Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar bir de bende ne var; acaip yiyorum 2 dkka ağzım boş durmuyor ye ye ye varya çatlıycam sanki aylardfır bişi yemiyomuşum gibi 2 gündüröleyim:KK43:

hamileler eşlerine çok düşkün olurmuş kıss bana bak annnaaaammmmmmm :jeyyar: süprizzzzz

kız ben ona hep düşkünüm abu abu yerim kız ben onu kocacım aşkım o benim yaaa maş diyin haaa sürekli kanım kaynar günde en az 10 defa ararım sesini duyyum diye sabahtan akşamı zor ederim özlerim ayyy canım benim özledim bak gene opuyorumnanaktan Şeniz

benim dün akşam canım patlamış mısır istedi büyük bir tencere patlattım tek başıma yedim yaffff kocişim de laltı kaldı valla

kız ben ona hep düşkünüm abu abu yerim kız ben onu kocacım aşkım o benim yaaa maş diyin haaa sürekli kanım kaynar günde en az 10 defa ararım sesini duyyum diye sabahtan akşamı zor ederim özlerim ayyy canım benim özledim bak gene opuyorumnanaktan Şeniz
şekerim maşallah bende çokı düşkünümdür kocamaaaa

maşallah hayatım maşallah allahım mutluluğunuzu daim etsin bir de meyvenizi versin inşallahh :nazar::nazar:

allah allah bu topicde tuhaflık var demedi demeyin ya topdan manyaz ya topdan hamileyiz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya valla bende nasıl yemek yiyomki görmeyin dersiniz afrikadakiler bunun boğazı yüzünden aç kalıyo ay gene açıktım çantamı karıştırım bakım

allah allah bu topicde tuhaflık var demedi demeyin ya topdan manyaz ya topdan hamileyiz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya valla bende nasıl yemek yiyomki görmeyin dersiniz afrikadakiler bunun boğazı yüzünden aç kalıyo ay gene açıktım çantamı karıştırım bakım
ayy hayal bende senin gibiyim dün ye ye eşim diyorki iyimisin sen ayy korkmaya başladım kendimdeenn

X