Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

uyuyamı kaldı acaba bütün gece heyecan uyumamıştır belkidebenneyaptımkigel kızz çabukkdelikafadulden

ay iş yerini felan bilsem ben yanına gitcem kaydirigubbakcemile3 ay hiç bişeyi bu kadar merak etmedim yasemin yaaa ana bu kız beni çatlatır bugün valla haa zaten sabah sabah moralim bozuldu bide üstüne merak eklendi msndede hala yok yaaa

ee yasemin sen anlat gene geceleri börek kokusu geliyomu burnuna

ay iş yerini felan bilsem ben yanına gitcem kaydirigubbakcemile3 ay hiç bişeyi bu kadar merak etmedim yasemin yaaa ana bu kız beni çatlatır bugün valla haa zaten sabah sabah moralim bozuldu bide üstüne merak eklendi msndede hala yok yaaa

ee yasemin sen anlat gene geceleri börek kokusu geliyomu burnuna

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3inşallah bir an önce gelir yok yakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 o geceden sonra gelmedi bu aralar çok uyuyorum kış geldi malum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kış uykusuna yatcam yakında

daha gelen yok tatlım sende durumlar nasıl

tatlım ben çok karışığım bugün biliyosun benimde
ben ateş ölçüyorum regl olmam gerekn zamanda ateşimin düşmesi gerekir ama düşmedi
birde dün eşimle beraber olduktan sonra 2 3 damla kan geldi geçen aylardada öyle oldu bugün sökülür sanırım bilmiyorum çok farklı ya

tatlım ben çok karışığım bugün biliyosun benimde
ben ateş ölçüyorum regl olmam gerekn zamanda ateşimin düşmesi gerekir ama düşmedi
birde dün eşimle beraber olduktan sonra 2 3 damla kan geldi geçen aylardada öyle oldu bugün sökülür sanırım bilmiyorum çok farklı ya

inşallah gelmez canım hayırlısı ya

slmm... bende geldimm ALLAHIM hepimizin gönlüne göre versin.. 5 aylık evliyim.. ama çok istiyorummm bebeğim olmasını..bende haber bekliyorumm... gecende sıkı bi çalışma yaptık :KK70: olacak inşallah.... KURBAN OLDUGUM ALLAHIM KİMSEYİ BU SEVİNCTEN MAHRUM BIRAKMASIN

slmm... bende geldimm ALLAHIM hepimizin gönlüne göre versin.. 5 aylık evliyim.. ama çok istiyorummm bebeğim olmasını..bende haber bekliyorumm... gecende sıkı bi çalışma yaptık :KK70: olacak inşallah.... KURBAN OLDUGUM ALLAHIM KİMSEYİ BU SEVİNCTEN MAHRUM BIRAKMASIN

slm hoşgeldin aminn :Saruboceq:

off kızlar yaa demet neden gelmedi ki endişelenmeye başladım yaaa

tatlişoğlumdan haberi olan varmı onuda merak ediyorum nasıl acaba çok fazla üzülmese keşke canlarım yaa

canım ne güzell beni hamile yazmıştınız ama malesef bebeğimi kaybediyorum cuma günü kürtaj olacağım gelişmediği için.... çok ama çok üzgünüm inş sizler sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız hakkımızda hayırlısı olsun...

Çok üzüldüm canım...Ne denir bilemedim :KK43:((Allah sabır versin.Hakkımızda hayırlısı.

kızlar dayanamadım iş yerine ulaştım demetin sabah iş yerine gelmiş ama suan dışardaymış öğleden sonra gelecekmiş ayy yoksa hamilede kan testi yaptırmaya mı gitti yaaa kafamçokkarıştı

X