Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

iyiiym gülüm kanamam durdu umutlanmak istiyoum var mı böle çevrenizde dış gebelik tanısı konupts norma gebe olan

canım hiç duymadım yaa ama inş normaldir herşey

yavsib slm herkeze ben yeni anne adayıyım benim sat 13 ekim kan testi degerim 3600 cıktı sizce nasıl sonuç yorumlarınızı bekliyorum

hoşgeldin canım kan testi değerin hakkında bi fikrim yok tam anlamıyorum ama allah hayırla kucağına almak nasip etsin canım

damlacım çok yakınımın çocuğu 8 aylıktı ve belden aşağı gelişmemiş demişlerdi doktorlar doğum yaptı şimdi sağlıklı bir bebiğimiz var çok şükür dua et canım allahtan ümit kesilmez

kızlar oylamaya sunuyorum demeti ara diyenler arama diyenler ona göre son kez arıcam

ayy bende bugğn demet manyaaa oldum yaaa kaydirigubbakcemile3

canım neolur sorar mısın kan değeri felan naısldı? çok ihtiyamcım var istersen numaramıda vereyim

damlacım herşey bitmiş değil belki düşük riski olduğu için kan değeri yükselmemiştir hayatım hemen umutsuzluğa kapılma rabbim büyük inş bebeğimiz vardır ve seninle kalıcaktır dua et tatlım

canım neolur sorar mısın kan değeri felan naısldı? çok ihtiyamcım var istersen numaramıda vereyim

tatlım akşama eşim gelince ararım canım numara eşimde var ama sana hemen haber veririm olurmu tatlım inşallah iyidir bebişin tatlım ya sakin olmaya çalış canım bebeğine zarar verme stres yapıp ta lütfen tatlım akşama aradıktan sonra ben sana hemen özelden atarım sonuçları olurmu opuyorumnanaktan:Saruboceq:

hsmilesin canım 12 normal değeropuyorumnanaktan

arkadasım merhaba bende yenıyım burda gecen ay 19 da adet gordum fakat normalde adet olmam lazımdı olmadı.ve ınanılmaz bır sekılde goguslerım sıs ve 2 hafta ıcınde 2 kez mıde bulantısı oldu sol kasıgımda da gun ıcınde batmalar test aldım acık pembe sekılde negatıf cıktı kan tahlılı yapmaya cekınıyorum sızce durum nedır:))

tamam talım sabırsızlıkla bekliyorum bak ilk kan değeri 48 3 gün sonra 68 ttamam allah razı olsun canıummm

normalde olman gereken adet tarihin kaç canım bu belirtilere bakılırsa hamile olma ihtimalin var bu arada merhaba hoşgeldin canım aramızaopuyorumnanaktan

kızlar aradım henüz gelmemiş iş yerine nereye gittinden bilgileri yok cebini istedim ama vermediler bugün kesin iş yerine gelicekmiş numaramı bıraktım sölicekler aradımı

elime geçme demet öldürücem seni inş iyi bi sebep vardır

arkadasım merhaba bende yenıyım burda gecen ay 19 da adet gordum fakat normalde adet olmam lazımdı olmadı.ve ınanılmaz bır sekılde goguslerım sıs ve 2 hafta ıcınde 2 kez mıde bulantısı oldu sol kasıgımda da gun ıcınde batmalar test aldım acık pembe sekılde negatıf cıktı kan tahlılı yapmaya cekınıyorum sızce durum nedır:))

yardımcı olursanız cok sevınırım 3 gundur delırıcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…