Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

günaydııın yasemincim

günaydın kızzzlarrrr

canan canım aramıza hoşgeldin yazdıklarını okudum verdin bilgiler için tşk canım ben mart ayında hamile kalmıştım ama karnımda öldü ve suan gördüm tek tedavi folik asit dedin gibi folik asit çok önemli bu ilk aylarda canım bende çok istiyorum ikizz bebek benim taraftada eşimin taraftada ikizlerimiz var inş bizimde olur sen ne kadarlık hamilesin canım

canım allah gönlününe göre versin ama ikiz hamileliğide büyütmeside zor birde ikiz gebelik çok riskli oluyo sürekli sorun çıkıyo hayırlısını versin rabbim 26 haftalık hamileyim hayatım bende bir kızım bir oğlum olacak :))))) sen neden düşük yaptın hayatım sorun neydi

ya canım birden çok yemek istiyrum sonra birden yediğimden tiksiniyorum. başım dönüyor salak gibi oluyorum. bir de kasıklarım garip bir şekilde şişti. adet belirtim hiç yok canım hiç tatlı istemiyor. acaba bebeğim geldi mi diye düşünüyorum. sonra diyorum ki demet kendine gel daha birşey yok sonra moralin bozulur üzülürsün diyorum. sonra birden kendimi hamile sitelerinde buluyorum. bebeğim olsa 4 hafta 2 günlük şu anda diyorum offfff ne biliyim yaffffkafamçokkarıştılaelaelaelaelae

ayy siz böyle konuştukça belirtiler felan bende heyecan yapıyorum mrk ediyorum şimdi bende ilk defa çalışmalara başlycamya bende kendimi dinliycem sürekli gözlemliycem değişiklikler varmı diye ne güzelll bitse şu adetim biraönce hihoyyyt

ayy siz böyle konuştukça belirtiler felan bende heyecan yapıyorum mrk ediyorum şimdi bende ilk defa çalışmalara başlycamya bende kendimi dinliycem sürekli gözlemliycem değişiklikler varmı diye ne güzelll bitse şu adetim biraönce hihoyyyt

inşallah aleynacım allahım sana da tüm isteyenlere de tez vaakitte versin bebişlerini :asigim:

arkadaşlar size bişi sormak istiyoruım..Adet günlerinizi ;
1- örneğin 11 kasımda adet oldunuz aralıkı'n 11 'inde olmam lazım (30 gün ise süreniz) şeklinde mi hesaplıyorsunuz?
yoksa
2-internetteki hesaplayıcılardan yola çıkarak mı hesaplıyorsunuz?(bu ovulasyon günü hesaplandıgı zaman yaklaşık adet sirk. 32 gün sürüyor vs.. gibi bilgi veriyorlar yaa)

valla canım benim normalde iki gün öne atıyor mesela ağustos 13/eylül11/ekimde de 9 ekimde olmalıydım ama 17 ekimde oldum bu ay karar veremedim aslında 15 ekimde olmam lazım 2 gün öne geldiği için birtek bu ay düznsiz oldu ama yumurta takibi falan yapmadım canım genel olarak hergün birlikte olduk. her insanın değişik ama bildiğim kadarı ile genelde 28 gün

X