Annelerin Güncesi

Canım ona sarımsak sürünce geçiyormuş bi dene istersen
Hımm duymamıştım hiç çayla pansuman yaptım yumuşadı gibi Batışıyo bide elleyince acıyo şuan
Kizlar bisi sormak istiyorum simdi erkeklere cis yapinca pipi diye soyluyoruz ya simdi siz kizlariniza ne diye soyluyosunuz ben cevap verecek bisi bulamadimda
çocuk gelişim uzmanları ve pedagoglar işin ciddiyeti açısından yumuşatacak isimler söylemeyin diyo ama yani vajina diyecek halimizde yok tabi ben bir iki kuku dedim ama çok da sormadı elleyince de hep Oray'a ellenmez fln diyorum pek isimlendirmiyorum

cocuklari ni3] fayika fayika [/USER] oglusunun dogum gunu kutlu olsun nice mutlu yillara insallah

Kizlar dun dr a gitcem demistim gittim ancak sira bitmis eve dondum, aksam mevlut vardi oraya gittim kasintim gecmisti ama orada tekrar basladi, acile gittik acil cok kalabalikti sabaha kadar beklemeyelim yarin giderim dedim esime, gece yattim kasiniyorum deli gibi uykudan uyaniyorum surekli,anormal sekilde yuzum sisti yine gozlerim kapandi neredeyse neyse kasinarak uyandim sabah 5 civari koridora ciktim, lambayi yaktim gozum karardi perde indi sanki bir anda gozlerime,duvarlara tutunarak esime seslendim nefes almakta gucluk cekiyordum o an ölecegimi dusundum bayilmisim esim ambulans cagirdi tansiyon cok dusuk dedi evde hastaneye gittik 3 serum takildi igne yaptilar, kendime geldim ama yine sistim acildeki dr beni cildiyeye yonlendirdi sabah 8 de yine sira bitti dediler, acil oldugum halde beni muayene etmedi dr bozuntusu esim bagirdi cagirdi sikayet ettik ama sonucta dr halkiymis sira bitmisse ne olursa olsun muayene edemezmis,
Oradan ozel hastaneye gectim dr urtiker dedi 4 tane kortizonlu igne ve ilac verdi on gun kullancam bir hafta ilaclarin etkisinin gecmesini bekleyip, test icin gidicem neden oldugunu arastiracaklar,dr tehlikeli dil ve bogazda sistigi icin nefes durmasi olabilir dedi aksam da zaten ona benzer birsey olmus ilqclara ragmen yuzunde sislik olursa hemen acile git mudahele etsinler dedi,cok zor anlar yasadik kizlar esim cok korkmus annem geldi ambulansa binerken ölü gibiydin dedi iste boyle kizlar kusura bakmayin uzun oldu
Canim arkadasim cok gecnis olsun cok uzuldum ama cocukkarini dusun onlarin sana ihtiyaci var.Allah korusun sana bisey olsa coluk cocugun perisan olur.

Biz ozel bolgeye kutu diyiruz.Hatta hamileyken dr cinsiyet tahmininde burasi kutusu demisdi oradanbaklimda kaldi

Canim benim ya cok zorgunler gecirdin ve.hala gecirmeye devam ediyosun vucudun tepki veriyo kaldiramiyor artik demekki bir daha yasanmaz inşallah canim cok cok geçmiş olsun

Cok buyuk geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım ilk yazdığında ürtiker olabileceğini tahmin edip yazmıştım benimde stresli dönemlerimde oluyo hele bir keresinde yüzüm evrim geçirmişti şişmekten bende üç iğneyle ve serumla toparlanmıştım benden detaylı bi tetkik istemediler sadece ilaç vermişti doktor hafif kızarıklık ve kaşıntı olduğunu hissettiğinde kullan atağa çevirmeden şikayetin sürerse hemen doktora başvur demişti
belki seninkide strese bağlıdır

Çok geçmiş olsun canım. Stresten çıktığını düşünüyorum ben, geçer inşallah bu zor günler.

Canim cok stres yaptin, cok uzdun kendini. Lutfen kendine iyi davran cocuklarinin guzel gunlerini dusun bu kadar kendini hirpalama yazik.

Canim benim cok geçmiş olsun. Gerçekten zor günler geçiriyorsun ve vücudun buna tepki veriyor. Umarım kısa sürede bütün sıkıntılarından kurtulursun.

vucut dayanmadı artık tabi eşinde ne kadar sıkıldığını iyice anlamıştır ve konuya iyi bi çözüm bulur

senelerin kuku su :) bizimki sormuyo bişey demiyoruz daha ne deriz bilmiyorum ama şimdiden özel bölge olarak anlatılmalı tabi bazen elliyo çıplak oldumu ellenmez diyorum

Esinn10 canım çok geçmiş olsun. Üzme kendini bak sıkıntılanıyosun çocuklar da etkileniyordur. Dikkat et kendine canım

Canim cok geçmiş olsun gerçekten sitres herşeyin basi. bu ara çok yiprandin ve sonuç bu oldu çok üzüldüm okurken tekrar tekrar geçmiş olsun.
sagolun kizlar simdi daha iyiyim bende uzuntuden oldugunu dusunuyorum son gunlerde moralimi yuksek tutmaya calisiyorum ama ust uste sikilmam yetti sanirim bu duruma
L Leydiminik evet ürtiker olabilir demistin benimde yüzüm cok kotuydu hastanede herkes bana bakiyordu:)
Birde bana kortizonlu igneler verdigi icin tuz,şeker,kabuklu kuruyemisle,deniz ürünlerini yasakladi sana boyle birsey demismiydi lutita lutita bak yalniz degilsin bana da yasaklandi tuz sana eslik ediyorum:)

