Annelerin Güncesi

Gökçe çiş yaparsa diye önce markete uğrayıp ekmek su aldım banka koydum. Sonrada unuttum 2 saatoldu zaten. Şimdi baktım çocuklr poşeti açıp didiklmilker
Kim yaptı diyorum kızcam sandılar heralde hepsibirbirine suç atıyo
Bölüştürdüm hepsine bana yine market yolu gmründü

Bahar temizliği mi??

Tenceren benim kapağı boşver

Ay nerde öyle park, ben pert olup dönüyorum.
Bizde parkta mutlaka ablalar buluyoruz. Onlarla birlikte oynuyor rahat ediyoruz. Yoksa benim kız yaşıtı yada abla olmazsa sıkılıyor parktan bize sarıyor huysuzlanıyor.

Bahar temizliği mi??

Tenceren benim kapağı boşver

Ay nerde öyle park, ben pert olup dönüyorum.
Aynen canım bahar temizliği taksit taksit yapıyorum işte.
Burda mutlaka bi tane ablamız oluyo. Bizi görünce geliyolar. Site olunca çocuklar da hep aynı çocuklar. Gökçe kibar kibar konuşuyomuş hiç ağlamıyomuş o yüzden çok seviyoruz diyolar.
Onlara hep tatlı yüzünü gösteriyo tabi

Bende bugün temizlik yaptım belim ağrıyor birde cam silmekten kollarım. Yarın yine devam. Benim izin bitiyor haftasonu mesai var. Kızlar ya ben artık çalışmak istiyorum 13 yıldır çalışıyorum yorgunum ama çalışmaya da mecburum. Herkes kendinde olmayanı istermiş bende evde olmak istiyorum.

Ayy ne hızlısıniz geçmişi tam anlamıyla okuyamadım E eatmeat noldu ki inşallah önemli bir şey değildir
Bisikletten bahsedilmis sanki biz bim deki bisikletten umuta aldık çok da memnunuz sanki hergün suruyor gibi sürmeye başladı
Bende iki gündür çok fenalardayım yine migren ataklarim başladı içmediğim ilaç taktirmadigim serum kalmadi bundan önce hiç başım ağrımams resmen bu agrinin yanında şuan bile damar yoluyla dolaşıyorum yatmadan bir ser daha takım hepicoginizi öpüyorum iyisinizdir inşallah bensiz cekiliste mutlu mesut yazisin

Geçmiş olsun canım

Bizim sitede de park var ama çocuk yok o yüzden dışarıdaki parklara gidiyoruz çocuklar olunca daha mutlu oluyor birlikte kayiyorlar koşuyorlar çok hoşuna gidiyor

almicak

Nerede bu tencereler kapaklar
Buldayım buldayım işte burdayım
Temizlik yapıyorum ben

Tencerenin kim olduğunu söylersen kapağını söylicem

Bende bu hafta izinliyim ama yl bitirme projem var ona bakmam gerek benimde 10 yıl oldu son günlerde evde oturma isteğim zirvede

Çok geçmiş olsun canım benim

Bana tencereni söyle sana kapağını soyleyim

tuvalet eğitiminiz nasıl gidiyor?

maşallah umuta. Gmkçenin kasları yeterince kuvvetli değil sanırım çeviremiyo.
Çok geçmiş olsun

Maşallah
Ben ancak çocuklara kahvaltı yaptırabildim

Bende ilk tatil günümde yayıldım magazin izliyorum

Maşallah
Ben ancak çocuklara kahvaltı yaptırabildim
benim ki bi saatte yediği için mama sandalyesine oturttum. O çekirdekleri uyutup salatalıklarla çiçek domateslerle 8 yaparken kendim kahvaltı yaptım mutfağı topladım odaları topladım. Ortalıkta dolanmayınca gökçe hızlıca bitiyo.

Bende ilk tatil günümde yayıldım magazin izliyorum
iyi yapmışsın kırk yılda bir evdesin onda da iş mi yapcaktın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…