Annelerin Güncesi

Kızlar yakında düğünümüz var ve malesef reglim tam o güne denk geliyor. Açık renk elbise giyeceğim ve kanamam çok oluyor :mad: Ertelemek için dra danışarak hap aldım, kardeşim yan etkilerinin olduğunu söyledi, prospektüsü okuyunca vazgeçtim. Başka nasıl erteleyebilirim derken tarçının geciktirdiğini okudum. Tarçını deneyeceğim ama işe yaramazsa tampon kullanacağım. Daha önce hiç kullanmadım toksik şok etkisi falan olabiliyormuş korkuyorum ne yapacağımı şaşırdım. Kullanan oldumu aranızda?
dogru kullanildigi bi surece bi sorun yok. Ben kullandim denize gttgimz gun adet oldum. Baya iceri itmek gerekiyo ipi kaliyo sadece disarda. Ve sk degistrmek gerekiyo. Benm kuzenim surekli kullaniyo ped kullanmiyo hic ama gercekten cok rahat tampon ilk korkarak kullandm snra memnun kaldim

Peki geciktiricinin nasıl kullanıldığı hakkında bilginiz var mı? Dr bir hafta önceden başla dedi de şart mıdır bir hafta önceden başlamak yani hiç içesim yok o kadar süre :KK43:
Canım bilmiyorum kardeşime sorarım regl başlamadan önce ama ne kadar önce bilmiyorum bir kereden birşey olmaz stres yapma dra da danismissin

Peki geciktiricinin nasıl kullanıldığı hakkında bilginiz var mı? Dr bir hafta önceden başla dedi de şart mıdır bir hafta önceden başlamak yani hiç içesim yok o kadar süre :KK43:
evet canim bi hafta once baslamak gerekiyo. Basladiktan sonra ya da bi iki gun kala kullanirsan bi etkisi olmaz demisti bana doktor

1 1h1r ben kullandım bayram tatilinde baslamadan 2-3 gun once başlaman yeterli periyodun duzenli ise tatil icin mecburdum ama başka sebepten erteleme :KK66: sonrasindaki ağrısı kar kalmasın yanına

Canim geciktirici kullanma. Gerçekten yan etkisi çok olan bi ilac. Bende zamanın da kullandım evet şu ana kadar bi yan etkisi olmadı ama annemin arkadaşınında kötü huylu kiste sebep olmuş.

Tuvalet egitimi icin kayinvalidemle es zamanli baslayacagimiz bir zaman bekliyordum. Bu seferde gecen hafta kv nin fizik tedavi durumu cikti dedim 15 gun daha erteleyecez mecbur. Sabah uyandim bezini degistirirken cis dedi lazimliga yapti, sonra 2 kere daha yapti sonrasinda biz hatirlattik su saatte kadar 2 kere altina kacirdi onun disinda lazimliga yapti. Yarim saat disari cikmislardi bez bagladim dondugunde kuruydu bezi cikarttim, birde uyurken bagladim oglen normalde uyudugu kadar uyumadi uyaninca bezi cikarttim bez kuruydu. Olacak gibi sanki bu is. Keske 15 gun evde durabilsem Ardayla. Sonraki gunlerde surec nasil olacak bilmiyorum kv nin durumundan dolayi. Hayirlisi...

Kızlar anneanem vefat etti çok seviyordum rol modelimdi birçok şeyi ondan öğrendim cenazeye götürmediler hamilesin dayanamazsın diye bugün defnedildi yarın gideceğiz inşallah yasinlerinizi fatihalarınızı esirgemeyin lütfen elim kolum bağlı hissediyorum

Kızlar anneanem vefat etti çok seviyordum rol modelimdi birçok şeyi ondan öğrendim cenazeye götürmediler hamilesin dayanamazsın diye bugün defnedildi yarın gideceğiz inşallah yasinlerinizi fatihalarınızı esirgemeyin lütfen elim kolum bağlı hissediyorum
Basiniz sagolsun canim. Nurlar icinde yatsin.

