Annelerin Güncesi

Kızlar instagramda gördüm burdaki nikini hatırlayamadım. Azadın annesi hamile mi? Fotoya bakıp kendisine sorup bir çam devirmeyeyim diye size soruyorum.

Bu gün resmen nasrettin hoca gibi eşşeğimi kaybedip bulup duruyorum

arabada elimi kremlerken alyansımı çıkarmıştım. Takmayı unutmuşum bi kaç saat sonra farkrttim. İlk gittiğimiz yere gittim resmen yerlere yatıp aradım. Ağladım ağlayacağım. Aynını yaptırmam zor işlemeli falan bişeydi bi de yaptırayım desem Bayağı tuzlu olacak e anısı da var.
En son içeri gireyim sorayım bi dedim. Gelen müşterilerden biri bulup vermiş sağolsun. Bizde nasıl bulucaz sahibini diye dğşünüyoduk dediler. nasıl sevindim sarıldım kadına

Şimdie canım triliçe çekti gidip alalım dedik. Girdm pastaneye. Kadın kutuya triliçe koyuyo. Bi kutu doldurdu. Tepsi de 3 dilim kaldı iyi dedim onu alırım. Bi baktım onları da doldurmaya başladı hepsini mi koyacaksınız yoksa desim evet dedi. Şansa bak dedim eşime bi de yakın yerde değil boşu boşuna gelmişiz. Eşimin yanına biri geldi o an. Adam duymuş eşimin işte arkadaşıymış. Dursun o parçalar ben onun yerine başka bişey alırım yeterince aldım dedi

2 dk geç girsek bulamayacakmışız resmen

bugun sanslı gunundesin demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…