Annelerin Güncesi

Karınca diyince aklıma geldi.geçenlerde oturma odasında oğlumu sallıyodum.neyse uyumuş ayağımda.bende iç geçirmişim dalmışım.gece kalktık tabi karanlık midem de kazınıyodu,en son bi gofret yiyodum mama sandalyesinin tepsisine koymuştum kalanını yiyim diye aldım gofreti son lokmayı ağzıma tam atıcakken önümü görmek için ışığı açtım ayyyy bide ne göreyim mama sndalye tepsisi karıncalar içinde gofretin paketi her yeri karınca dolu.resmen bir sürü karınca yemişim.hemen Akifi yatırdım.lavaboya koştum aynada dişlerimin dibine baktım üstümde bile vardı karınca.midem bulandı öğürdüm sürekli sonra belki boğazımda dolaşıyolardır diye bi sürahi su içip yattım:KK53::KK53:
Bol bol protein almissindir:rolleyes::KK70:
Bu cok kotuymus ama ya ben icim cidden bi fena oldu. Disimin arasinda karinca dusunemiyorum:deli:

Karınca diyince aklıma geldi.geçenlerde oturma odasında oğlumu sallıyodum.neyse uyumuş ayağımda.bende iç geçirmişim dalmışım.gece kalktık tabi karanlık midem de kazınıyodu,en son bi gofret yiyodum mama sandalyesinin tepsisine koymuştum kalanını yiyim diye aldım gofreti son lokmayı ağzıma tam atıcakken önümü görmek için ışığı açtım ayyyy bide ne göreyim mama sndalye tepsisi karıncalar içinde gofretin paketi her yeri karınca dolu.resmen bir sürü karınca yemişim.hemen Akifi yatırdım.lavaboya koştum aynada dişlerimin dibine baktım üstümde bile vardı karınca.midem bulandı öğürdüm sürekli sonra belki boğazımda dolaşıyolardır diye bi sürahi su içip yattım:KK53::KK53:
ayy inanmıyorum bir kaç gün kendime gelemezdin sanırım :ruh:

bir an senin yerinde kendimi düşüneyim dedim..:kusmuk: yok yok düşünemedim...:KK51:

Kendime tam olarak :sinirli: bunu yapmak istiyorum. Oğlum dün geç de olsa 12 gibi uyudu ve sabaha kadar 9 a kadar gıkı bile çıkmadan uyudu. Ki bu 23 aylık yaşamında bir ilk. Ve o gece de beni uyku tutmadı sabahın 8.30 una kadar uyanıktım tam daldım yarım saate uyandı.
Ya düşünüyorum da doğumdan beri ilk kez 9 saat kesintisiz uyuma şansım yakalamışım ama değerlendirememişim :kızgın:
Bu büyük ikramiyeyi kaçırmak gibi bişey :KK61:

Kendime tam olarak :sinirli: bunu yapmak istiyorum. Oğlum dün geç de olsa 12 gibi uyudu ve sabaha kadar 9 a kadar gıkı bile çıkmadan uyudu. Ki bu 23 aylık yaşamında bir ilk. Ve o gece de beni uyku tutmadı sabahın 8.30 una kadar uyanıktım tam daldım yarım saate uyandı.
Ya düşünüyorum da doğumdan beri ilk kez 9 saat kesintisiz uyuma şansım yakalamışım ama değerlendirememişim :kızgın:
Ben 1 hafta tek başıma evdeydim ya... o uykular bana da gelmedi.. şimdi o kadar çok pişmanım ki anlatamam.. :kızgın::mad:

Ben 1 hafta tek başıma evdeydim ya... o uykular bana da gelmedi.. şimdi o kadar çok pişmanım ki anlatamam.. :kızgın::mad:
bende kızımın ananesiyle yattığı o bir kaç gecede uykusuzluğuma pişman oldum dün gece :deli:

randevu yaklaştıkça stres oluyorum :olamaz: bir de kan verebilir miyim acaba yoksa yarın sabah mı vermem gerekecek bi de sonuç için bekle :işsiz:

ay bi de bgn nasıl paçozum allahım kızım kocanın çalıştığı yere gidiyon acik süslen bi havalı olmaya çalış :kızgın: ben spor ayakkabı tayt üzerine salaş bi tişört bari pijama giyseymişim :kızgın:
bi de kocanın çalıştığı işyerine :skandal::oha: aslında bunu demek istedim:oops: şaka bi yana boşver yaaa... ne gerek var havalı olmaya ben olsam bende öyle giderdim..

bi de kocanın çalıştığı işyerine :skandal::oha: aslında bunu demek istedim:oops: şaka bi yana boşver yaaa... ne gerek var havalı olmaya ben olsam bende öyle giderdim..
havalı derken duruş olarak şöyle saçı başı yerinde :KK23:bi salınsaydım yanında dicem ama sporlarla fln iice cücük gibi kalcam yanında :KK53: belki de hastane tarafına geçmez sessiz sedasız dağılırım :olamaz:

