Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

selam kızlar naber? bundan sonra bende burada takılıcam.. akşam diğer topicteydim. bugün buradan takip etmeye devam edicem.

hıh ben doğru anlamışım demi biran kendimden şüphe ettim demetttt şekerim niye kandırıyon beni saf ve temiz duygularımla neden oynuyorsun naniknanik

ya canım kusura bakma ben yanlış anlamışım yaff.. anlama kabiliyetimi yitirdim sanırım yaaa bu arada geldim gine yemek yiyemedim yaff çorbamı zor içtim

hadi canım görüşürüz afiyet bal şeker olsun böylemiydi yakaydirigubbakcemile3
saol canım allah razı olsun ama yiyemedim ki senağlama

canım haklısın bende duydum onu ve ne yağtım ben 10 gün önce içmeye başladım uyardılar beni bebk felan vara tutanamaz dediler. bende 2 gün içtim bıraktım. 15 gün kullanıcam hamile kalmazsam

selam kızlar naber? bundan sonra bende burada takılıcam.. akşam diğer topicteydim. bugün buradan takip etmeye devam edicem.

inşallah canını sıkan birşey olmamıştır hayatım hoşgeldin. beklenen tarihini söyle de listemizin güzel bir köşesine de seni ekleyelim canım Şeniz

canım haklısın bende duydum onu ve ne yağtım ben 10 gün önce içmeye başladım uyardılar beni bebk felan vara tutanamaz dediler. bende 2 gün içtim bıraktım. 15 gün kullanıcam hamile kalmazsam

damlacım yarına güzel haberlerini bekliyoruz inşallah canım. testi yaptırmadan önce ayetl kürsi oku canım allahım sen dualarımı kabul eyle ya rabbim de inşallah hamiş haberini alırız hayatımmmmm

tamam canım teşekkür ederim dinlediğin için akıllı anne adayımız yaaa bak bebişine nasıl bakıyor maşallah

atatürk havaalanı serbest bölgede çalışıyorum canım yeşilköyde evimde küçükçekmecede. ama servisim var gidip gelmede sorun yaşamıyorum çok şükür. sen nerde çalışıyorsun yağmurcum kaydirigubbakcemile2

slm kızlarrr ben geldim yine bi güzel yemeğimi yedim geçmişi okudum sizin mide bulantılarınız bana geçti sanırım midem kalktı yaaa :a015:

ben geri çıkmak zorundayım sanırım iyi değilim kızlar sonra grş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…