Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

17 ekimi bekliyorum canım. bende 2-3 gündür kasık ağrılarım var bazen ağrıyor bazen batıyor. karnım ağrıyor çok gazım var. akşam olduğu zamanda bir halsizlik bir uyku, yemeği zor yapıyorum valla. banyo yapmak b,ile ölüm geliyor. bilmiyorum bakalım allahım hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım yaa

hadi bakalım hayırlısı olsun bende en son 17 eylülde adet olmuştum inş sanada bu 17 uğurlu gelirde hamile kalırsın...belirtiler genel anlamada hamileliğe benziyor ama zaman biraz daha yaklaşınca netleşir herşey....

hadi bakalım hayırlısı olsun bende en son 17 eylülde adet olmuştum inş sanada bu 17 uğurlu gelirde hamile kalırsın...belirtiler genel anlamada hamileliğe benziyor ama zaman biraz daha yaklaşınca netleşir herşey....

amin canım allahım isteyen herkese naip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallahhhhh:1hug:

kızlar listemizi yapıyorummm

KASIM AYI LıSTEMıZ
dmtumt84*****************17 Kasım
hayat77********************21 Kasım

tatlişoğlum*****************Hamilemiz :nazar:

ALLAHIN ıZNı ıLE BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ HAMıŞ OLUR ıNŞALLAHH

Son düzenleyen: Moderatör:
demet günaydın canım sabatan beri bakınıyorum sana sonunda buldum kaydirigubbakcemile5

günaydın canımm mmmm nasılsın? bu ne demek kıs aranıza katılabilir miyuim falan? başka yere gittiğini görürsem ayaklarını kırarım hee kaydirigubbakcemile
şaka bir yana nasılsın güzel arkadaşım

16 kasım canım yaz hemen

iyim şekeri hatta bomba gibiyim çok güzel bi kızım oluyomuş rüyamda çok tatlıydı yaa böle tombik tombik yanakları vardı bembeyaz teni vardı bu rüyanın etkisiylede güne süper başladım tabikiii
sen nasılsın hayatım test yapacaktın ne olduu

KASIM AYI LıSTEMıZ

hayal1403*****************16 Kasım
dmtumt84*****************17 Kasım
hayat77********************21 Kasım
bozo85*********************???????

tatlişoğlum*****************Hamilemiz :nazar:

ALLAHIN ıZNı ıLE BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ HAMıŞ OLUR ıNŞALLAHH

X