektup ne güzel duyguların saf hali :KK36:

X