Basin sagolsn canm Allah mekanini cennet eylesin.

Basın saolsun canm cennet mekanı olsun

Tuvalet egitimi icin kayinvalidemle es zamanli baslayacagimiz bir zaman bekliyordum. Bu seferde gecen hafta kv nin fizik tedavi durumu cikti dedim 15 gun daha erteleyecez mecbur. Sabah uyandim bezini degistirirken cis dedi lazimliga yapti, sonra 2 kere daha yapti sonrasinda biz hatirlattik su saatte kadar 2 kere altina kacirdi onun disinda lazimliga yapti. Yarim saat disari cikmislardi bez bagladim dondugunde kuruydu bezi cikarttim, birde uyurken bagladim oglen normalde uyudugu kadar uyumadi uyaninca bezi cikarttim bez kuruydu. Olacak gibi sanki bu is. Keske 15 gun evde durabilsem Ardayla. Sonraki gunlerde surec nasil olacak bilmiyorum kv nin durumundan dolayi. Hayirlisi...
Kolay olur inşallah hazır gibi sanki öyle sinyaller vermiş arda

İnşallah kolay öğrenir canım. Bende evde olduğum iki hafta vardı o zaman başladım. Ben ve gökçe için iyi oldu.

Başınız sağolsun canım.

basiniz sagolsun canim allah rahmet eylesin basiniz sagolsun

Başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin

basiniz sagolsun. Allah rahmet eylesin...

Gun kavrami falan kalmadi bende ama ilk 2 gunden sonra emzik icin zorlamamisti pek. Simdi iki gundur. Her uyku vaktinde. Emzik gelmicekmis annecim diye diye agliyo. Cok fazla degil ama boyle uzulmus gibi soyluyo. Kiyamiyorum oyle diyince. Ne zaman unutacak acaba...

1 haftadir heralde ben her tuvalete gittigimde. Bende cis yapayim diye oturuyo lazimliga. Tas catlasa 1dk oturmuyo. Hala tedirgin otururken bana tutunuyo siki siki. Hic cis yapmadi bitti diyip hemen kalkmak istiyo. Kaldiriyorum. Cis yaptim falan diye seviniyo. Hevesi var suan ama korkusunu sanirim yenmis degil hala. Bizim kesin yaz sonuna kalir.

Tuvalet egitimi bitsin en cok binanin icinesinen bez kokusundan kurtulacagima seviniyorum. 2 kat posete koyup oyle koyuyorum kapida ki cope yine de koku siziyo

Gun kavrami falan kalmadi bende ama ilk 2 gunden sonra emzik icin zorlamamisti pek. Simdi iki gundur. Her uyku vaktinde. Emzik gelmicekmis annecim diye diye agliyo. Cok fazla degil ama boyle uzulmus gibi soyluyo. Kiyamiyorum oyle diyince. Ne zaman unutacak acaba...

1 haftadir heralde ben her tuvalete gittigimde. Bende cis yapayim diye oturuyo lazimliga. Tas catlasa 1dk oturmuyo. Hala tedirgin otururken bana tutunuyo siki siki. Hic cis yapmadi bitti diyip hemen kalkmak istiyo. Kaldiriyorum. Cis yaptim falan diye seviniyo. Hevesi var suan ama korkusunu sanirim yenmis degil hala. Bizim kesin yaz sonuna kalir.

Tuvalet egitimi bitsin en cok binanin icinesinen bez kokusundan kurtulacagima seviniyorum. 2 kat posete koyup oyle koyuyorum kapida ki cope yine de koku siziyo
Canim emzirmeyi birakmakta hatta her yaptığımız adim boyle suruyor biz emzirmeyi birakali 2 ay oldu hala gelir meme der kiyafetimin ustunden emiyo gibi yapar yani unutmuyorlarda kabulleniyorlar zamanla

X