Annelerin Güncesi

allah korumuş canım. Bununla geçmiş olsun. Varsın geç çıksın kokusu

Sen yangın diyince aklıma geldi. Yurttayız akşam vakti kızlarla otturjyoruz hepimiz kendi halimizde. Dışarıda bağırış kaçışmalar falan var. Bizde kavga sandık çıkmadık. biri yangın var diye bağırmaya başladı. Kapılara vuruyolar kaçın diye. O an nasıl bir manyaklıksa artık ben pc ye bakıyodum onu kapatıp anahtar aramaya başladım kapıyı kilitleyeyim diye. Fulya çorap arıyo ayağım üşür diye. Özge bağırınca kendimize geldik manyak mısınız ne çorabı ne anahtarı diye kolumuzdan çekip çıkardı odadan
2. Katta ki mutfakta ki tüp alev almış. Biz 4. Kattayız. Aşağı inmemiz için mutfağın yanında ki merdivenden geçicez. Arkada da merdiven var ama yangının nerden olduğunu bilmediğimizden bir de herkes orta öerdivenden iniyo bizde ordan inmeye başladık. Nasıl indik bilmiyorum o dumandan.kimseninde aklına arka merdivenlere gidin demek gelmemiş. Allahtan yanından geçerken falan patlamadı tüp. Dışarı çıktık hava eksi bilmem kaç. Yurt feci sıcak olduğu için ben şort askılı badiyle duruyodum içerde ki çoğu kişi öyleydi. öylece çıktım buz kestik. Bornozuyla banyodan çıkan bile var kafası köpüklü. Karşısı da erkek yurdu o yurtta arkadaşlar var sınıftan. Herkeisn öyle çıktığını görünce battaniye alıp inmişler sağolsunlar onlara sarınıp donmaktan kurtulduk Güvenlikçi abimiz bi cengaverlik yapıp Dalmış mutfağa söndürmüş tüpü patlamadan atlattık. Allahtan adama bişey olmadı.
Feci korkmuştuk ama yurttan kızları arıyoruz herkes çıktı mı va diye. Ne yangını olduğunu da tam anlamamıştık.
Allah korusun böyle felaketlerden

Allah korumuş gerçekten bi değişiği bizim başımıza geldi
Gündüz ben mutfaktaydım bi koku geliyo birileri lastik yakıyo diye düşünüyorum kendi kendime
Alt katta da kv kp oturuyo onlarda doktora gitmişler apartmana giriyolar kayınpeder diyoki biri et yakmış filan makara yapıyolar kayınvalidemle
Kendi evlerine bi giriyolarki ev duman altınmrğer süt almışlar 5 kilo altını kısıkta unutmuşlar tencere alev almıştı mutfağa girdiğimde diyo kp allah korudu hemen doğalgaz boruları var ocakların yanında komple patlayabilirdik

geçmiş olsun canım ev temizlemeyle geçsin gitsin allah korumuş gerçekten

allah korumuş canım. Bununla geçmiş olsun. Varsın geç çıksın kokusu

Amin kızlar sağolun öyle anlık birşey ki ne olacağımız belli değik hiç iyi ki çok geç saatte olmadı o zaman kimse duymazdı Allah korudu hepimizi

3 saattir hiç çiş yapmadı tetikte bekliyorum resmen
İki kez tuvalete götürdüm alaturka da tuttum kucağımda eşim yüzünden lazımlığa ve klozete oturmuyo çünkü.
Onda da yapmadı.

Şurayı yazdım göndermek bile nasip olmadan gözümün önünde çiş yaptı.

sürenin uzaması iyiye işaret canım sonra bi bakmışsın söyler de olmuş

sürenin uzaması iyiye işaret canım sonra bi bakmışsın söyler de olmuş
İnşallah bende öyle umut ettim. Fazla sık yapıyo çünkü cidden çok yoruluyorum.
İlk gün her çişte bacaklarını falan yıkamıştım. 2. Gün ıslak mendille sildim. Dünden beri de bazen yıkıyorum bazen amann nasılsa yarım saatr kalmaz yine çiş yapcak diye öylece giydiri veriyorum
Ayy pis miyim neyim ama çok sıkıldım

Dun eve gelirken baktim posta kutusunda zarf var actim esimin maas dökümü. Baktim cunku ne kadar maas aldığını dahi bilmem. Eft falan var. Bu ne dedim. Diger bankada eksideydim borcum bar ayda 300 gibi ödüyorum dedi. Niye haberim yok dedim. Bağırdım. Bu adam beni öldürecek. Luzumsuz bi sürü harcama yapar maaşını kafasina gore harcar parasının hesabını bilmez sonra da bi sürü borca girer. Kızdım. Arkasını toplamaktan yoruldum. Biraz birikmisim vardi onu verdim istemem falan diyo. Nasil odeyeceksin yine borcu borcla mi kapatacaksin dedim. Bugun gidip bankaya topluca odeyip borcunu kapatacam. Ya bu erkekler niye böyle yahu biz de olmasak naparlar.

Paylaşsa belki seninle o da sıkıntıya düşmeyecek neyse iyiki başka yere borçlanmadan senin eline geçmiş.

A Akaibu gökçe krese hala devam ediyor mu? Krese Iyi ki vermisim diyor musun?
Yok canım bir süre ara verdik. Zaten 1 ay hastaydı gitmedi. Tuvalet eğitimini falanda tamamlayayım öyle tekrar başlasın diye düşündük. Biraz da maddi açıdan sıkışığız bu ara denk geldi.
Kesinlikle iyi ki vermişim. Yemek konusunda inanılmaz yol kat ettik.
Kendi yaşıtlarıyla vakit geçirmekten de çok mutluydu. Hala arkadaşlarını anlatıyo özledim anne ne zaman açılcak diyo.
Tüm gün gitse sıkılırmıydı bilmiyorum ama benim içinde onun içinde İlaç gibi bi dönem oldu resmen.
Şükür olumsuz bi durumda yaşamadık hiç

evet 3 saatlik bi uzatma gece 2 kez çiş bi kez kaka yaparak telafi etti açığı
Ay cidden sinirim bozuldu
Sabahta kalktık yaptı çişini. Kalem boya vs verdim kahvaltıyı hazırlayım diye. Arada bi bakıyım dedim İçeri gidiyodum yolda geldi bacaklarımdan ittiriyo gelme anne gelme diye. Niye dedim. Dökülmüştü oraya diyo. Su falan döktü sandım. Önemli değil gelme gelme diyo gülüyo bi yandanda. Islatmış meğer paçalardan da yere dökülmüş tabi. Ona da bas mutfak kapısına kadar gel .
Her yer çiş ya sabır testim galiba bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…