Canim arkadasim cok gecnis olsun cok uzuldum ama cocukkarini dusun onlarin sana ihtiyaci var.Allah korusun sana bisey olsa coluk cocugun perisan olur.
Sagol canim zaten aksam fenalsinca ilk onlar geldi aklima ben babasiz buyudum cok zor Allah cocuklarimizi anali babali buyutsun herseyi akisina biraktim artik kpss ye basvuru yaptim kendimi toparlayip sinava hazirlanmaya baslayacagim sansimi deneyecegim hayirlisi olur insallah

E Esinn10 canim cok cok gecmis olsun. Bir daha tekrarlamaz insallah. Esinde umarim dahaniyi anlamistir seni ne kadar etkiledigini. Kendine cok iyi bak 3 evladin var senin kendini de ihmal etme :dua:
fayika fayika iyi ki dogmus oglusun. Biraz gec oldu ama :)

Kizlar hangi gunes kremini aldiniz bir hafta icin kac ml olanliklardan alayim sizce gecen sene mustela 200 ml almistim ama bitmedi yarisi bile bu sene ayni kremi kullansam etkisi olmaz demi arkasinda 12m yaziyor ama daha ici cok dolu ne yapayim sizce

Kizlar hangi gunes kremini aldiniz bir hafta icin kac ml olanliklardan alayim sizce gecen sene mustela 200 ml almistim ama bitmedi yarisi bile bu sene ayni kremi kullansam etkisi olmaz demi arkasinda 12m yaziyor ama daha ici cok dolu ne yapayim sizce
ben geçen yıl sebamed almıştım aynı öyle yarısı duruyodu ama bu yıl tekrar aldım ne olur ne olmaz diğerinide attım mecburen bu yıl nivea aldım
sebamedde neredeyse hiç tatile gitmemiş gibi olmuştu niveada da herhangi bir yanık kızarma olmadı ama bronzlaştırdı

ben geçen yıl sebamed almıştım aynı öyle yarısı duruyodu ama bu yıl tekrar aldım ne olur ne olmaz diğerinide attım mecburen bu yıl nivea aldım
sebamedde neredeyse hiç tatile gitmemiş gibi olmuştu niveada da herhangi bir yanık kızarma olmadı ama bronzlaştırdı
Mustela dada sebamed gibi olmustu canim peki ne kadara almistin bide kac ml almaliyim sence

Bende aynen mustelanin buyugunu almistim. Kendim gunluk kullaniyorum. Bosa gitmesin diye. Sabah aksam parkta oldugumuz icin yaniyorum. Enseme hic surmek aklima gelmemisti. Ense kismim kizarip bildigin kararmis. Ama kollarim yuzum hala normal. Yanmasini engelliyo demekki ama uv isinlarina karsi koruyuculugu nasildir bilemiyorum. Illa ki azaliyodur.
Kendim kullanicam bosa gitmesin diye.
Cocuga da bu sene en kucuk boy neyse onu alicam. Biterse tekrar orda alirim.

sagolun kizlar simdi daha iyiyim bende uzuntuden oldugunu dusunuyorum son gunlerde moralimi yuksek tutmaya calisiyorum ama ust uste sikilmam yetti sanirim bu duruma
L Leydiminik evet ürtiker olabilir demistin benimde yüzüm cok kotuydu hastanede herkes bana bakiyordu:)
Birde bana kortizonlu igneler verdigi icin tuz,şeker,kabuklu kuruyemisle,deniz ürünlerini yasakladi sana boyle birsey demismiydi lutita lutita bak yalniz degilsin bana da yasaklandi tuz sana eslik ediyorum:)
Ayy canm kac gundur giremiyorum hastanelerde kosturmaktan cook gecmis olsun insallah hemencik iyi olursun.tuz kemiklerin icn zararli kortizon kullanirken canm sadece kilo icin degil. aman sakin yeme azciktan bisey olmaz deme sifir tuzlu ye herseyi. Doktor bana artik tuzlu yiyeblirsin dedi ama ben yinede yemiyorm dikkat ediyorum kortizon vucuttan iki yil cikmiyomus bana bide 1000 mg cok yuksek dozda verdiler 10 gun boyunca. Tekrardan cok gecmis olsun malesef bazi rahatsizliklara bi o iyi geliyo.

Surekli kosturmaca cok yoruluyorum. Dun samatyaya gittim iki gun yatirip belimden su falan almak istediler. Hemen kactik ordan. Ozel bi doktora gittm. Belinden su falan aldirma sakin dedi o teshis icn yapiliyo ne verek var zaten teshis koyulmus dedi. Ama aylik igneler 3.500 tl tutuyomus oyuzden istanbul univ. Hastanesine gidip rapor almam gerekiyo ilaclar icin yoksa imkani yok omur boyu her ay okdar para vermemin.yarin yine kosturcaz esimle. En buyuk sansim esim hep yanimda sagolsun benden haberler boyle pek giremiyorum kendinize iyi bakin

Gecen sene nivea kullandik memnun kaldim ama cogu kaldi bitmedi bizmkide. Bu senede garnier cocuk aldim doktorun tavsiyesiydi hem bu hemde kucucuk boy 50 ml

fayika fayika iyi ki doğmuş oğluşun nice yaşlara.. bu arada ağustos annesi olduğunu bilmiyordum :)
E Esinn10 cnm çok çok geçmiş olsun inan okuyunca nasıl üzüldüm anlatamam. Stres yapma bişeyi bırak herşey olacağına varır. Eşinde bu durumu görünce annesinin gelmesini iki kere düşünür artık.
lutita lutita sanada çok geçmiş olsn. İğneler gerçekten çok pahalıymış inş. sorunsuz bi şekilde devlette yaptırırsın..

X