Ben utanmasam dugunlere bile pacoz gitcem :KK70:
ya bende çok abartı biri değilim bildiğiniz üzere ama hani bugünde fazla salmışım :işsiz:

inşallah atesi yukselmemistir kızının ve rahat bir gecr gecirmidsindir. ben kabus gibi bir gece yaşadım. bu saat oldu hala uyumadim. benim kız surekli uyandı ve her unutmam nerdeyse iki ssati aldı. esimi işe gondermeyecem. yoksa gün icinde yigilip kalirim. bana evde yardim edebilcek bir yakinimin olmsmasi ne kadar zor allahim.
Allah yardımcın olsun canım, ilk zamanlar zor oluyor yipraniyoruz ama geçiyor nasılsa. Bunu üçüz büyütmüş bir anne olarak en iyi sen bilirsin. En yakın zamanda uykuları düzelir inşallah kızının. Maşallah bu arada sana 4 çocuk annesi olmak zor ama mükemmel birşey olsa gerek.

Hanımlar ben de çok uykusuzum çözemedim bu işi.bir gece önce mışıl mışıl uyuyan kızım dün gece uyumak nedir bilmedi kızım 10 aylık ben de işe gideceğim pert olmuş durumdayım
Canım çocuklar hep aynı. Benim oğlum 23 aylık olumlu birşey söylemeye korkuyorum. Bakıcı bakıyor oğluma dün işe giderken dedim ki iki üç haftadır çok uyumlu hiç aglamıyor beni gulerek yolculuyor bu sabah evden zorla çıktım ikna edene kadar canım çıktı. Bir öyle bir böyle buyuyecekler inşallah

Teşekkür ederim hepinize kızlar

Aslında grip gilan değildi hergün dondurma yer aslında ama dünde yemişti parka girmiştik akşam yıkadım baya da kaldık banyoda akşam da krpız yedi soğuktu ne bileyim üstüste geldi heralde
Gece uyanmadı ben kalkıp ateşine baktım az az hep vardı sabah uyandığında 37.6 idi calpol verdim yine ama yarısını dışarı püskürttü şimdi de tek badi ile geziyo en son ölçtüğümdr 37.1 di çok değil de işte inşallah yükselmez
Geçmiş olsun canım, cok yüksek değilmiş inşallah artmadan geçer gider.

Kahvalti yapmadi pek sipam. Kavun kestim sever bari onu yesin de uyutayim diye.
Verdim agzina evin icinde ordan oraya kosup duruyo. Yutup geri gelip istiyodu. Allahim yiyo diye seviniyorum bende. Git gel yedi baya. Yataga gidelim dedim bir de ne goreyim. Agzinda uc kisimlarini ezmis yemis. Kabuga yakin kisimlari da bizim yatagin uzerine cikarmis:işsiz:
İş cikarsalar da bize çok tatlılar:)) Böyle durumlar da ben gülüyorum hep tutamiyorum kendimi:)) Yaptığım uyarı da güme gidiyor:)) Ya dün gece keremin altını değiştirdim bez ortadan kayboldu aklımdan çıkmış eşim attı filan sandım heralde. Unutup gittim. Kerem alpi uyutup bulasigi toplamaya geldim mutfaga bi baktım bez lavabonun içinde oraya basket atmış sanırım benim sipa:)) Eşime diyorum kerem alp atmış bunu buraya heralde adam da diyor yani ben atmış olamam heralde:))) Huy edindi kerem alp geçenlerde de yelegini atmıştı. Şu içip uyarmazsak bardağı da atıyor:))

Ay yaa insan deli oluyor. Ben kaç gündür yorgunluktan kanepe de uyuyup kalıyordum dün gece de yattım uykum kaçtı zorla uyudum. Bizim dengeler alt üst

O şans bize hiç vurmuyo ama heralde bende uyuyamazdım.bünyemiz alışmış sık uyanmalara
randevu yaklaştıkça stres oluyorum :olamaz: bir de kan verebilir miyim acaba yoksa yarın sabah mı vermem gerekecek bi de sonuç için bekle :işsiz:
aaa ne oldu cnm.kaçırmışım geçmiş olsun.

Ayy ne guzel olurdu karsiyaka bana bayagi uzak bide carsamba gunu nehiri dr a goturcem eger keske gaziemir optimum olsaydi kosa kosa gelirdim
Ksk dediğim mavibahçeye gitcez mavişehir o zaman bu sefer böyle olsun çünkü tencereme alışveriş yapıcam ordan
Başka bigün planlarız gaziemire

X