Annelerin Güncesi

Gece saat 2 anne gonguma (dondurma) yiyelim mi dedi bir ses :dondurma:
Yiyelim ama baba hasta o yiyemez onun da canı ister, o iyileşsin yiyelim dedim, o an aklıma ilk ne geldiyse,
Evde öksüren bir büyük bir de küçük hastam var çünkü dondurma ile riske atamazdım
Su dondurmayi duzgun soyleyen cocuk gormedim daha :)
Bizim ki de gıngınma diyo. Surekli istiyo havalar soguyunca parklar kapanir dondurma yenmez diyorum. Kendi kendine tekraredip agliyo:KK53:

ben şimdi neden hiç sigara içmediğimi buldum tamamen üşengeçlikten
yahu şu havada ofistekiler hiç üşenmiyo montlarını fln giyiyolar çay kahve alıp dışarı çıkıyorlar
mümkün değil ben yanımda sürahi olmasa su içmeye gitmicek moddayım :KK53:
O da iyiymis :KK70:
Esim dunyanin en usengec insanlarindandir. Ama sigarasi bitti diye disarida tipi varken markete gittigini bilirim. Nasil bi istekse artik neler yaptiriyo adama

çekiliş için pek katılımcı yok sanıyorum üç yaş çekilişi yapabiliriz gibi göründü gözüme

bu ara o kadar sikisigiz ki. Kredimiz var ocakta bitecek. Araba icinde kp kredi cekmisti. Bizim kredimiz bitince ona devam edecektik. Kpin isleri bozuldu. Bizim borcumuz icin sikintiya girmesin diye onu da oduyoruz suan. Bir de bi sikintimiz var bu gun yarin sonucunu ogrencez eger kotu bi sonuc alirsak maddi manevi destekte bulunmamiz gerekecek.
Hayirlisi olsun herseyin de. Bu kadar derdin arasinda bir de cekilis dersem esim ben ne dusunuyorum sen ne dusunuyosun diyebilir :)
Bu seferde uzaktan izleyeyim sizi. Hatta kim kime aliyo bileyim de gulerek izlerim :)
Tamam canım inşallah bu süreci kolay atlatırsınız
sen belki hakem olursun o zaman :KK70:

Arkadas esiyle hafta sonu bodruma gitmisti denize girmisler kiz yanmis. Gunes kremi almadigina pisman oldum dedi :) Biz dun aksam dogalgaz yaktik. Millet bodrumda denize giriyor nasil is.
benim kız da ig de bir kaç paylaşımda gördü havuz diye tutturdu pazar günü kardeşime götürcem artık kapalı mapalı gönlü olsun

Kanallarda geziyodum esra erolda cocuklugumun gectigi mahallede ki amcayi gordum soklardayim :KK70: bir de oyun havasi oynuyo :KK70:
O kadar severdik ki kendisini. Uzun saclari garip biyiklari vardi. Simdi bembeyaz olmus hepsi. Tonton dede olmus. Karisini acaip cok severdi. Cok asikti kedileri falan vardi evlerine gider severdik. Karisi da kendisi acaip sevilirdi sokakta.
Karisi oldukten sonra cok uzulmustu. Annemler bayramda hepimze tembihlerdi gidin mutlaka diye kuzenlerle giderdik bayramda cok mutlu olurdu. Karisi oldukten sonra 1 tane dantel bile kaldirmamisti evden. Oyle cok seviyodu karisini. 10 senedir falan gormemistim sok oldum simdi gorunce.
Insallah cok mutlu olur ya acaip huzunlendim.

Simdi baktim esra erol degilmis. Zuhal topalmis :KK70:

Sizce bu cocuk odasi icin nasil? Siz boyle birsey dusunur muydunuZ?

Eklentiler

• FB_IMG_1476815668818.jpg
    FB_IMG_1476815668818.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 49
X