Annelerin Güncesi

ya ne güzel keşke bizim burayada yağsa benim ki sürekli tekrar kara gidelim diyip duruyo bizim için kara gitmek zor artık ama kar bize gelsin biran önce
insallah ygar canim hazir senin fistikta sevmisken iyice tadini cikarsin :) eve zor soktum bu gun yine

Dün kapı çalmış biz duymadık, kızım kapıyı açmış küçük oğlum markete gitmişti hemen öncesinde,kapıya da yanlışlıkla bir adam gelmiş bizimki konusuyor ama ben kapıda biriyle konuştuğunu bilmiyorum, abi yok gitti ben burada ağladım abiye kizdim ama susmuyor büyük oğlum fark etmiş adam tamam yanlış oldu kapat kapıyı diyormuş bizimki hâlâ dert anlatmaya devam ediyormuş oğlum gulerek geldi yanımıza dünyadan haberiniz yok kızınız kapıdaki adama herşeyi anlattı dedi :KK70:
ayy aman allah korusun ya allahtan duzgun biri gelmis. Pek bi meraklilar kapi acmaya. Bizimkide zil caldigi an delikten bakcam diye bagiriyo. Kaldirip once ona baktiriyorum oyle actiriyo. Kapiyi ustten kilitlemek refleks olmus artik baskasinin evine girince de direk ustten kilitliyorum.

dün akşam eşimle şakalaşıyorduk bişiye bozulmuş gibi yaptı bende öptüm benim minnoş hemen durr o benim sevgilim sakın bi daha öpme dedi :işsiz: zaten kapıya da benden önce koşuyo kocam geldi diye :mad:
Ayy sorma bizde durum ayni dün arabada biz ön koltukta çocuklar arkada eşim elimi tuttu birlikte vites attık arkadan yırttı kendini çek elini benim babam diye yan yana oturamiyoruz hemen geliyor benim babam sen kalk diyor :KK12:
aldığım elbise geldi 36 beden ama bi hayli bol görünüyor daha denemedim ama belki bir terzi isteyebilir kalıbından mı modelinden mi anlamam lazım
Bazı giysilerin kalıbı büyük oluyor güle güle giyin canim

insallah ygar canim hazir senin fistikta sevmisken iyice tadini cikarsin :) eve zor soktum bu gun yine

ayy aman allah korusun ya allahtan duzgun biri gelmis. Pek bi meraklilar kapi acmaya. Bizimkide zil caldigi an delikten bakcam diye bagiriyo. Kaldirip once ona baktiriyorum oyle actiriyo. Kapiyi ustten kilitlemek refleks olmus artik baskasinin evine girince de direk ustten kilitliyorum.
Bizimki de kapı açma meraklısı ben ondan önce acarsam kapıda kim olursa olsun kapatıyor kendi açıyor, bende kilitli tutuyorum ama abisi hemen öncesinde aşağıya inince açık kalmis

Ayy sorma bizde durum ayni dün arabada biz ön koltukta çocuklar arkada eşim elimi tuttu birlikte vites attık arkadan yırttı kendini çek elini benim babam diye yan yana oturamiyoruz hemen geliyor benim babam sen kalk diyor :KK12:
Bazı giysilerin kalıbı büyük oluyor güle güle giyin canim
sen yine şanslısın oğluşların var telafi ederler hemen bir oğlan doğurmam lazım acilinden :dua::KK70:

sağol canım :KK60:

instagramda asocialmom diye bi hesap var takip edeniniz var mı bilmiyorum ama bloger anneleri feci tiye alıyor

sen yine şanslısın oğluşların var telafi ederler hemen bir oğlan doğurmam lazım acilinden :dua::KK70:

sağol canım :KK60:
Ha ha hay evet bir oğlan lazim sana canım büyük oglum olmasa da küçük oğlum bana çok düşkündür sizde misilleme yaparsınız anne oğul olarak :anne:
instagramda asocialmom diye bi hesap var takip edeniniz var mı bilmiyorum ama bloger anneleri feci tiye alıyor
bilmiyorum bakayım merak ettim

Ha ha hay evet bir oğlan lazim sana canım büyük oglum olmasa da küçük oğlum bana çok düşkündür sizde misilleme yaparsınız anne oğul olarak :anne:
bilmiyorum bakayım merak ettim
vallahi allah biliyor istiyorum bi oğlum olsun ama sizden başka kimseye dillendirmiyorum sonra olmaz fln insanlara sağlığın hayırlısının daha mühim olduğunu anlatamam ay olsun neyse bi daha ki fln laflarını hiç çekemem

vallahi allah biliyor istiyorum bi oğlum olsun ama sizden başka kimseye dillendirmiyorum sonra olmaz fln insanlara sağlığın hayırlısının daha mühim olduğunu anlatamam ay olsun neyse bi daha ki fln laflarını hiç çekemem
Doğru düşünüyorsun canım, tabiki insan değişik istiyor her iki duyguyu da tatmak istiyor ben kizima hamileyken herkes basbakanimi dinledin 3 çocuk diye konuştular o kadar sinir oluyordum ki hee başbakani dinledim hatta ona güvenerek doguruyorum dedim değişik isteyemezmi insan

