Annelerin Güncesi

Bende hikaye çok kızlar aklıma geldikçe yazarım kv dem bu konuda uzmandır. Bigün eski bi komşusuyla karşılaştı kadının kocası bi ara hastaymış kv bunu hatırlıyor ama adamı da öldü diye düşünmüş bi an. Kadına başınız sağ olsun mekanı cennet olsun falan demeye başladı tabi kadın şok:KK57: Neyse kadıncağız kendine gelince yok eşim iyi evde kendisi dedi:skandal:Bu seferde biz şok :rolleyes::rolleyes:

Kahvalti yapmadi pek sipam. Kavun kestim sever bari onu yesin de uyutayim diye.
Verdim agzina evin icinde ordan oraya kosup duruyo. Yutup geri gelip istiyodu. Allahim yiyo diye seviniyorum bende. Git gel yedi baya. Yataga gidelim dedim bir de ne goreyim. Agzinda uc kisimlarini ezmis yemis. Kabuga yakin kisimlari da bizim yatagin uzerine cikarmis:işsiz:

Bende hikaye çok kızlar aklıma geldikçe yazarım kv dem bu konuda uzmandır. Bigün eski bi komşusuyla karşılaştı kadının kocası bi ara hastaymış kv bunu hatırlıyor ama adamı da öldü diye düşünmüş bi an. Kadına başınız sağ olsun mekanı cennet olsun falan demeye başladı tabi kadın şok:KK57: Neyse kadıncağız kendine gelince yok eşim iyi evde kendisi dedi:skandal:Bu seferde biz şok :rolleyes::rolleyes:
senin kv de iyiymis ya :KK70:

gunaydınlar..

Blackkcat Blackkcat @Keskek geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa sürede iyileşirler.. @Esmanur18 sende inşallah gün içerisinde dinlenirsin..

L Leydiminik inşallah bugün güzel haberlerle dönersin canım...

siz akşam yazarken gülmüşsünüzdür ben sabah sabah şirketi inlettim resmen.. kardeşim ağlıyor musun gülüyor musun diye yanıma geldi.. Allah tan kimse yoktu da rahat rahat güldüm.. Siz beni güldürdünüz Allah ta sizi güldürsün (Amin)
Senin yine iyi ben uyumuştum gece uyandığımda okudum, birden kahkaha attım tutamayıp, tabi eşim uyuyor, o an sesime ya uyandıysa diye korkudan gülmenin devamı gelmedi:KK70: neyse ki uyanmadı derin uykudaymış:KK70: ya bi de uyansaydı:KK70:

Senin yine iyi ben uyumuştum gece uyandığımda okudum, birden kahkaha attım tutamayıp, tabi eşim uyuyor, o an sesime ya uyandıysa diye korkudan gülmenin devamı gelmedi:KK70: neyse ki uyanmadı derin uykudaymış:KK70: ya bi de uyansaydı:KK70:
iyi ki uyanmamış.. uyansaydı bi de uykusu kaçsaydı vay halimize.. :skandal:

Canim tereyag pekmez yap.istersen bogazini yumusatir cok geçmiş olsun
Doğru diyon yapayım şimdi hem kahvaltı gibi.saol
@3a1y @Keskek gecmiş olsun kızlar. Bizde çok öksürül olunca alerji şurubu işe yarıyor ama alerjik bünyeliler benimkiler, bi dr sor istersen canım Blackkcat Blackkcat
Alores diye bi alerji şurubu içiyo zati.haziran sonuna kadar devam etmeliymişim.saol cnm
gecmis olsun kizlar miniklere. Ilerlemez insallah
Teşekkür ederiz cnm
Allah korusun çok geçmiş olsun inşallah düzelir

Geçmiş olsun niye ki

Geçmiş olsun inşallah hastalanmaz
Teşekkürler cnm.sanırım hasta oluyorız.bayadır evde bişeler yapıp geçiştiriyodum ama benden grip geçti sanırım
Geçmiş olsun canım.
Çok saol cnm
Kızlar çok geçmiş olsun.
Çok saol cnm
Geçmiş olsun canım inşallah sorunsuz geçer

Benimde çocuklar hep anahtarı içeride unutup kapıyı çekiyorlardı bir komşum var o da hep unutuyordu sonra biz birbirimize yardımcı olduk hep kredi kartıyla açtık hiç çilingir çagırmadık kapıya da birşey olmuyor hatta o günden sonra nam saldık kapıda kalan herkes bizi çagırdı gidip açtık:))

Geçmiş olsun canım yukselmez inşallah
Geçmiş olsun canım kuru öksürükmü yoksa hırıltılımı
Kuru ama an itibariyle balgama çevirdi az önce balgam kustu.
Geçmiş olsun kızlar inşallah ilerlemez
Saol cnm.inş daha fazla ilerlemez
allah sifa versin. uykusuzluk cok zor. bu saat oldu hala uyumadim.
Saol cnm.Allah razı olsun.benim oğlum hala o şekilde sık sık uyanır ve zor uyur ama geceleri.uykumuz hiç düzelmedi malesef
gunaydınlar..

Blackkcat Blackkcat @Keskek geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa sürede iyileşirler.. @Esmanur18 sende inşallah gün içerisinde dinlenirsin..

L Leydiminik inşallah bugün güzel haberlerle dönersin canım...

siz akşam yazarken gülmüşsünüzdür ben sabah sabah şirketi inlettim resmen.. kardeşim ağlıyor musun gülüyor musun diye yanıma geldi.. Allah tan kimse yoktu da rahat rahat güldüm.. Siz beni güldürdünüz Allah ta sizi güldürsün (Amin)
teşekkürler cnm:)

Kızlar ayrıca bugün kızım balkondaki karıncaları ayagıyla öldürmeye çalıştı bende ona ama annecim yazık karıncalara üzülürler yapma öyle dedim sonra yapmadı daha sonra ben oradan geçerken bana anne basma demeye başladı hoşuma gitti beni uyarması karıncaların yanına oturup seyrediyor birşey yapmıyor
Karınca diyince aklıma geldi.geçenlerde oturma odasında oğlumu sallıyodum.neyse uyumuş ayağımda.bende iç geçirmişim dalmışım.gece kalktık tabi karanlık midem de kazınıyodu,en son bi gofret yiyodum mama sandalyesinin tepsisine koymuştum kalanını yiyim diye aldım gofreti son lokmayı ağzıma tam atıcakken önümü görmek için ışığı açtım ayyyy bide ne göreyim mama sndalye tepsisi karıncalar içinde gofretin paketi her yeri karınca dolu.resmen bir sürü karınca yemişim.hemen Akifi yatırdım.lavaboya koştum aynada dişlerimin dibine baktım üstümde bile vardı karınca.midem bulandı öğürdüm sürekli sonra belki boğazımda dolaşıyolardır diye bi sürahi su içip yattım:KK53::KK53:

X