Annelerin Güncesi

İlgincmis gerçekten eksikler alınmış zaten neden ayni liste

evet cok duydum boyle seyler. Birde boyle suistimal edenlerde var. Burda okumustum biri bisiklet goturmus sonra onunden gecerken mudurun kizini bisiklete binerken gormus falan. Insan yaptigi yardimin nereye gittigini de bilemiyo

Hasta olmayanı topikten atıyorlarmış
Kışın en sevmediğim yanı hastalıkları

Gecmis olsun. İllet gelincede gitmiyor Arda'nin 15 gun oldu hala burnu akiyor. Cabucuk atlatir insallah.

geçmiş olsun canım çabuk iyileşsin kuzucuk

Gecmis olsun canim. Cabuk iyilessin insallah. Bizim 2 hafta oluyo neredeyse hala burnu tikali oksuruyo. Balgam ciksa rahatlayacakta bi bitmedi
sagolun arkadaslar. Aferin-plus kullanan varmi? 6 yas itibaren yaziyoda icinde kafam karisti. Daha once kullanmistik aferin ama plus degildi sanirm o.

Ben lise sondayken sinifca ayarladik. Herkes dershanelerinden ailelerden komsulardan nerden bulursak para topladik. 10 binlira. Yeni bina yapiliyodu onun pimapenlerini karsiladik. Bunun icin olduguna dair ogretmenimiz kagit falan aldik demisti. Kusurat kismina da kasayla muz elma cikolata vs aldik. Kiyafet oyuncak tarzi bisey istemediklerini soylemis mudur. Bu aldiklarimizi da cocuklara yemeklerin yaninda dagitcaklarmis. Direkt olarak cocuklara bisey dagitmamiza izin vermediler.
Gittigimiz yer sorunlu bir sekilde oraya birakilan cocuklarin kaldigi yurtmus. Cocuklar okuldaymis.
Mudur once bizi konferans salonuna aldi. Cocuklarin hikayelerini anlatti. Cocuklardan birinin annesini babasi gozlerinin onunde yakmis. Kimi tecavuze ugramis. Kimi yillarca siddet gormus. Kiminin annesi kendini asmis. Oyle seyler anlatmistiki acaip sarsilmistik. Asla aileleriyle ilgili birsey soylemememizi. Sadece oyun oynayip eglendirmemizi istedigi soyledi.
Cocuklarin kimisi hic yanimiza yanasmadilar. Bakici annelerinin yanindan ayrilmayanlar oldu. Su savasi yaptik yuvarlandik baya oynadik cocuklarla. Gitme zamani gelince yine gelin olur mu diyenler oldu. Otobuse bindik el salladik falan. Gule oynaya gittigimiz yerden istisnasiz hepimiz ogretmende dahilaglayarak donduk.
Mudurun anlattiklari cok etkilemisti bizi oyle arkada onlari birakip evlere donmek. Asla unutamam heralde adamin konusmasini. Cok sansli bi cocukmusum demistim. Evde yapilan yemek yuzunden annrlerimizle kavga ediyoduk. Cocuklaron kucucuk yaslarinda yasadiklarina bak

sagolun arkadaslar. Aferin-plus kullanan varmi? 6 yas itibaren yaziyoda icinde kafam karisti. Daha once kullanmistik aferin ama plus degildi sanirm o.
Bize en son onu verdi 5 gun kullandik burnu hala akiyor.

Eklentiler

• P_20161019_181909.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 46
Allah hepsine yardim etsin. Cok zor. Sizde ne guzel birsey yapmissiniz.

Ben bu evin mutfağını çok sevdim hem benimkine gore büyük hem de önü açık dışarıyı görüyorum o yüzden hic cikmiyorum durmadan aklıma gelen şeyleri pisiriyorum hem çocuklar okulda yiyiyor ben de vakit geçirmiş oluyorum eşim dün eve geldi o keki sen mi yaptın dedi bende çizgi filmlerdeki gibi kokuyu takip ettiysen doğru yerdesin dedim:))

Her kadinin ruyasi buyuk mutfak :)

Mutfagim o kadar buyukki. Dolaplardan 6 kisilik masadan arta kalan bosluga 4 m2 hali serdigim halde hala bosluk var kocaman bi tezgah evye cam onunde. Cam da kocaman karsim bos manzara.
Ama oyle abuk subuk bi dolap yapmislar ki koca mutfaga sigamiyorum.
Keskem ev benim olsa da istedigim gibi yaptirabilsem.

Annemlerin de öyle çok büyük mutfakları gecen gün buraya geldi bu mutfağında küçük dedi bende eskisine gore gayet iyi dedim yok yok küçük dedi bende bence sizinki çok büyük dedim buraya 4 kişilik masa koydum yemegimizi mutfakta yiyiyoruz salonum hep tertemiz duruyor mutfağa dökülüyor onları da hemen supuruyorum yazın balkonda yeriz balkon çok büyük iyi oldu sadece evde banyolardan çok koku geliyor hele sabahları koku çok oluyor bütün giderleri kapatiyoruz ama yok naftalin gibi ernetin yuvarlak koku için olan toplardan aldım koyuyorum onlar biraz kesiyor havalandırmayı iyi yapmamışlar sanırım herkeste varmış koku

Kirada oturdugum yerde adamlar kendileri oturacaz diye yapmislar butun evi dolap yapmislar. Mutfaginda cok guzel dolaplari vardi, ocagin yaninda site bahcesina bakan pencere vardi o mutfagimi cok seviyordum. Evlenirken yemek yapmayi bilmeme ragmen her yemegi severek yapiyordum tadlari da guzel oluyordu :) Bir kadin icin mutfak onemli.

Biz lojmanda oturuyoruz ve bize kucuk geliyor ev artik hele mutfak beni deli ediyor dolaplari eski yedi yilik evliyim ve ceyizimdeki pek cok seyi cikarip kullanamadim uer darligindan tek iyi yonu kocaman bir bahcesi oyun parki ve etrafi cam agaclariyla cevrili olmasi cocugun hatrina katlaniyorum bahcesinde gezip oynuyor diye

On beş gün oldu reglim biteli az önce yine regl oldum neden böyle oldu acaba aylardır düzenli oluyorum şaşkınım

O koku bizde de var maalesef eskiden çapraz dairede otururken yoktu. Burda var ve sinir oluyorum :^/

O koku bizde de var maalesef eskiden çapraz dairede otururken yoktu. Burda var ve sinir oluyorum :^/
Bizim evde de sadece rüzgarlı havada koku geliyordu kapatiyorduk giderleri havalandırmayı aciyorduk hemen gidiyordu ama burası çok kötü koku gitmiyor uzun sure ve cok sık geliyor cumartesi evde yoktuk gece bir geldik evde nefes alınmıyor kokudan midem bulanıyor sabahları, eşimin yigeni de aynı sitede onda da varmış koku çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…