Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

arkadasım merhaba bende yenıyım burda gecen ay 19 da adet gordum fakat normalde adet olmam lazımdı olmadı.ve ınanılmaz bır sekılde goguslerım sıs ve 2 hafta ıcınde 2 kez mıde bulantısı oldu sol kasıgımda da gun ıcınde batmalar test aldım acık pembe sekılde negatıf cıktı kan tahlılı yapmaya cekınıyorum sızce durum nedır:))

tatlım hoşgeldin inşallah hamilesindir canım ümitlendirmek istemem ama bence hamilesin tatlımalkisalkisalkis:Saruboceq:

arkadasım merhaba bende yenıyım burda gecen ay 19 da adet gordum fakat normalde adet olmam lazımdı olmadı.ve ınanılmaz bır sekılde goguslerım sıs ve 2 hafta ıcınde 2 kez mıde bulantısı oldu sol kasıgımda da gun ıcınde batmalar test aldım acık pembe sekılde negatıf cıktı kan tahlılı yapmaya cekınıyorum sızce durum nedır:))

hoş geldin canım aramıza
şimdi testi yaptın 2.cizgi mi açık pembe çıktı canım anlamadım o kısmı eğer öleyse gözün aydın diyelim

ya kızlar ben çıkıyorum acayip işim yoğun siz devam edin bensiz :KK43:((((

ben arada girmeye çalışırım öpüyorum ve sizleri çok seviyorum by by by

kızlar aradım henüz gelmemiş iş yerine nereye gittinden bilgileri yok cebini istedim ama vermediler bugün kesin iş yerine gelicekmiş numaramı bıraktım sölicekler aradımı

elime geçme demet öldürücem seni inş iyi bi sebep vardır

Rahatladın mı balımmmmmmmmmmmmm :))) neyse haber gelir illa kiii yoksa işyerini basarıss :))

y3sm3n bu arad sizin nasıl gidiyor siz beni ilk cesaretlendirip test yapmamı saglayan kişisinz sizede çok minnettarım ilk bebişim o yüzden çok şaşkınım

y3sm3n bu arad sizin nasıl gidiyor siz beni ilk cesaretlendirip test yapmamı saglayan kişisinz sizede çok minnettarım ilk bebişim o yüzden çok şaşkınım

aaa evet tatlım şimdi hatırldım valla bugün adet günüm gelmezse kırmızılar yrın test yapıcm dua et ya banaopuyorumnanaktan

X