Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar ne diycem size eğer ben bu ay hamile kalmazsam klomen kullanmayacağm soğan kürü ve kuru incir kullanıcam öyle hamile kalan da var. bakalım olmazsa öle denyeceğim.

evet canım soğan kürü iyi geliyor diye duymuştum.. bence de canım formulü değiştir ama inşallah bu ay hamilesindir. daha önceki aylarda da adetinde gecikme oluyormuydu yağmurcumm

kızlar ne diycem size eğer ben bu ay hamile kalmazsam klomen kullanmayacağm soğan kürü ve kuru incir kullanıcam öyle hamile kalan da var. bakalım olmazsa öle denyeceğim.

talım senin iltihap kis vs vs gibi sorunların vrmı eğer yoksa soğana gerek yok direk incir kürüne başlayabilirsin opuyorumnanaktan

evet canım soğan kürü iyi geliyor diye duymuştum.. bence de canım formulü değiştir ama inşallah bu ay hamilesindir. daha önceki aylarda da adetinde gecikme oluyormuydu yağmurcumm
demetçim ben klomene başlamadan önce kendimden adet zor görüyordum. ma klomene başladığımda günü bile sekmedi. doktorum eğer hamileysen kanda kesin yarın çıkar dedi. inşallah adet olmam yaa

pardon pardon ben yalnış anlamışım o zaman
ooo oooo ooo pazartesi çoğu kişi netleşecek desenize yaaa

evet canım ya bu ay inşallah bereketli bir ay olur topiğimiz için ki yeni arkadaşların önünü açarız onlara öncülük ederiz inşallah.

ben kazara hamile kalcam olmassam bu ay hamile o garanti en azından nasıl hamile kaldım kazayla oldu aniden beklemiyorum çok şaşırdım felan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yasemincişm bu çok tutan bir yöntem yaa benim kuzen de aniden kaldı istese olmaz. bir arkadaşım da öyle kaldı. bu ay inşallah ya rabbim. eğer ki olmazsa önümüzdeki ay kazara kalalım diyorum ben hihoyyyt

kıslar müsadenizle yemek saattimiz geldi yarım saat sonra sizlerleyim yine hoşçakalın canlarım sizi özleyeceğimmmm muucccckkkkk

bende öyel yapcam ya yok yumurtlama günü yok gün aşırı amann kalsınkaydirigubbakcemile3inşallah hamişizdirde gerek kalmaz

cuma cumartesi misafirim var çabuk geçer pazarda yapacağıma göre az kaldı azdelikafadulden

kız anam yavaş bu heycanla kalpten gidecen sen sakin ol sakin pazar topicde görüşürüz biz bakarsın sabırsız bende test yaparım amma sen azcık önce sakinleş keşke bende az serinleye bilsem kız ölcem ateşten yaa kaç gündür yapmıyoz acaba ateşim tepememi vurduuu :roflol::roflol::roflol:

midem gene bulanmaya başladı yaa :gitme:yerinden çıkıcak sanki:sinifsinif:valla ondan olabilir ateşin başına vurmuş hesabı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
evet en güzeli bakalım ya hayırlısı dediğinm gibi canım hamileyizdirde böle şeylere gerek kalmazz

öyle valla canım opuyorumnanaktan

canım bende polikistik over var önce rahmi temizleyecek soğon kürü sonra incire geçicem doğru mu sence?

tatlım bilemiyoum ki evet bence sen önce soğan kürü yap rahmii yumurtalılarını bi temizlesin sonrada incir kürü yap ondan sonra inşallh bebişin gelir cnım ama şuu unutma ben birçok arkadaşımda gördüm de tabi herkeste aynı olmayabilir adetten sonra oğan kürüne başla ama olası bi bilimeyen gebelik varsa soğan kürünü bırak düşük tehliksi oluyomuş rahmi temizlediği için o anda bebek te ttunamıyormuş tabi bu herkeste ayı olmaz opuyorumnanaktan

midem gene bulanmaya başladı yaa :gitme:yerinden çıkıcak sanki:sinifsinif:valla ondan olabilir ateşin başına vurmuş hesabı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

öyle valla canım opuyorumnanaktan

canım gitte tuzlu bişiler yee bastırır o canım bende akşam bi çalışma yapayım bari :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…