Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

canım ne güzell beni hamile yazmıştınız ama malesef bebeğimi kaybediyorum cuma günü kürtaj olacağım gelişmediği için.... çok ama çok üzgünüm inş sizler sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız hakkımızda hayırlısı olsun...

aşkolsun demetçim ya bir beni eklemedin şu listeye vallahi, e hadi artık 17 kasım yazsana beni de sizlerle bir aynı heyecanı yaşıyorum ben de sen, ben yasemin, umarım hepimiz çok seviniriz

tatlişoğlum canım çok üzüldüm ya insan böyle bi durumda ne diyebilirki allah sabır versin allah oğluna ve bundan sonraki bebeklerine hayırlı uzun ömürler versin canım kendini çok üzme oğlunu eşini düşün rabbim derdi verdiği gibi dermanını da sabrınıda verir inşallah canım:Saruboceq::çok üzgünüm:

aşkolsun demetçim ya bir beni eklemedin şu listeye vallahi, e hadi artık 17 kasım yazsana beni de sizlerle bir aynı heyecanı yaşıyorum ben de sen, ben, ayşe yıldırım, yasemin, umarım hepimiz çok seviniriz

demet ayrıca seni de çok merak ediyorum ne olur haber ver hemen bize de

canım çok çok üzüldüm anlıyabiliyorum seni hayatım yaa allah sabır versin rabbim daha kötülerini göstermesin canım hiç bi çaresi yokmu canım oluru felan yaa ah ne desem şaşırdım valla ama inan içten sarsıldım suan canım benim dua et inş rabbim bi daha verir ömürlüsünden sağlıklısından canım benim çok çok geçmiş olsun şimdiden :sinifsinif::sinifsinif:

rabbim sbır versin gerçekten zor bir durum:çok üzgünüm:

deeeemmmmetttttttt günaydınnnnnnnnn, ben burdayım beni gör lütfen, ne yaptın nasıl durumun haber ver artık...

yok tatlım ya belkide sabh ya şimdilik gelen giden yok bakalım akşama kadar noluropuyorumnanaktan

bekliyelim bakalım ne olcak canım hayırlısı olsun hastalanırsan üzülmek yok tmm mı relax olcaksın canım

demet naptıysa yaa şimdi orta yerimden çatlıcam haaa bi haber verse bari

bekliyelim bakalım ne olcak canım hayırlısı olsun hastalanırsan üzülmek yok tmm mı relax olcaksın canım

demet naptıysa yaa şimdi orta yerimden çatlıcam haaa bi haber verse bari

olursa olur olmazsa kısmet değilmiş deriz hayırlısı canım bakalım evet ya demet naptıysaopuyorumnanaktan

aslında bende meraklandım demet geldiysen 3 kere zile baskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ses yok demekki daha gelmedi msnside açık değil zaten yaa off acaba hamilede sevinçten uçtumu karaya inemiyomu acaba kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ses yok demekki daha gelmedi msnside açık değil zaten yaa off acaba hamilede sevinçten uçtumu karaya inemiyomu acaba kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3olurmu olur msnside madem açık değilmiş o zaman dha gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…