Canm benm esimde futbol + basketbll hastasi. Eski maclari bile izler hicbi takimin macini kacirmaz. Banada bazen gina geliyo ama bisey diyemiyorm. Playstationdada oynuyo bazen ama cok degil bazen beraber oynuyoruz degistiremiyorum bari ayak uyduriyim dedim :)
Bende playstation oynuyorum bazen eşimle :)

Küçük oğlumun ogretmeni seramik hamuru istemişti bugün için dün aldım bozuk çıkmış her yerine bulaşmış, kurabiye kalıbı da almıştık anahtarlık yapacaklarmis geldi okulda herkes yapti ben yapamadim bozuk olmadı dedi öğretmen de tam not vercem bozuk senin hamurun demiş
Hayır bir de millet 5 liraya almış ben 7.5 liraya aldım bir de bozuk :işsiz:
Hafta sonu götürüp geri vercem yerine başka birşey alirim

Kizlar daldim birden gecmisi okumadan. Hiranin cok kulagi kasiniyo bu neden olabilir. Kasiniyo deyip duruyo. Pislik falanda yok. ,

Aman allah korusun kilitli tutun kapıyı çıkıp gitmesin bi de bizimkide açıyo bi de tel kapı var vuruyo bi tekme onuda açıyo aşağıda demir kapı var onu da öğrenmiş açmayı sabah eşim gidrken kitliyo kapıyı gün içinde bende kilitli tutuyorum sağı solu belli olmaz bunların çıkar giderler
Canim senin kizi bayadir gormemistim, masallah cok buyumus annesi. Bebeklikten cikmis :)

Kizlar daldim birden gecmisi okumadan. Hiranin cok kulagi kasiniyo bu neden olabilir. Kasiniyo deyip duruyo. Pislik falanda yok. ,
Canım benim kızım bebekken çok kaşımisti, arkasından kulak enfeksiyonu olmuştu, seni korkutmayayim belki böyle birşey değildir ama banyo falan yaptırırken su kacirmamaya kulaklarını kurulamaya dikkat et istersen

Canim bizim bir donem kasiyip duruyordu hatta cekiyordu. İltihap olmus 1 haftada antibiyotikle kurumustu.

Ama zaman zaman nedensiz de kasiyor. Umarim hic birseyi yoktur.

Hopa kadın sığınma evinde kalan bir kadın,2.5 yaşındaki kızını oradaki bir kadına emanet edip kursa gitmiş,başka bir kadın odada çocuğu baygın halde buluyor çocuğun boynunda ve kafasında morluk varmış kalbi durmuş tekrar çalıştırmışlar olay aydinlatilamiyormus,kamera görüntüsü yok deniliyormuş 8 aydır çocuk makinaya bağlıymış,annesi perişan yazık ya nasıl üzüldüm annesi olayı aydınlatmak istiyor yalvarıyor Müge Anliya falan çıksa keşke nasıl üzüldüm Allah yardimcisi olsun

Herhangi bi hastalık belirtisi var mı canım boğaz ağrısı filanda kulakda kaşıntı yapabilir
Yok canm tek skintisi kulagi kasiniyo arada
Canım benim kızım bebekken çok kaşımisti, arkasından kulak enfeksiyonu olmuştu, seni korkutmayayim belki böyle birşey değildir ama banyo falan yaptırırken su kacirmamaya kulaklarını kurulamaya dikkat et istersen
Doktorami gotursem acaba. Arada cok kasiniyo diyo. Her banyodan sonra kuruluyorum aslinda ama. Ne oldu acaba boyle insallah onemli bisey degildir
Canim bizim bir donem kasiyip duruyordu hatta cekiyordu. İltihap olmus 1 haftada antibiyotikle kurumustu.

Ama zaman zaman nedensiz de kasiyor. Umarim hic birseyi yoktur.
daha gecenlerde uctane antibiyotik igne oldu balgamli oksuruk icin. Oyle bisey olsaydi gecerdi oda diye dusunuyorum o zman. Arada bi kasiniyo diye soyluyo surekli degil uc dort gunde bir anlamadim gitt i

X