Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

hoşgeldin özgeçay, merhaba, bekliyoruz işte, bugün saatler geçmek bilmiyor, neredeyse dakikaları sayıcam artık vallahi, bugün regl günüm de, olmasın diye dua ediyorum, sen de eder misin bana ve bütün kızlara?

napalım özgecim bi umut işte bekliyoruz bebişimizi inşallah hayırlısıyla bu ay gelir sen nasılsın tatlım bebiş nasıl opuyorumnanaktan
bebiş iyi canım çok şükür bakalım ikili teste 2-3 hafta kaldı onu bekliyoruz hayırlısıyla..

hoşgeldin özgeçay, merhaba, bekliyoruz işte, bugün saatler geçmek bilmiyor, neredeyse dakikaları sayıcam artık vallahi, bugün regl günüm de, olmasın diye dua ediyorum, sen de eder misin bana ve bütün kızlara?

ah canlarım yaa.. etmez miyim ederim tabii ki sizlere dua..
umarım ki hamiş kalırsınız da bu güzel duyguları yaşarsınız biran önce... :Saruboceq:

damlam123, geçmiş olsun canım, ama üzülme gün doğmadan neler doğar demişler, eğer Allah ona ömür yazdıysa dr lar ne derse dersin, üzülme diyorum ama mümkün değil tabii ki, ama eğer hayırlı böyle imiş, böyle olması gerektiği için olmuş dersen belki biraz da az yıpranırsın, biraz kadercilik oynarsak daha rahat atlatırız gibi geliyor bana da...
sağol cnm benim inşallah umut ediyorum halaa

özgecay inşallah canım ikili testlerinde sonuçları çok güzel olur inşallah sağ salim bebişini kucağına alırsın opuyorumnanaktan

iyiiym gülüm kanamam durdu umutlanmak istiyoum var mı böle çevrenizde dış gebelik tanısı konupts norma gebe olan:KK43:

canım benim çevremde var dktr dış gebelikten şüpelenmiş ve daha sonra normal gebelik çıktı böle şeylerle çok karşılaşıyoruz tatlım sen sakin ol dua et sabret eğer olmazsa da napalım ttlım takdir böyleymiş kendini çok üzme yıpratma olurmu:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

X